Hesabım nereye kayboldu ? Kimse neden ilgilenmiyor?

• Herkese merhaba öncelikle, uzun yıllardır severek oynadım bitefight'ı..

2 ay 3 ay düzenli oynayıp daha sonra ara verirdim hep.. Yıllardır bu böyledir. Şöyle söyleyim ben bu oyuna başladığımda ortaokula gidiyordum. Şuan mühendisim arkadaşlar.. Severek oynadığım bana eskiyi hatırlatan bi hesabım vardı ama şuan yok bulamıyorum.

Bulamıyorum derken hatırlamıyorum değil arkadaşlar bütün bilgileri hatırlıyorum. Durumla ilgili ticket attım. verilen cevap böyle bir hesap yok. Bende cevap olarak 2012 yılından hesabımla ilgili olan mailleri buldum ve ekran görüntüsü gönderdim. Cevap vermek yerine ticket attığım hesabımı banladılar. Yardımcı olabilecek birileri var mı burada ??? Bir açıklama bekliyorum hesabıma ne oldu ?

• Peki ne oluyor totem olan hesap? Bana bununla ilgili neden bir bilgi verilmiyor ticketta?

Oyunu zevk ve nostalji için oynayan bir insanı kaybettin Bitefight..

• Herkese merhaba öncelikle, uzun yıllardır severek oynadım bitefight'ı..

2 ay 3 ay düzenli oynayıp daha sonra ara verirdim hep.. Yıllardır bu böyledir. Şöyle söyleyim ben bu oyuna başladığımda ortaokula gidiyordum. Şuan mühendisim arkadaşlar.. Severek oynadığım bana eskiyi hatırlatan bi hesabım vardı ama şuan yok bulamıyorum.

Bulamıyorum derken hatırlamıyorum değil arkadaşlar bütün bilgileri hatırlıyorum. Durumla ilgili ticket attım. verilen cevap böyle bir hesap yok. Bende cevap olarak 2012 yılından hesabımla ilgili olan mailleri buldum ve ekran görüntüsü gönderdim. Cevap vermek yerine ticket attığım hesabımı banladılar. Yardımcı olabilecek birileri var mı burada ??? Bir açıklama bekliyorum hesabıma ne oldu ?

• Değerli oyuncumuz hesabım nerede vs gibi belirgin bir ticket açtınız diye kimse sizin hesabınızı banlamaz.

Yazıştığınız ticket id lerini bana yollayın duruma bakayım sizi bilgilendireyim.

Bilmeniz gereken bazı durumlar var

Hesabınızda premium özellik yoksa 100 günden sonra inaktif hesabınız totem olma moduna girer

Hesabınızda para ile satın alınmış en az 3 taş yok ise inaktif hesabınız 100 gün sonra totem olma moduna girer

sizinde hesabınızda bu durumların olup olmadığını mailinizi nick nizi ve oynadığınız serveri hatırlıyorsanız ona göre çok rahat yardımcı olunur...

Durduk yerde kimse kimseyi soru sordu diye banlamaz

Lütfen ticket sistemi yada özelden ulaşın bana