Haksız yere ban, geliyorum demezz :)

• s40 a baktımda 2300 level olmuş adam bunlara yetişmemiz imkansız ve oradan da ban yersem bu sefer çıldırırım çünkü ben bi oyun oynayınca hastalıklı gibi en sağlam hangi yolla oynanıyorsa tüm stratejileri bulmaya çalışır öyle oynarım çoğu oyunda dereceye oynarım öyle bir hırsım var ancak bunu hileyle yapmış olmam beni gram tatmin etmez seneler evvel eskiler bilir cheat engine vardı çocukken kullanıp bir oyunda kral olmuştum fakat biraz büyüyünce o oyunda hesabı silmiştim herkes şok olmuştu ilk 10 dakilerin hepsiyle muhabbetim vardı numaralarımız bile vardı şimdi oyun ismi vermeyeyim buradan da banlarlar banlayacı arkadaşlar :D

• Sv 40taki oyuncuların hepsi bu oyunun başlangıcından beri olan insanlar ve elit bir ortam var burası şampiyonlar ligi yani.Herkes oyunu biliyor ve herkes iyi açıkçası.Yıllardır oynayan oyuncuların olduğu bir yer ve bende sv40a başlayalı çok olmadı ama ilk 50 ye girdim :)  Gece

• Ne güzel, işte s43 dede o ortamı ve rekabeti biz oluşturacaktık wk klanı ve cam klanı güzel bir rekabet vardı içine ettiler ne diyeyim. Zaten şuan hesapları açsalarda ban yiyenleri yarısı hileydi diğer yarısı kapattı bitefighta bir daha girmemek üzere eski tat olmaz yani s43 davasını da s42 gibi bitirdiler sağolsunlar.Öylesine klan arkadaşımı yalnız bırakmayıp sonuna kadar devam edeceğim üzerine söz veremesemde girdim s40 a. Diğer eski sunucular nasıl s40 dan öncesi? Ya da bu yeni sunucular nasıl gerçi girdim görseller vs hoşuma gitmedi de.

• FraPPe

Closed the thread.