Bitefight geliştirici ekip tarafından hala destek alıyor mu?

• Geliştirici ekip destek vermemiş olsa bizden her hafta özel olarak şirkete rapor göndermemizi isteyeceklerini sanmıyorum, yenilik gelmiyor olabilir, ama bu gelmeyeceğinin anlamı da değil, umarım güzel şeyler olacaktır.

• etkinlik beklemiyorum. bot kullanmaktan ceza aldım. bu bot işi serbest olmalı diye düşünüyorum çünkü server 41 e kayıt oldum savaşacak 1 tane adam bulamadım. BÜYÜK AV ETKİNLİĞİ geldi 1 tane saldırı almadım. AKTİF OYUNCU SAYISI eskiye göre çok çok düşmüş durumda. zaten devam eden arkadaşlar da kademe olarak çok yukarıda. BENİM gibi yeni başlayan arkadaşlar o kişilere yetişmesi mümkün mü. değil tabiki de. benimde rekabete katılmam için o level lerde olmam gerekli ki oyuna tat gelsin. yoksa tek başına server de olmak berbat can sıkıcı bir durum.

ormanda sürekli tıkla tıkla rakip yok artık adam sıkılıyor. bu yüzden oyun canlanması adına bot serbest olmalı diye düşünüyorum.

itemler 5000-9000 kademeye doğru gidiyor. yüksek kademede kademe atlamak zor oluyor. bu kademeye ulaşması insanın ömrü bu şekilde yeterli mi _? ne anlamı kalıyor oyunun o zaman

Sonuçta oyuna para veriyor isem sürekli.Bunu da tıklayarak geçirmek istemem açıkcası. hemde tek başıma server de

• Bana desinler bot kullanabilirsin. seve seve oyun oynarım. seve seve para öderim.Game forcenin burada bu şekilde yapması bana göre oyuncu soğutmaktan başka bir şey değildir. Bu bitefight ye ilk başlayan oyuncu olmama rağmen. Tam bitefight bağımlısı olmama rağmen. Bu oyunu bu sebepten dolayı oynuyamıyorum

• diğer GAMEFORCE oyunlarına baktığımız da, örnek veriyorum para veriyor isen ayrıcalığın çok çok fazla. örneğin ogame. para ile maden alıyorsun filonu üretiyorsun. her şeyi yapabiliyorsun ama burada bu yok. BEN şimdi o yüksek kademedeki arkadaşlar ile nasıl rekabet edeceğim. veya nasıl yetişeceğim onları. adamlar olmuşlar 2500-3000 kademe.

• BİTEFİGHT neden kaybetti . OYUNA AŞIK olanları kaybettiği için. oyunu tam bir hamallık işine döndürdükleri için. eskiden hikayemi vardı. o zaman sen 6x hızında server açmışsın. +80 lik iksir var her saat başı

80x24 = 1920 tane sadece iksirde ftp alıyorsun. bunu orman yaparak harcaman mümkün mü_? ASLA mümkün değil. ona görede yenilik getireceksin bot kullanımını serbest hale getireceksin ki insanlar imkansız olan şeyi imkanlı hale getirsin

• Contents [Hide]

Kayıt ayarları SPaRTaCuS

Hesap cezali

Hesabın şu tarihe kadar engelli kalacak ...

10.01.2021 03:40 Ceza sebebi:

Bot/Script Kullanımı 1.İhlal / 60 Gün

Hesabı sil

Hesabı silmek için işaretle lütfen!

Bu kaydin silinme tarihi: Wed, 18.11.2020 - 08:31:24

şimdi sonuca gelelim. BENİM GİBİ senelerdir para ödeyen oyuncuyu kaçırdılar. benim karım param cebimde kaldır. zarar ne gameforceye para akışı azalması. paranın gelmediği bir yere SORUYORUM destek olurlar mı_? yada yenilikler gelir mi

GERİ YORUM SİZE KALMIŞ ARKADAŞLAR

• Biz yöneticilerin tek amacı oyuncular için huzurlu, temiz bir oyun ortamı oluşturmaktır, görüyorum ki bot kullanıp serbest olması gerektiğini savunmuşsunuz, reel hayatınızda başarılar dilerim.

• Sayın yöneticim kullanan kişiler var onları ayıklamanız mümkün değildir.

java üzerinden kullanan botu yakalayacağınızı düşünmüyorum açıkcası.

banlasanız da foto verse size o bot gözükmüyor. şimdi benim kullandığım bot yasak oluyor da onların kullandığı bot serbest mi oluyor. ya bu bot herkese serbest olsun yada herkese yasak olsun. ben bunu savunuyorum..

java botunu kullanayım beni yakalaman mümkün değildir. benim savunduğum konu budur. ya herkese bot açık olsun yada herkese kapalı olsun. java botunu kullana arkadaşlarım da var. oynuyorlar uzun zamandır. no problem onlara. benim hatam onun yerine vanture botunu mu kullanmaktır. yoksa bot serbest olsun herkese demek mi suçtur.

• Sayın yöneticim kullanan kişiler var onları ayıklamanız mümkün değildir.

Elbette herkese yetişemeyiz, ya da fark edemeyiz gözümüzden kaçabilir insanız, lakin gözümüzden kaçan 1'se yaptırım uyguladığımız sayı daha fazla oluyor, kendiniz de gördüğünüz üzere, lakin burada sizin amacınız botun legal bir şey olduğunu savunmanız, öncelikle bot kesinlikle legal bir işlem değildir, 3.parti yazılım kullanıyorsunuz, o yazılım sahiplerine oyun bilgilerinizi veriyorsunuz, kim bilir tarayıcınızdan/bilgisayarınızdan nasıl veriler alıyordur yazılım sahipleri.

Bot kullanmayı göze alıyorsanız yaptırım göreceğinizi de er ya da geç göz önünde bulundurmalısınız.

• BEN BUNU yazılımcıların değil de gameforcenin herkese sunmasını istiyorum.cehennem taşı karşılında suna bilir çünkü hikaye olayı gerçekten oyunun dengesini bozmuş durumda olduğunu düşünüyorum. ve düşünen arkadaşlar çok. yakaladığınız kişiler bottan dolayı elenirken, yakalayamadıklarınız devam ediyor. bu botlar bende mevcut ama diğer arkadaşlarda yok ise bunlar bana karşı veya kullanana karşı ne kadar ilerliyebilir veya ne kadar mücadele edebilir..

ceza verdiğinizde şunu destekten yazmadım asla oyunumu açın, direk silme moduna aldım farkındaysanız. o kadar para vermeme rağmen.

benim savunduğum şu ya hikaye bölümü kalksın yada bot serbest olursa bot kullanan arkadaşlar ile eşitlenmiş olacaktır diğer arkadaşlar.

ben bu şekilde düşünüyorum.düşüncelerede saygı duyuyorum

• Spartacus, botu savunuyorsun oyuncu kalmadı oyuna aşık insanları kaybettiniz diyorsun senin gibi adamlar yüzünden 5 parmagın sayısını geçmiyor oyuncular artık olanda silip gidiyor. Yeni Sw açılıyor 1 haftada 200-300 milyon ganimet kasıyorsunuz, bence burda operatörün seni adam yerine koyup dinlediği için şanslısın.

• CappyTR

Closed the thread.