Połączenie nowych serwerów

Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• Witam, pisze z zapytaniem czy sa może pomysły właścicieli by połączyć nowe serwery? Chyba Brasov jeszcze jedyny w miare aktywny, bo Tasnad średnio, a Deva podobno już ledwo kto gra? a rywalizacja by sie na pewno zwiekszyła

• Łączenie jest w planach. Jednak żadnych dat na razie nie ma. ;)

Nic więcej nie mogę napisać poza tym że GF wie o problemie aktywności i są świadomi że muszą połączyć.

BuUUuu!

• Cała masa chętnych? Gdzie?

Na s37 znajdziesz może 5 chętnych osób, na s38 zapewne to samo, nie po to oddawałem konto na s36 zeby grac spowrotem na x4.

Druga rzecz, co to za rywalizacja gdzie serwer x4 istniejący od stycznia połączony zostanie z serwerem x2 który istnieje od chyba maja i czerwca/lipca. Chciałeś grac na x4 to w czym problem tam sie zarejestrować? Załóż konto i jedziesz.

• Na speedach atutem jest to że nie można mieć multikont, więc jak połączyć takie serwery? Niektórzy mają konto na wszystkich trzech serwerach. Po za tym serwery są zbyt świeże by je łączyć. Co do tematu to też jestem za łączenie serwerów nowej wersji gry, życzę by jak najszybciej to zrobili.

• GordonFrey

ale piszac o nowych serwerach nikt tu nie ma na mysli 36 37 czy 38, a serwery z nowa wersja gry: tasnad brasov i deva

Czytaj ze zrozumieniem i dokładniej, nie musisz daleko szukać wystarczy o jeden post wyżej niż mój, ewentualnie gdybyś miał sobie nie poradzić to wrzucę poniżej.

Do kogo można się kierować odnośnie połączenia tych 3 serwerów, 36/37/38?
    Jest chętnych cała masa osób , myślę że to mega zwiększy aktywność.

• oo Najlepsze rozwiazanie jakie moze byc!!!!!3 hrabstwa 36,37,38 polaczyc!!!!Naprawde s37 upada!!!ludzi co raz mniej...serwer juz nie sprawia przyjemnosci tak jak na poczatku!PYTANIE W KTÓRYM ROKU Bedzie to rozwiazanie???A MOZE ZA ILE LAT?DZialajcie coos w tym kierunku!!!Moje posty ktore na forum udostepniam!swiadcza o nie zadowoleniem konsumenta z braku aktywnosci w H37!

ale ja mowie o tym po co powstal ten temat i o czym jest - to ze PREMIERLIG pisze wszedzie gdzie sie da by mu na 37 aktywnosc zwiekszyc to inna sprawa :P

Ja tez bede pisal o Hrabstwie 37 bo w nim gram i nigdzie wiecej?PREMIERLIG z tego co wiem tez tez tam gra?!W czym problem?

//połączyłam posty. Aszti

: /8)= OX (<, ︻╦╤─ ҉ - - ---= O

• Moze administracja Bf Poska troszke im by tam powysyłała wiadomości zeby cos robil chodzi o połączenie serwerów np s37 , s38 i s 39 . Dzis 1 wiadomosc jutro 2 a po miesiącu beda miec dosc wiadomości z cos zrobia :)