Büyük Av ve Oyun Hakkında ; Öneri, İstek Şikayetleriniz

• Adalet arıyorsanız bir şeylerin düzelmesi için kendinizden başlayınız, adalet sadece hesapları inceleyip kapatması gereken bizlere aftedilmez, sizlerin de görevidir, botu kullanıp adalet aramanızı doğru bulmuyorum, madem kullanan arkadaşlarınız var, adalet istiyorsanız öncelikle botsuz bir oyun ortamı oluşturun, size kolaylık sağlayan başkalarını zarara uğratan şeyleri kullanmayın, naçizane önerim olsun, sevgiler..

NERDE KALDI ADALET

2222222222asfasf.png

Game Operator

Aphelion

• kimse ile tartışmaya girmeyeceğim. benim önerim. Benim beklentim.

10x hızında bir server açılması ve full ftp iksir verilmesi,ftp 186 dan

300 ile 500 arasına çıkartılmalı ve bot kullanımına izin verilmeli. botu da gameforce nin cehenmem taşı ile kendi sunmasıdır.

ogamedeki gibi zamanı ve parası olana ayrıcalık sunulmalı.

bu benim görüşümdür, isteyen saygı duyar isteyen duymaz arkadaşlar

kendim olumlu olsun veya olumsuz olsun görüşlere saygı duyarım

ELVEDA BİTEFİGHT

• Konu tarafımca incelenip gerekli uslup bozukluğu ve hakaret içeren postlar kaldırılarak gerekli yaptırımlar uygulanmıştır.

Konu başlığına uygun postlar atınız. Konu takibimde.

İyi forumlar dilerim.

76n1lm.gif

• - Etkinliklerde daha çok kutu düşmeli bazen 5 ile 10 insan avı ve mağara da 1 geliyor bunu daha çok olması gerek.. Örneğin: 2 ile 3 mağara ve insan avı da bir.. Gelmeli..

- S36 da da aktif oyuncu yok ki acılar evi görevi ve acılar evinin aylık ödülünü alalım bu sorunu çözmenizi mümkün mü bunu için illa da multi hesap açıp acılara mı koymak gerekli.. Hesap bulamazken... Bu konu için yardım edermisiniz..@ Aphelion :!:

Etkinliklerde kutu sayısı az hikaye modunda orta seviye mağara yaptığımız için ordan da kutu düşmeli yüksek kademeler zaten pek fazla kademe atlayamıyor mağarada fp bitirmek dezavantaj sağlıyor kesinlikle HİKAYE MODUNDA MAĞARA YAPTIĞIMIZ SEÇENEKLERDE KUTU DÜŞME İHTİMALİ OLMALIDIR.

• diğer oyunlara güzel yenilikler getirdi gameforce buraya da getireceğini düşünüyorum. bunun içinde bekliyorum.

örnek vereyim gladyatusa güzel şeyler geldi, ogame ye güzel şeyler geldi. buraya da gelecektir elbette

ELVEDA BİTEFİGHT

• Kabiliyetlerde de bir düzenleme olmalı.

300 levelde takılıp kalmamalı. En azından 300 levelden sonra da 50-100 levelde bir yeni kabiliyetler eklenmeli.

Orp mevzusunu ise söylemekten dilimizde tüy bitti. Çok basit bir durum bile resmen memleket meselesi halini aldı.

Yahu oraya koskocaman %50 şans yazmışlar. 10 kez orp deniyorsun 1 tane geliyor. Tamam 2 denemede 1 gelmesin ama 10 denemede de boş çıkmasın artık. İyi kötü gelsin bir şeyler.

10 tane orp deniyoruz, 1 tane geliyor, o da dandik geliyor. Orada eşşek kadar yazmış %50 şans diye. 2-3 denemede bir tane orp düşmesi lazımken, 1000 tane parça harcıyoruz 1-2 tane anca geliyor. Çok mu zor şu algoritmayı adam gibi ayarlamak.

Eski versiyonda da çok bug oluyordu ama (40-50 level hesaplar ile 1 level hesaplara yenilmek gibi) ) bu tarz durumlar artık mide bulandırmaya, oyundan soğutmaya başladı.

Kimse şans v.s. demesin, diyorsa da oraya %50 şans yazmasın.

• Görevlere kesinlikle el atılması lazım usta Wonderlive1973

Ödüller çok yetersiz ve saçma sapan görevler çıkıyor. Sunucu 1.si bir oyuncu nasıl dövüş değerinden büyük rakip görevi yapsınki? Nasıl ruhani güç görevi yapsın. Bir çok sunucuda online yok zaten görevlerin süresi de ödülü de çok yetersiz.

• Selamlar, ben s104'de oynuyorum ve özellik ücretlerinin çok pahalı olmasından yakınıyorum bir çok arkadaşım'da öyle isteğim ise gold booster etkinliği ayda 1 kez değilde bence 2 kez gelmeli o kadar para ve zaman harcamamıza rağmen gelişemiyoruz. Yükseltici etkinliklerde kutu drop muhabbetide çok az buna bi çözüm getirilmeli kanaatimce.