Μάχες επίθεσης/άμυνας εντός και εκτός Οίκου με διαφορά ζημιάς 15.000 και άνω - Επίπεδα 500 και άνω

  • Αναφορά μάχης Wed, 30.05.2018 - 04:52:48



    myalofigodikos vs. LyCa0n



    Νικητής: LyCa0n



    Τέλος μάχης: Οι αμυνόμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (91433 : 27645)!

    LyCa0n κέρδισε: 0 Χρυσός


    ωραίες οι 4 σφαίρες σου...αλλά όχι αρκετές !!

  • Αναφορά μάχης Wed, 30.05.2018 - 09:36:08


    LyCa0n vs. antonio


    Νικητής: antonio


    Τέλος μάχης: Οι αμυνόμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (85873 : 19416)!

    antonio κέρδισε: 0 Χρυσός



    ενταξει συννενοηση καμια! εγω απευθυνθηκα στο νικο και συ απλα για να γραψεις κάτι αλλαξες μονος σου θεμα και έκανες μονος σου συζητηση!και θες εγω να μπω στο μυαλο σου και αν καταλαβω τι εννοεις! μοναδική η ικανοτητα σου!!!
    αλλη μία ήττα ...και στο καινούριο φορουμ!!

  • Αναφορά μάχης Wed, 30.05.2018 - 09:37:10



    LyCa0n vs. myalofigodikos



    Νικητής: LyCa0n



    Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (92960 : 43747)!

    LyCa0n κέρδισε: 0 Χρυσός + 16.505 Μπόνους χρυσού


    δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο μαζί σου...γράφε ότι θες...αλλά επειδή είχα την ατυχία να σε έχω σύμμαχο σε 2ο παίκτη μου ..λίγο πολύ μπορώ να καταλάβω τι είναι αλήθεια από όσα λες και τι απλά το έβγαλες από το μυαλό σου...καλή συνέχεια !

    και καλές πύλες :D

  • Αναφορά μάχης Wed, 30.05.2018 - 11:19:47


    antonio vs. Unnatural


    Νικητής: antonio


    Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (105101 : 1800)!

    antonio κέρδισε: 47 Χρυσός


    εσυ μπηκες στη διαδικασια να δικιολογησεις τον ghetto. δεν αναφερθηκα εγω σε σενα. όσο για το ποσο αληθεια λεω....όλοι το ξερουν ότι ο ghetto μαζευει παιχτες με ότι τροπο μπορει, μεγαλύτερους απο το λεβελ του για να μπορεί να παιξει! το εκανε στον 7 και απ ότι εμαθα το κανει και σε αλλους σερβερ!! αν εχω αδικο μπορεί να βγει και να το διαψευσει αν ο vanhelsing είναι δικός του παιχτης και από ποιον τον πηρε! οποτε μη μπαινεις στον κοπο να γραψεις γιατι θα εκτεθεις απο το δικο σου πλλεον συμμαχο!

    όσο για το 2ο 3ο παιχτη...ήταν γνωστή ταχτική των ds να μοιράζουν παιχτες σε καθε συμμαχια που δεν μπορουσαν να ελεγξουν ωστε να μαθαινουν το τι γινεται. μεγας δασκαλος ο upvasilis !!

    πυλες δε θα δω αλλα εσυ και σε παλιο και σε καινούριο φορουμ όλο κοκκιναδια εχεις στις αναφορές σου!δεν αλλαξε κατι δυστυχως για σενα!

  • Αναφορά μάχης Wed, 30.05.2018 - 02:14:06



    Unnatural vs. LyCa0n



    Νικητής: LyCa0n



    Τέλος μάχης: Οι αμυνόμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (120772 : 2244)!

    LyCa0n κέρδισε: 305 Χρυσός


    γνωστή ταχτική ε ?
    λοιπόν το ότι εσύ μπήκες σε φιλική μας συμμαχία και έτυχε να έχω παίκτη μέσα είναι ταχτική ε ?

