% számítás

• A játék százalék számításával többször meggyűlt a bajom.

Most ismét, a gömbök létrehozási számolásával.

Egy kis matek.

1260 szilánkom volt.

100 szilánkos gömböket akartam létrehozni, így az adatokat azok szerint adtam meg.

Jelenleg 6 szilánkom van. Az utolsó próbálkozásomkor csak az 50 szilánkos lehetőséget tudam választani.

Összesen 2db gömböt tudtam ebből létrehozni.

Azért írtam ezt le, mert egy karakteremnél sem sikerült elérnem soha az 50%-os megvalósulást, de most ez extrán lehúzós volt.

... Nem írtam le a nyelvemre tóduló jelzőt, hogy ne legyen felesleges dolga a moderátoroknak.

Tudom, hogy minden alkalommal újra számol a program, erre nem kell figyelmeztetni, köszönöm.

Az önbizalom az önismeretből fakad.

A világ tükröt mutat. Mit látsz benne? A sminked, a tetoválásod, dekoltázsod, vagy a kidolgozott izmaid?

• Sajnos ez ilyen:(
    Mindaddig, amíg minden egyes létrehozásnál 50% az esély. Bár ha huzamosabb ideig számolod, akkor ki kellene hogy egyenlítse azért magát, de mégsem ez a helyzet...

• Üdv!
    Mindegyik felszerelésen végig mentél?
    Nekem az a meglátásom ha egy felszerelésen nem sikerül létrehozni, akkor másikon kell próbálkozni. Ebből kifolyólag volt hogy négyből négy 100-as gömb lett.
    Ilyen százalékos dolgokon nem érdemes rugózni mert csúnya vége lesz mint azt tapasztalhattad. Én maradnék ilyen dolgoknál hogy bizonyos időnként bizonyos felszereléseknél működik ez az "50%" :D

• Hali!

3 felszerelésnél próbáltam.

Az én tapasztaltom az, hogy az erősebb gömbök általában bizonyos felszerelésekhez társulnak.

Jó az elgondolás, Lew! Olyan, mint Orvell Állatfarmjában az a bizonyos mondat, ami valahogy így hangzik:

Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek :)

Lehet, hogy az 50% nem eseményenként, hanem globális egyidelyűség szerint működik?

Mert akkor talán az én esélyemet megkapta egy Timbuktui srác... jah, ott egyáltalán van BF?

O.o

Remélem, így van, mert azt a karakterem törlöm :)

Az önbizalom az önismeretből fakad.

A világ tükröt mutat. Mit látsz benne? A sminked, a tetoválásod, dekoltázsod, vagy a kidolgozott izmaid?