Μεγάλο Κυνήγι - Greece

• Παιδια μια παράκληση . Αυτές τις αντιδικίες κάντε τες σε άλλο θέμα.
    Αυτό το άνοιξα καθαρά για το Μεγάλο Κυνήγι και τα γύρω γύρω του..

Αν γίνεται τα εκτός θέματος πείτε τα αλλού , υπάρχουν άλλωστε ίδιοι διάλογοι και σε άλλα thread.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    (Με πρόλαβε και η White)

• minotavr τα εχεις χαμενα μαλλον.. Ειναι παραλογο να γινεται ενημερωση πριν μπει το εβεντ; Που τα εχετε δει αυτα; Οι λαθος αναβαθμισεις ειναι τελειως ασχετο κομματι με το μεγαλο κυνηγι.

Καταλαβαινω οτι θες να βγαλεις χρυσο φορρτωμενος 4αδα επειδη θα πιασεις αλλους στον υπνο αλλα μη λετε οτι να ναι.

dest ειμαι καθαρα παικτης pvp απο επιλογη οποτε προφανως και ειμαι υπερ του μεγαλου κυνηγιου αλλα αυτο που λετε ειναι παραλογο και κοιτατε την παρτυ σας και οχι τη λογικη!

Και ξαναλεω μακαρι να γινει ενωση ολων των ελληνικων κομητειων σε 1 και να ειμαστε πολλοι να παιζουμε φαπες...

• Σέβομαι την άποψη σου GHOST , ειναι φουλ κατανοητο το σκεπτικό σου.

Για μένα απλά η ανακοίνωση του Κυνηγιού σημαίνει πολύς κόσμος κρυμμένος η άδειος.

Δηλαδή και τώρα που δεν υπάρχει κυνήγι , θεωρητικά αργά το βράδυ θα μαζέψω χρυσό αν θελω να ανεβάσω stat , άλλη ώρα θα κάνω τις αποστολές, ποτέ δεν κουβαλάω χρυσό παραπάνω από το σεντούκι κτλ.

Ουσιαστικά ο τρόπος που παίζω τώρα είναι ο ίδιος με τον τρόπο που θα έπαιζα αν υπήρχε το κυνήγι η αν υπήρχε η ένωση .
    Το κυνήγι τι είναι θεωρητικά?Μια ένωση μικρής χρονικής διάρκειας και μετά ο καθένας στο τσαντίρι σου.

Γιαυτό δυσκολεύομαι να καταλάβω το πρόβλημα που έχουν τα παιδιά πάνω.
    Με την λόγικη οτι αν αύριο γίνει ένωση , θα έχουμε 24/7 ένα Μεγάλο Κυνήγι.

Και ξαναλέω,θα προτιμούσα έστω αν μας ενημέρωναν ότι την Χ βδομάδα θα τρέξει το εβεντ άλλα όχι μέρα και ώρα.
    Έτσι κάποιος που θα είχε δουλειες irl θα μπορούσε να κανονίσει να μην συμμετέχει, να παιξει πιο αμυντικά και να μην χαλάσει πέτρες χωρίς λόγο πχ.

Παρολ αυτά ευχαριστώ για την τοποθέτηση σου όπως και τους υπόλοιπους παραπάνω.

• Το ότι διωξαμε ατομα και μαλλον ησουν και συ ενας απ αυτους με κανει πολυ χαρούμενο! το ότι εσυ φαντάζεσαι σεναρια ότι μου αποκάλυψε κάτι δε με ασχολει.

Με την όρεξη θα μείνεις!!

Αν οντως σ αυτους που έφυγαν ήσουν ομως και συ εξηγησε μου το λογο που ηρθες σε μας.

• Με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω αντονιο δεν πειραζει καταλαβαινει ο κοσμος χαρουμενε.

Δεν ηρθα με προσκαλεσε ο γρυλος και επειδη ,δεν ειμαι κολημενος σαν αλλους καλη ωρα σαν εσενα εμπαινα και στις τελετες γιατι αλλιως δεν ,γιατι δεν μπηκα για πονηρους λογους μιας και δεν το επιδιωξα ,ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ; Καλη χωνεψη .

.Συγνωμη στους αντιπαλους σας εννοειτε:)

Επειδη την εχετε δει καπως ομως εμεις ειμαστε απ αλλο ανεκδοτο και θα το αναγνωσεις και εσυ οταν πρεπει.

edit: τωρα προσεξα που απαντησα και ειπα δεν θα ξαναγραψω εδω σορυ ,αντονιο και οποιος αλλος γραφτε μονοι σας bye

Edited once, last by HUNGRY ().

• Hungry δεν μου ειπες ποτε οτι εισαι εσυ πισω απο τον παιχτη οποτε δεν ηξερα πιος εισαι.

• Dark είσαι μέσα τσεκάρεις αλλά δε γράφεις κάτι. Πες εδώ στα παιδιά να με τσεκάρεις και μένα μπορεί να έχω και γω παίκτη στη συμμαχία σας!! Έτσι dark angel(παίκτη nansu)!! Αντε καλό βράδυ

• απασχολει*

ποιος*

Σορρυ για την παρεμβαση αλλα επειδη ειχαν γινει κατι μαθηματα για σωστη χρηση της ελληνικης γλωσσας ειπα να ενημερωσω

για κατι λαθακια που γινανε γτ τους βγηκαν τα ματια τις προαλλες τους καθηγηταδες και αρχισαν να κρινουν και να δειχνουν με το δαχτυλο.

Υπο αλλες συνθηκες δεν θα ασχολιομουν ποτε με τετοια πραγματα αλλα δεν μπορουν να μιλουν οι απατεωνες για απατεωνιες...

+1 προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

• Υπάρχει κανένα πλάνο για κυνήγι εντος-εκτός συνόρων η να κλειδαμπαρωθούμε στα κρυσφήγετα?

Κάποιος admin γνωρίζει κάτι?

• καλημέρα

την τελευταία φορά υπήρχαν πολλές αντιδράσεις όσο αφορά το μεγάλο κυνήγι

μέχρι και σε ψηφοφορία φτάσαμε....

το πλάνο ειναι να μπει καποια στιγμή πάλι για ένα μικρο διάστημα όπως γίνεται άλλα μην περιμένετε άμεσα

πιθανόν να μπει τα Χριστούγεννα ως εβεντ

«μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»

• Κακώς γίνονται ψηφοφορίες για event. (Γνώμη μου).

Όπως κακώς έχουν πέσει τόσα πολλά perma ban σε τόσα παιδιά (Πάλι γνώμη μου).

Οκ όπως καταλαβαίνω με το ελληνικό κυνήγι άκρη δεν βγαίνει .. Με τους ξένους υπάρχει κάτι στο κοντινό μέλλον ή και αυτό παει για Χριστούγεννα ?

• Προς τα Χριστούγεννα πιστεύω να κάνουν για όλους

«μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»