Tartışma

 • SGO larınız hakkında açtığım konuyu kapatan admininiz kimse onada şunu öğretmem gerekiyor forumlar insanlar fikirlerini özgürce paylaşabilsin diye var.


  Tekrar ediyorum bu forumun sıkı takipçisiyim konu açmasamda kimin ne yazdığını okuyorum.


  Ekibiniz hakkında FraPPe nin savunmasını tekrar hatırlatıyorum " üst kadromuz yıllardır değişmedi kötü yönetsek... " diye devam ediyor. Hiçbir şirket GÖNÜLLÜ çalışan kişiyi kendisi istemediği sıkılmadığı sürece yerinden etmez,kovmaz,değiştirmez. bunu bir şirket sahibi olarak çok içten söylüyorum.


  Kaldıki kurallar çerçevesinde forumun ilgili bölümüne yapmış olduğum şikayeti neden kapattınız amacınızı öğrenmek isterim SGO larınız kendi elleriyle bana ticketta şikayetinizi forumdan yapın diyor; HopeFull


  ama attığım şikayeti kaldırmanız benim bu konu hakkında daha detaylı( SGO'larınızın saygısız cevapları dahil,SS'li ticketlar içinde ) bir konu açmama vesile olucak ayrıca, onuda kapatırsanız tekrar açıcam hesabı kapatırsanız farklı bir hesaptan tekrar açıcam yazılımcıyım benden veya sorularımdan kaçabileceğinizi düşünmüyorum. Yani sorudan kaçmak yerine cevaplamanız daha güzel olucaktır.


  Bilginiz olsun info@gameforge.com adresine düzgün bir almancayla ekibinizin gerek forum gerek oyunu nasıl öldürdüğünü detaylı birşekilde anlattım.


  Umarım bana mafyacılık oynamayıp,

  SAYGI ve OLGUNLUK içinde eleştiriye cevap vermeyi bilirsiniz.


  konu şahsi fikrimdir diyip elinizide arkadan bağlıyorum. Ayrıca kopyalanmıştır bir kaç silinirse birkaç yüz yere konuyu yollayacağım...

  ; Wonderlive1973  Orpheus


  FraPPe  Avenger TR  phoenix  happygrape

 • Ne yazmıştım... hiç mi değişmez dimi :D Böyle ya işe dostum senin yazdıklarına cevap verebilecek sayısı biri geçmez, diğerleride zaten son paragrafa hatta son cümleye cevap verebilecek kapasitede yani kısaca şaşırtmadı konunun kapatılması :D gülüyorum ağlanacakları hallerine :Drwqlknrqw

  Show Must Go On  giphy.gif


  +18

 • Merhabalar,


  Öncelikle konuyu kapatıp kaldıran benim. Sizinde dediğiniz gibi 'forumlar insanlar fikirlerini özgürce paylaşabilsin diye var'. Evet bu özgürce fikirlerinizi paylaşabilirsiniz ama kurallara uyduğunuz sürece hiçbir sıkıntı yok. Forum Kuralları Madde 10 b bendine göre aşağıdaki kural geçerlidir.


  Madde 10: Kişilerin özel hayatı ihlal edilemez.

  b. Forum içerisinde ticket cevapları yayınlanamaz.


  Umarım yeterli bir cevap olmuştur en azından konunun kaldırılması yönünde.


  İyi Oyunlar ve Forumlar dilerim.


  Dipnot: Sadece konuyu kaldırarak işlem yaptım. Forumda mesaj yazmanızı engellememk için ilk ihlalin uygulaması olan 'İlk İhlal, 1 Gün Mesaj Yazma Engellemesi' kısmını uygulamadım.

  76n1lm.gif


 • Diğer ülkelerin forum kurallarının daha katı olduğunu hatırlatmak isterim.


  HopeFull iyi niyetliliği göstermiş ceza vermeyerek tebrik ederim.


  Asıl konu başlığına gelince oyun yönetiminin bence de el değiştirilmesi şart yada alınan kişilerin daha önce oyunu oynamış, oyun bilgisi


  ile veri sistemini yetki verilmemesi lazım çünkü ikisi de tahminimce farklı işleyiş yetersiz kalınabilir farklı sonuçlar oluşturabilir.

 • Cevap için teşekkür ederim.

  Fakat dipnot olmadı, atalarımız nedemiş "iyilik yap, denize at." belirtirsen bir anlamı kalmaz yani :D Anlayışlı olduğunuzun farkındayım.


  Ben buradaki maddeyi tam olarak anlamadım


  Kişilerin özel hayatı ihlal edilemez deniyor.

  ben kimsenin özel hayatına müdahale etmedim bu bir oyun ve herkes nicknameleriyle zaten halihazırda kimliklerini gizleyebiliyor.

  ticketlar hakkındaki kişisel nicknamelerden bahsediliyorsa cevap verenlerin isimlerinide paylaşmadım


  Forum içerisinde ticketlar yayınlanamaz deniyor. Peki ben bu SGOların benimle yapmış olduğu konuşmaları nereye ve nasıl iletebilirim kaldıki kendileri forumda paylaşmamı istediler hodrimeydan çekercesine.


  Ticket numaralarımı paylaşsam inceleme yapar mısınız bu sgolar hakkında çünkü akla hayale gelmiyicek komiklikde abest cevaplar veriliyor paylaşmayayım?  (şimdi düşünüyorsunuz bu ne komikliği abartı cevabı diye ama gerçekten görmeniz lazım

  1 günlük ban yemiştim açıldı zaten

  hani derdim ne ban hakkında ağlamak nede yalan söylemek

  sadece bana atılan ticketlardaki cevapları incelemenizi istiyorum ben yazarsam konuyu kapatıcaklar yine siz bakın gerçekten gülmekten ağlayacaksınız garantili...)
  Wonderlive1973  Orpheus  HopeFull

 • Merhaba,


  Madde 10'un kapsam alanı şu şekilde ilerliyor Özel olarak atılan mesajlar, tel no, ticket yazışmaları vb. bunlar kişiler arasında özel geçen konu, yazışma olduğundan dolayı madde 10 kapsamına giriyor. Anladığım kadarı ile tickette forum üzerinden şikayetinizi bildirin kısmı ise aynı konudan şikayetçi olan veya problem yaşayan diğer kullanıcılarında konuyu görüp bildirimde bulunarak Oyun Admini, Takım Lider ve Coma'nın mevcut şikayetler üzerinden genel olarak cevaplama yapması yönünde.


  Ticketlerin incelenmesi kısmına gelince Oyun ve Forum takımlarının işleyiş ve yetkileri farklıdır. Oyun takımına atılan ticketleri Forum takımı, Forum takımına atılan ticketleri Oyun takımı göremiyor. İnceleme kısmını yapabilecek yetki Takım lideri ve Coma'da bulunmakta. Takım yönetimi mevcut şikayet ile ilgili gerekli açıklamayı yapacakır.


  Belki klasik bir cevap olacak ama gönüllü olarak yaptığımız bir işleyiş bu her dakika veya her an aktif olamayabiliyoruz. Bu nedenle anlayışınıza sığınarak kısa sürede olsa gerekli cevabın yapılmasını beklemek hepimiz için daha sağlıklı olacaktır.


  Ayrıca dipnot kısmına gelince bunu belirtmem gerekiyorki diğer kullanıcılarımızın çifte standartmı uyguluyorsunuz yönünde şikayetleri bulunmaması yönünde mümkün olduğunca forumda esnek davranmaya çalışıyorum.


  İyi Oyunlar ve Forumlar dilerim.

  76n1lm.gif