Καθυστέρηση έναρξης event

  • περασε 1 ωρα και δεν εγινε κατι μαλλον ζηταω παραλογα πραγματα... το πρωι λογικα θα εχουμε καποια απαντησει

  • Από όσα βλέπω εδώ δεν λειτούργησε πουθενά.

    Ενημέρωσα μόλις με προσωπικό μήνυμα την αρμόδια να το προωθήσει.

    Καλή υπομονή σε όσους αντέχετε να το περιμένετε.

    Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

    και το παρελθόν ως λύτρωση.

    Paulo Coelho

  • Χαίρεται


    Έχουν ήδη ενημερωθεί οι αρμόδιοι




    Edit: Ενημερώθηκα ότι το event τρέχει κανονικά.


    Ζητούμε συγνώμη για την αναστάτωση.

    whiteika123.png

  • Βαζω σε μια ζυγαρια απο την μια την αδιαφορια και απο την αλλη την ανικανοτητα


    Ειλικρινα δεν ξερω προς τα που θα γειρει



    Παντως τα like μεταξυ των παιδιων της διαχειρισης ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

  • Τέλος πρέπει να καταλάβετε ένα πολύ σοβαρό αλλά κ απλό θέμα.. Όλοι εδώ μέσα πρέπει να είμαστε υπεύθυνοι γι' αυτά που γράφουμε.

    Όλοι είμαστε εδώ επειδή το θέλουμε να είμαστε. Ούτε εσάς σας φέραμε κ σας κρατάμε με το ζόρι, ούτε εμείς μπήκαμε στην ομάδα επειδή κάποιος μας τράβηξε απ' τα μαλλιά.

    Όποιος δεν θέλει, φεύγει.

    Καταλαβες Δία;

  • αν ηταν κανα κυνηγι ας πουμε τωρα και ειχε μπει?θα ειχε γινει πανικος απλα!!!αυτο τωρα ειναι μικροεβεντ και λενε οκ...

  • Καλημέρα,


    δεν νομίζω ότι βοηθούν κανέναν τα λεγόμενα σας.. υπήρξε μια δυσλειτουργία του φόρουμ.



    Ζητούμε συγνώμη για την αναστάτωση.

    Καλή σας συνέχεια

    whiteika123.png

  • καλημερα!δεν εγινε καμια αναστατωση ουτε το γραψαμε εδω για να βοηθησουν καποιον τα λεγομενα μας.απλα το γραψαμε για να δειξουμε για ακομα μια φορα την αδιαφορια σας να πω?κανεις δεν ενδιαφερθηκε να γραψει για το εβεντ.πρεπει να μπαινουμε δλδ στα ξενα φορουμ να κοιταμε για να μαθαινουμε αν εχει καποιο εβεντ

  • Δεν υπήρξε καμία αδιαφορία

    Έγινε δυσλειτουργία στο δικό μας φόρουμ όπως σας εξήγησε η Whitedrum


    «μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»


  • απο τη στιγμη ομως που εχει ανακοινωθει σε ξενο φορουμ και αρα θα ισχυσει το εβεντ δε μπορειτε και εσεις να μπειτε να το ανακοινωσετε?τι εννοειται δυσλειτουργια ακριβως?ας πουμε δε σας αφηνε να το ποσταρετε?

  • Και γω συγγνωμη αν μερικες φορες ξεφευγω με αυτα που γραφω σε αλλα θεματα.


    Μιας που με μια συγγνωμη ολα λυνονται τελικα.


    Συγγνωμη για την αναστατωση.

  • απο τη στιγμη ομως που εχει ανακοινωθει σε ξενο φορουμ και αρα θα ισχυσει το εβεντ δε μπορειτε και εσεις να μπειτε να το ανακοινωσετε?τι εννοειται δυσλειτουργια ακριβως?ας πουμε δε σας αφηνε να το ποσταρετε?

    έγινε προγραμματισμένη ανακοίνωση η οποία για κάποιο λόγω δεν ανέβηκε σε εμάς στην ώρα που ορίστηκε . Δεν έχει να κάνει με το ξένο φόρουμ αλλά το ποστ σαν ποστ το ίδιο .


    «μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»


  • Εγώ το ανεβάζω το ποστ συνήθως το οποιο προγραμματίστηκε συγκεκριμένη ώρα να βγει όπως βγαίνει σε όλες τις χώρες αλλά για κάποιο λόγω δεν εμφανίστηκε . Κάποια τεχνική δυσλειτουργία έγινε όπως ανάφερα και πιο πριν


    Zeus δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να αναλάβω την ευθύνη αν όντως δεν το είχα κάνει . Αλλά στο συγκεκριμένο ποστ απλά υπήρξε πρόβλημα . Αυτό είναι όλο και μην πάτε να προσπαθήσετε να πείσετε ότι αδιαφορούμε .. κανείς από την ομάδα ΔΕΝ αδιαφορεί ..


    «μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»


  • οκ καταλαβα..το αν υπαρχει αδιαφορια η οχι ασε να το ξερουν οι παικτες καλυτερα...σε αυτο μπορουν να απαντησουν οσοι παιζουν το game.

