Καθυστέρηση έναρξης event

  • ξανά τσέκαρε το αν μπορείς , εμένα μου λειτουργεί κανονικά..


    «μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»


  • Αλλάζουν συνέχεια οι δαίμονες



    Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

    και το παρελθόν ως λύτρωση.

    Paulo Coelho

    Edited 2 times, last by jeandarc ().

  • τι να πω... αυτό βλέπω και εγώ μια δουλεύει μια όχι.. έχω ενημερώσει τώρα πάλι ότι το κάνει σε όλους τους σερβερ... μια παίζει μια όχι




    edit από οτι βλέπω ξεκίνησε και αλλη χώρα να αναφέρει πρόβλημα.. μάλλον είναι γενικό , αν είναι έτσι δεν το βλέπω να φτιάχνει σήμερα, μιλάω απευθείας τώρα με εταιρεια.. πρεπει να τσεκαρει 450 σερβερ.. μας βλέπει οκ εμας άλλα το ξανά κοιτάζει παλι.. δεν νομίζω να μπορέσει στο σύνολο αν εχουν όλες οι χώρες πρόβλημα να το φτιάξει άμεσα τώρα το βραδυ


    2 edit ξανα χαλασε


    θα ζητήσω να το ξανά βάλουν .. προφανώς θα ερχεται και θα φεύγει όλο το βράδυ για σήμερα..


    «μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»


  • Καλημέρα

    Το εβεντ απενεργοποιήθηκε μέχρι να δουν τι πήγε στραβά

    Θα μας ενημερώσουν από Δευτέρα


    «μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»


  • Hello,

    Is there any information about this event "https://forum.bitefight.gameforge.com/forum/thread/8027-graveyard-bug-server-16/"?

    It has not been activated even though I gave the delay through ticket system.


    Το παραπάνω event που αφορούσε τον s16 δεν έχει ενεργοποιηθεί.

    Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

    και το παρελθόν ως λύτρωση.

    Paulo Coelho

  • καλησπέρα και καλή εβδομάδα

    ακόμα προσπαθούν να βρουν τι φταίει και δεν μπορούν να το ξεκινήσουν

    γενικά υπάρχει πρόβλημα.. όταν έχω νεότερα θα σας ενημερώσω..


    Τι να πω.. υπομονή..


    «μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»


  • καλησπέρα η εκδήλωση τρέχει κανονικά

    επίσης να σας διευκρινίσω οτι το γεγονός οτι ενημερώνεται για κάποιο πρόβλημα ενός εβεντ στο σύστημα υποστήριξης δεν συνεπάγεται αυτόματα οτι θα ενεργοποιηθει.. δεν είναι πάντα εύκολο αν υπάρχει προγραμματιστικό πρόβλημα από πίσω ή αν μεσολαβεί Σάββατο -Κυριακή


    «μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»


  • καλημέρα

    ειναι για τον σερβερ 16 μόνο για το πρόβλημα που δημιουργήθηκε με τον σερβερ και το νεκροταφείο


    «μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»


  • καλησπερα τελικα τι προβλημα ειχε το εβεντ?? θα το βαλετε ξανα η λογο του προβληματος θα αργησει να μπει ξανα

  • Καλημέρα, ξέρουμε για ποιο λόγο το προγραμματισμένο event για βρικόλακες όπως ανακοινώθηκε χθες δεν έχει ξεκινήσει ακόμα?

    Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

    και το παρελθόν ως λύτρωση.

    Paulo Coelho

  • Καλησπέρα σας,


    έχουν ήδη ενημερωθεί οι αρμόδιοι κ το event τρέχει κανονικά.. δόθηκε παράταση οπως Θα δείτε.



    Ζητούμε συγνώμη για την αναστάτωση.

    whiteika123.png

  • Καλησπέρα

    Για άλλη μια φορά είχαμε πρόβλημα με το event ,

    Αν και έχουν περάσει περίπου 8 μήνες από την τελευταία φορά που είχαμε πρόβλημα και φυσικά και την εποχή που τα προβλήματα ήταν σε σχεδόν όλα τα event.

    Ακόμα δεν έχουμε μάθει τι πάει στραβά και τα προβλήματα συνεχίσουν.

    θα μας δώσετε κάποια απάντηση έκτος από το"δόθηκε παράταση , ζητούμε συγνώμη για την καθυστέρηση"

    Αυτά τα προβλήματα δεν τα έχω δει σε παιχνίδια άλλων εταιρειών.

  • Καλησπέρα,


    προφανώς υπήρξε κάποιο θέμα στον προγραμματισμό, έχει γίνει δυστυχώς κ στο παρελθόν κάτι το οποίο γνωρίζετε κ σας το έχουμε ξαναπεί.


    Δεν είναι δική μας ευθύνη κ δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι πέρα από το να το αναφέρουμε (το οποίο κ κάνουμε).. δεν μπορούμε να σας δώσουμε διαφορετική απάντηση από αυτή.

    whiteika123.png

  • 08\03\22

    Άλλο ένα εβεντ που δεν ξεκίνησε στην ώρα του.

    Πάμε κάλα 1 στα 2 δεν δουλεύει σωστά .

    Άραγε αύριο που είναι διπλό τι θα γίνει ????

    Αγαπητή Whitedrum κάποιος πρέπει επιτέλους να πάρει την ευθύνη .

    Μονό που δεν βλέπω να συγκινείτε κανένας .