    μπράβο...όσο για τα κόκκινα...την άλλη φορά δες την διαφορά στα λέβελ μας και ξανά σκέψου το...αλλά μην μου αγχώνεσαι..και ο σύμμαχος σου ο angel στα ίδια με εσένα ήταν και τώρα 2/3 επιθέσεις που βλέπει είναι κόκκινες ...καλή συνέχεια και τέλος από εμένα εδώ ! 8)

  • Αντωνακη μου "καλε". Ποιος αμφισβητει οτι τον vanhelsing μου τον δωσανε ; Επισης ελα πες μου εσυ που ξερεις, με τι οπλισμο πηρα τον παικτη και με τι οπλισμο ειναι τωρα χωρις την βοηθεια κανενος, κ ας βγει οποιος θελει να το διαψευσει ! Αρκετα με τα ποιηματακια σου καθε φορα, εισαι κουραστικος ολο μπλα μπλα και απο πραξεις τιποτα! Ξερω οτι ζηλευεις που ποτε σου δεν εχεις δει πυλες, ενω εγω και καπιοι συμμαχοι μου σε αντιθεση με εσενα/εσας ανοιγουμε και εχουμε ανοιξει σε 4 διαφορετικους σερβερς! Οσο για τον καθε χαζουλη που καθετε και λεει για μενα οτι εχω παρει παικτη σε αλλον σερβερ τι να πω... τα περαστικα μου! ξερω οτι ποναει που δεν μπορειτε να φτασετε εμενα και τις συμμαχιες μας! (ξερετε εσεις). Την καλησπερα μου και τα φιλια μου στην εξωτικη και ακρως ερωτικη Θεσσαλονικη! (Απαντηση ξανα απο μενα δεν θα παρεις)


    υ/γ : Δεν θα μας φτασεις ποτε...

  • Αναφορά μάχης Wed, 30.05.2018 - 19:22:12


    upavasilis vs. Unnatural


    Νικητής: upavasilis


    Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (223299 : 1864)!

    upavasilis κέρδισε: 20 Χρυσός


    ΑΝΤΩΝΗ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΙΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΤΩΝ D.S. ????

    ΣΤΟΥΣ PAME ΜΕ ΒΡΗΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ .

    ΟΧΙ ΗΡΘΕ Ο ΧΘΕΣΙΝΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ .

    ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΗΞΕΡΑΝ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ.

    ΑΛΛΩΣΤΕ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ.

    ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΠΗΡΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ ΣΟΥ.

  • Αναφορά μάχης Wed, 30.05.2018 - 20:29:47



    *Αφαιρέθηκε μάχη που δεν πληροί τα κριτήρια. Και οι 2 παίχτες πρέπει να είναι 500+ επίπεδο*



    Για αρχή το αμφισβήτησε ο lycaon γιατί όταν το ανέφερα εσπευσε να στειλει μπας και το καλύψει με ασχετα πραγματα. κουραστικός γινομαι επειδη βγαζω στη φορα πραγματα που ξερω; πηρες τον vanhelsing ποσα λεβελ πανω απο τον αρχικό σου παιχτη. αφου είσαι τόσο παιχταρας ας συνεχιζες με αυτόν που είχες. μη παρακαλεις για μεγαλύτερο παιχτη. όπως ηθελες να σου δώσω και τον δικό μου!!! αστεία πραγματα!!!

    Στους παμε ήσουν αλλα αν θυμάσαι όταν έμαθα ότι παιζεις και μας καρφωνεις στους Ds εφυγες. μήπως το ξέχασες;;;; η μήπως κανεις πως το ξεχασες;;; επιλεκτικη μνημη βλέπω έχεις!!!
    και αφου ξερεις πολλα παραπανω...καταλαβα. αν εγω ξέρω τόσα...αναρωτιέμαι ποσα αλλα κρύβει ο gheto!!!μήπως θες να τα μοιραστείς μαζί μας η θα τον καψεις;;Γιατί ακομη δεν εχω βρει κάποιον στο φορουμ (στο παλιο τουλάχιστον) να πει και κατι καλο! η μήπως είναι η ιδεά μου:;;;;






    Εχεις μια προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

    Edited once, last by antonio ().

  • Αναφορά μάχης Wed, 30.05.2018 - 19:23:59


    upavasilis vs. ANGELORDEMON


    Νικητής: upavasilis


    Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (184350 : 19939)!

    upavasilis κέρδισε: 0 Χρυσός


    Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

    ΣΑΣ ΕΔΙΝΑ ???

    ΤΟΣΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΣΑ ΛΕΣ .

    ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ.

    ΡΩΤΑ ΤΟ ΜΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΑ ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ.

    ΔΕΝ ΚΑΙΩ ΚΑΝΕΝΑ.

    ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΧΕΡΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΔΩΣΕ ΠΡΩΗΝ ΣΥΜΠΑΙΧΤΗΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ PAME.


  • *Αφαιρέθηκε μάχη που δεν πληροί τα κριτήρια. Και οι 2 παίχτες πρέπει να είναι 500+ επίπεδο**


    Μια χαρα ξέρω γιατι έφυγες! όλοι σε κραζανε και απλα έφυγες!
    όσο για το gheto. τα ίδια λεμε όλοι. μαζευει παιχτες σε καθε server καλύτερους απο τον δικό του γιατι απλα δεν μπορει να ανεβει. αυτο είπα στην αρχη. αυτο λετε και σεις, αυτό είπε και αυτός! απλα γραφετε για να γραφετε!!!

    εσυ να προσεχεις το σεντούκι σου παντως γιατί παλι έχασες κατι παραπάνω από μισό μυριο...και δυστυχώς δεν ήμουν εγω αυτή τη φορα που τα μάζεψε!!!

    καλές μάχες!


    Εχεις μια προειδοποίηση για ασέβεια κανόνων~lefterisp3

  • αντωνακη αυτα που λες δεν στεκουν μην συνεχιζεις να μιλας χωρις αποδειξεις. ποτε δεν σου ζητησα τον παικτη παρα μονο οταν ειχες πει και καλα θα το παραταγες και θα τον διεγραφες, και το μονο που σου ειχα πει προκειμενου να τον διαγραψεις δωστον σε μενα! πολυ κακο ε? πω πω... μην συνεχιζεις να μιλας για αλλους σερβερς που δεν εχεις ιδεα τι γινεται και απλα βλεπεις η σου λενε οι καθε ασχετοι τα δικα τους.. γιατι και εγω μπορω να βγαινω σε ποστ και να πουλαω οτι προπαγανδα θελω, αλλα η διαφορα με μενα ειναι οτι δεν ειμαι ΜΠΕΜΠΗΣ σαν μερικους απο εσας... Ειπαμε πισω απο ενα pc ολοι σας μαγκες ειστε! Λακιαφι :*:*:*


    υ/γ : παικταρας σε σχεση με σενα ναι ειμαι, απο την στιγμη που καποτε με ρωταγες τι οπλισμο να παρεις και τι ταλεντα να φορας, μηπως και κοντραρεις κανεναν.... μην εχεις κοντη μνημη! ;)

  • Λυπάμαι που θα χρειαστεί να κάνω την "κακιά" της υπόθεσης.. αλλά αν δεν σταματήσετε τις προσωπικές
    αντιπαραθέσεις, θα καταλογιστούν κ οι ανάλογες προειδοποιήσεις.


    Συνιστώ την ΠΡΟΣΟΧΗ σας.. καλό είναι να αποφευχθούν ειρωνικά/προσβλητικά κλπ σχόλια..


    whiteika123.png

  • white παρακαλω εμφανισε το ποστ μου και ριξε μπαν αν θες! ειναι τελειως αντιδημοκρατικο αυτο που κανεις! καταρχας μονο και μονο που φαινεται οτι ο αντονιο εχει δικιο και ειναι σαν να μην εχουμε απαντησει εμενα σαν παικτη με θιγει που καθομαι και σπαταλαω καποια λεπτα για να απαντησω σε ενα μηνυμα και εσυ τα διαγραφεις

  • Το λάθος έγινε απο εμένα.. συγνώμη.. νομίζω τώρα είναι οκ.. αν όχι στείλτε μου παρακαλώ ένα πμ

    whiteika123.png

  • Αναφορά μάχης Thu, 31.05.2018 - 10:01:48


    Unnatural vs. antonio


    Νικητής: antonio


    Τέλος μάχης: Οι αμυνόμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (108036 : 1530)!