  • Ελα ρε Nansu τωρα σε αλλο φορουμ εισαι εσυ; Τις προαλλες που δεν μπηκε εβεντ και ηταν μεσα 2-3 χειριστες και κανενας δεν σε ενημερωσε παρα την επομενη μερα πως λεγεται;


    Οταν σε τικετ η απαντηση κανει μια βδομαδα πως λεγεται;


    Οταν ο νο.17 ανεβαζει μαχες σε αλλο θρεντ αλλων παικτων και 2 βδομαδες μετα δεν εχει χωρισει κανεις το θεμα (για προειδοποιηση ουτε λογος)


    και χωριστηκε μονο οταν εγινε ρεπορτ (και μας την ειπαν κιολας οταν ρωτησαμε το λογο) πως λεγεται;


    Αν μπορεις να μου απαντησεις τεκμηριωμενα θα πω ναι οκ αλλα δεν ειναι μονο αυτα, ειναι και αλλα πολλα...


    Νταξει εχει πεσει το παιχνιδι το καταλαβαινω αυτο αλλα μην τρελαθουμε κιολας. Και δεν αναφερομαστε μονο σε σενα, μην το παιρνεις προσωπικα..

  • Για το πρώτο ήταν μέσα ένας χειριστής μόνο ο οποίος δεν είδε τα παράπονα σας για να ενημερώσει.. όταν ζήτησα αποδείξεις απο παίχτη που εκανε παράπονα για αυτό, ότι όντως το είχε δει και δεν με ενημέρωσε απάντηση δεν πήρα ούτε αποδείξεις.. συνεπώς το να υποθέτουμε και να λιθοβολούμε δεν έχει νόημα..


    Απάντηση να κάνει μια εβδομάδα δεν υπαρχει.. εκτός και αν υπαρχει πρόβλημα με το συγκεκριμένο τικετ και περιμένουμε απο προγραμματιστή απάντηση ή αφορά ανταλλαγή που συνήθως περιμένουμε απάντηση και από τους δυο παίχτες και κάποιος καθυστερήσει από παίχτες να απαντήσει κτλ.. αν παρόλα αυτά έχει γίνει κάτι τέτοιο θα ήθελα να ενημερωθώ για αυτές τις περιπτώσεις ώστε να το διερευνήσω εγώ η ίδια γιατί αυτή η καθυστέρηση


    Όσο αφορά για θέματα του φόρουμ οσο αφορα τα ποστ δεν είμαι αρμόδια να μιλήσω εγώ


    Όσο αφορά τις ανακοινώσεις θα ήθελα να καταλάβετε το εξής που επιλεκτικά καποιοι δεν το είδαν ή δεν το κατάλαβαν..

    Εγώ προσωπικά έβαλα την συγκεκριμενη ανακοίνωση, όπως και τις περισσότερες βάζω εγώ (εκτός απο τα happy day και προσφορές σε μείωση αντικείμενων)


    Όπως θα δείτε σε αυτή την φωτογραφία έβαλα την ανακοίνωση την Τρίτη το μεσημέρι και η ανακοίνωση έπρεπε να βγει στις 6 το απόγευμα





    που όμως ενώ είχε προγραμματιστεί να βγει στις 6 το απόγευμα δεν βγήκε! αυτό δεν σημαίνει ότι αμέλησα να βγει η ανακοίνωση αλλά κάτι πήγε λάθος σε αυτό το ποστ και δεν εμφανίστηκε ποτέ!.

    Γενικά όλες οι ανακοινώσεις ειναι προγραμματισμένες να βγαίνουν συγκεκριμενη ώρα

    όπως ήδη έχω προγραμματίσει να βγει και άλλη ανακοίνωση νέα που αφορά εβεντ για 10/03 και πάλι για τις 6 το απόγευμα (που ελπίζω να βγει) :D


    Δείτε το λινκ που ακολουθεί


    στην οποία αναφέρει πάλι πότε την δημιούργησα.. λίγα λεπτά από την πρώτη που έφτιαξα και δεν εμφανίστηκε




    και μια ήμερα πριν πάλι στις 6 το απόγευμα θα σας ανακοινωθεί!




    Όλες τις ανακοινώσεις τις ετοιμάζουμε νωρίτερα και εσείς μια ημέρα πριν συνήθως μαθαίνεται ότι αύριο πχ θα έχει αυτό το εβεντ, εκτός και αν μας δοθεί διαφορετική οδηγία και κατ εξαίρεση αυτό το εβεντ θα ανακοινωθεί νωρίτερα της μιας ημέρας 'η ειναι εβεντ που αφορά μόνο Ελλάδα . Όταν το εβεντ ειναι για όλες τις χώρες πρέπει να βγαίνει συμφωνημένη ώρα και συγκεκριμένα στις 6 το απόγευμα και ταυτόχρονα προς όλες τις χώρες. αν κάποιος GA την βγάλει νωρίτερα έχει κάνει λάθος και όχι ότι εμείς αργήσαμε να την βγάλουμε ως Ελλάδα..


    Δεν υπαρχει από μέρους μας καμία αδιαφορία και όντως τον τελευταίο καιρό έχουν γίνει αστοχίες.. να μας έδωσαν άλλες ημερομηνίες πχ και άλλες τελικά να μπήκαν για το εβεντ 'η κάποιο εβεντ να μην έπαιξε σε κάποιο σερβερ κτλ .. αλλά όλα αυτά έχουν να κάνουν με προγραμματισμό και όχι με αδιαφορία της ΟΔ


    «μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»


  • αρα αυτοι που ευθυνονται ειναι οι προγραμματιστες δλδ?οι προγραμματιστες του ελληνικου μπαιτ!!γιατι στο εξωτερικο σε καποιες χωρες που ειχα κοιταξει το ειχαν ανακοινωσει