Καθυστέρηση έναρξης event

  • Καλησπέρα σας,


    όλοι μας έχουμε αρμοδιότητες εώς ενός σημείου. Δεν είμαστε όμως η ίδια η GF κ σίγουρα δεν είναι δική μου δουλειά να ξεκινήσω ένα event.

    Το ίδιο ισχύει κ για την Nansu ή για οποιονδήποτε άλλο συνεργάτη (θέλω απλώς να σας θυμίσω ότι είμαστε εθελοντές).


    Η δουλειά μου, απλά να σας ενημερώσω είναι: να ελέγχω ΜΟΝΟ το φόρουμ.

    Παρόλα αυτά όμως για παράδειγμα όπως τώρα, για αναφορές ότι μια εκδήλωση δεν λειτουργεί, ενημερώνω το αντίστοιχο τμήμα.


    Όπως μπορείτε να δείτε, για αποζημίωση ότι το event δεν ξεκίνησε στην ώρα του, δόθηκε κάποια παράταση κ θα τελειώσει αργότερα..

    Λοιπόν.. πού είναι το πρόβλημα?? Το event είναι εκεί κ λειτουργεί.. άργησε αλλά λειτουργεί.


    Μήπως να ζητήσουμε από τον CoMa, αντ' αυτού, αφού δεν είναι ποτέ στην ώρα τους, να σταματήσουν να κάνουν events στην ελληνική κοινότητα?? αυτό θα σας άρεσε περισσότερο??

    Αντί λοιπόν να παραπονιέστε κάθε φορά που ένα event αργεί, πρέπει να χαίρεστε που έχουμε κάποια event στο BiteFight, καθώς άλλα παιχνίδια δεν τα έχουν πια.


    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση αρνητικότητα γενικά..

    whiteika123.png

  • Αγαπητή Whitedrum

    Δεν σου έριξα ευθύνες ούτε στην NanSu έριξα .

    Μίλησα για την ανικανότητα κάποιων να βάλουν ένα εβεντ στην ώρα του και ίσως κάλο είναι να τους αλλάξουν με άλλους πιο ικανούς .

    Ξέρεις έτσι γίνετε στις μεγάλες εταιρείες .

    Όσο για την αποζημίωση \ παράταση που λες είναι το λιγότερο που μπορείτε να κάνετε .

    Αν σας βολεύει να σταματήσετε τα εβεντ γιατί είστε σαν εταιρεία ανίκανοι να τα κάνετε τότε σταματήστε τα .

    Τέλος σε άλλα παιχνίδια τα εβεντ είναι σε μόνιμη βάση και λειτουργούν πάντα .






    Παρακαλώ μεγαλύτερη προσοχή στις εκφράσεις σας~ Whitedrum

  • Η πικρή αλήθεια είναι ότι η εταιρεία δεν ενδιαφέρεται καθόλου για το παιχνίδι και κανένας μας δεν ρίχνει το φταίξιμο στην ομάδα.


    Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

    και το παρελθόν ως λύτρωση.

    Paulo Coelho

  • Καλησπέρα,


    αναφέρθηκε στους αρμόδιους κ διορθώθηκε.


    Ευχαριστώ

    whiteika123.png

  • Το Bitefight διοργανώνει ένα event

    Στις 03.05.2022 (00:01-23:59)


    Το οποίο δεν ξεκίνησε για άλλη μια φορά.

    Βέβαια οφείλω να αναγνωρίσω ότι το λάθος στο εβεντ των βρικολάκων διορθώθηκε.

    Τους χρωστάτε ακόμα 1 εβεντ άλλα και αυτό πιστεύω θα διορθωθεί.

  • καλημερα Έχω πει πόσες φορές οταν βλέπεται πρόβλημα τικετ ή μήνυμα σε έμενα απευθείας (ακόμα καλύτερο το δεύτερο )

    αντ'αυτου συνεχίζεται και τα γράφετε εδώ με αποτέλεσμα να μην τα βλέπω έγκαιρα


    Όταν έγινε προχθές το λάθος που αναφέρεις από οοοολη την κοινότητα βρέθηκε μόνο ένας παίχτης να μου το κάνει αναφορά για αυτό και διορθώθηκε έγκαιρα

    αν δεν μου τα αναφέρετε με τον τρόπο που σας είπα δεν θα διορθώνονται έγκαιρα


    το θεμα κλειδωνει και θα παρακαλεσω να μην ανοιχτει παρομοιο με το ιδιο θεμα

    Ότι θέλετε όπως είπα δυο τρόποι, τικετ ή μήνυμα στο φόρουμ απευθείας σε εμένα


    «μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»


  • NanSu

    Closed the thread.