    antonio κέρδισε: 118 Χρυσός


    ειπα ότι θα διεγραφα τον παιχτη ΟΤΑΝ παρατουσα το παιχνιδι και με έπαιρνες στο skype και το μονο που έλεγες ειναι δωσ τον σε μενα και παρακαλούσες ..και θα τον κανω δυνατότερο....και εχω κολπο να φτασω τους ds και αλλα πολλά τα οποία δεν μπορώ να γραψω γιατι θα πατησεις report! όταν λες κάτι να τα λες όλα. μην γίνεσαι μπέμπης!
    όσο για τον οπλισμό και τα ταλέντα, δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλα δε ρωτούσα μόνο εσενα. απλα έπαιρνα γνώμες! όπως και συνεχίζω να ρωταω και τωρα!!!
    ο μεγαλος παιχτης φαίνεται στην καταταξη. και δυστυχως ο αρχικός σου παιχτης δε φαινεται καν στην πρώτη σελιδα. είμαι σίγουρος ότι σε λιγο δε θα φαινεται ούτε ο vanhelsing!! οπότε μεγαλε παιχτη....ανεβα και μη κρυβεσαι πίσω απο τους αλλους για να φανεις και συ!

  • Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ? ΔΛΔ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΠΑΙΤ Η ΕΣΥ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑ 1ΟΠΛΑΣΙΑ ΦΡΑΓΚΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ/ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ? ΚΡΙΝΕΣΑΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΝΑ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΕΙΣ. Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΙΤ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ... ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 4ΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΤΗ ΦΑΠΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΟΠΩΣ ΜΑΘΑΝΙΝΩ-ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ) ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 200ΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΓΓΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ! ΞΥΠΝΑ, ΝΙΩΣΕ, ΜΑΘΕ!

  • Αναφορά μάχης Thu, 31.05.2018 - 16:46:25


    ARMAROS vs. antonio


    Νικητής: antonio


    Τέλος μάχης: Οι αμυνόμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (84900 : 20303)!

    antonio κέρδισε: 0 Χρυσός




    πες μου ένα άθλημα, ενα διαγωνισμο, ενα παιχνιδι κλπ κλπ κλπ..... που ο 150ος θεωρείται καλύτερος απο τον 1ο! πες μου για να ξυπνησω, να νιωσω και να μαθω μεγαλε παίχτη που θα μου απαγορεψεις εσυ να ξαναποσταρω!

    πραγματικά τα σκεφτεστε αυτά που γραφετε μερικοί ή λέτε ότι σας συμφερει για να νομίζετε ότι μου την είπατε;

    πραγματικά περιμένω να μου απαντησεις στην ερωτηση. δεν την έκανα ετσι! σε παρακαλώ μην εξαφανιστεις. ενα ποστ και τελος! ειμαι πολύ περίεργος!!!!

  • Αναφορά μάχης Thu, 31.05.2018 - 16:47:42


    ARMAROS vs. myalofigodikos


    Νικητής: ARMAROS


    Τέλος μάχης: Οι επιτιθέμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (80886 : 42575)!

    ARMAROS κέρδισε: 0 Χρυσός + 16.281 Μπόνους χρυσού




    κριμα τα λεβελ να βγαζει καποιον κατα 1000 λεβελ μικροτερο και οχι μονο ισα ισα για να πει το παραπονο του και τον πονο του....


    αρε αντονιο τεραστιε

  • τελικα για την ηλικια σου, στο μυαλο εισαι πολυ παιδακι, με τα ψεματα που καθεσαι και λες, μηπως και καταφερεις να με βαλεις να τσακωθω με τα παιδια και καλα τι σαν εκδικηση ; γελαω πραγματικα γιατι ξερεις πολυ καλα μεσα σου οτι αυτα που λες ειναι ψεματα! καλη συνεχεια μικρε , δεν ξαναπανταω σε ποστ σου







    Έχεις μια λεκτική προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

  • Αναφορά μάχης Thu, 31.05.2018 - 08:53:51


    DARK.CHOCOLATE vs. upavasilis


    Νικητής: upavasilis


    Τέλος μάχης: Οι αμυνόμενοι προκάλεσαν μεγαλύτερη ζημιά (46095 : 13540)!

    upavasilis κέρδισε: 0 Χρυσός


    ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΑΣΕΙΣ ???

    ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΣΚΛΗΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΞΙΜΟ.

    ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΟΧΙ ΚΟΛΠΑ.