Büyük Av Öneri / Soru Geri Bildirimleriniz

• Merhaba,

Yapılmış büyük av etkinliği hakkında siz değerli oyuncularımızın geri bildirimlerine önem veriyoruz, büyük av etkinliğini tekrar görmek ister miydiniz?

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bitefight Ekibiniz

2222222222asfasf.png

Game Operator

Aphelion

• Güzel olur tabiki fakat bizim forum da daha fazla kitleye ulaşma gibi bir sorununuz var.

Bu tarz ekinlikleri ve geri dönüşleri oyun içinden bildirim alarak yapsanız herkese hitap edilebilir.

Orpheus TM olarak bunu koordine edebilirsiniz bence

• Oyunun en güzel ektinliği olmakla beraber neredeyse hiç gelmeyen bir etkinlik. Bu etkinlik düzenli aralıklarla gelmeli örneğin üç ayda bir gelmeli bunun yanında ülkeleri gruplara ayırarak değil de bütün ülkelerin birbirine saldıracağı şekilde düzenlenmesi oyuncuların daha keyifli vakit geçirmesini sağlar.

• Etkinlik gayet güzeldi. Her üç ya da altı ayda bir olsa etkinliğin değeri de korunmuş olur.

Ancak şöyle bir sıkıntı var; etkinlik için geri bildirim konusu açıyorsunuz ama etkinlik konusu açmıyorsunuz? Her ülkenin forumunda etkinlik günler öncesinden duyuruluyor, bizim ülkede duyurulmuyor. Geribildirim istediğiniz konu aslında forumda yok, temel fıkrası gibi değil mi? :)) Etkinlikler mütemadiyen hatalı paylaşılıyor. Rus ruleti gibi ya tutarsa diye sıkıyoruz tutarsa ne mutlu bize :) İngiliz formu güvenilir arkadaşlar etkinlik takip etmek isteyenler oradan takip edebilir.

Konuyu daha fazla dağıtmadan toplayarak bitireyim. Bu güzel etkinlik için teşekkürler.

• Büyük av etkinliği çok güzel oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler. Tekrarlanmasını isterim.

Fakat benim şu ana kadar gördüğüm kadarıyla üzerinde biraz daha çalışılması lazım.

1) Bu etkinlik için 9 günlük süre çok uzun. İki veya üç gün yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

2) 2 ayda bir bu etkinlik gelebilir. Oyuncuları diri tutar bu etkinlik.

3) Saldırılar için daha çok ülke eklenilmesi, pvp yapmak isteyen oyuncuları memnun edecektir.

4) Saldırılar için bir düzenleme getirilmesi lazım. Teker teker bütün serverlar'da oyuncu aramayalım. Dövüş aralığımız da kim varsa ekranda çıksın, onlara saldıralım.

5) Orp konusu da çok önemli bence. Hızlı serverlardaki orp süreleri olsun, orp yapmak için harcanılan paralar olsun yavaş serverdakiler bir değil. Bunlara da özel bir düzenleme

getirilmesi lazım.

Not: Orp konusunda pek ümidim yokta. Yine de söylemedi olmayalım dedim :)

• Bu Etkinlik Gayet Yerinde Oldu. Oyuna Can Geldi. Sandık almadan para biriktirenler maruz kaldıgı saldırılarda Patladı ve Sandık Alımları Arttı Diyebiliriz.

Gelelim Etkinliğin Daha güzel Olması İçin Gerekli Olanlara

1. Haftada 1 gunun bu etkinliğe ayrılması

2. Sürekli Kontluk seçmek baya bir yorucu olsada , bunun kaldırılması mumkun olmayacagı için haftada 1 olan bu etkinliğin sadece tek bir ülkeye açılması örneğin,türkiye serveriyle ,ingiliz serverinin bu hafta eşleşmesi , ve diger ulkelerde birbiriyle eşleşmesi

3. Bu eşleşmelerde kazanılan galibiyetlerin kayıt altında tutulması,

4.Kazanan ulke diger bir hafta galibiyet alan bir diger ülkeyle eşlesmesi,

5. Ayda birde acılardaki gibi alınan kupa örnegi kazanan ülkede en çok galibiyeti kazandıran oynculara kupa puanı verilmesi

Böylelikle her ülkedeki oyunular oyuna daha zevkle baglanır. Oyunun tadı çıkar kimsede oyunu bırakmaz.

2. Bir hususta konuyla alakalı degil ama bu etkinlik duyuru sıkıntımız surekli devam edicekmi yoksa bir açıklık getireceklermi oyun yöneticilerimiz :(

Çünkü, bu konuda herkesin madur oldugunu dusunuyorum

• Önerileriniz direkt olarak şirkete Lider ve CoMa tarafından iletilecek arkadaşlar,

Duyuru ve yanlış duyurular için de Liderimiz gerekli aksiyonları sağladı.

İyileştirmeler yapacağız.

Varsa etkinlik ile ilgili görüşleriniz bekliyorum :)

2222222222asfasf.png

Game Operator

Aphelion

• Şöyle bir şey eklemek istiyorum av seçeneğini saldırı atabildiğimiz bütün serverlerden rastgele atması daha sağlıklı olur arkadaşların dediği gibi tek tek server seçmek zor ve bazı serverlerde dd aralığında oyuncu olmadığı için rakip çıkmıyor bu doğrultuda bir iyileştirme olması gerekmektedir.

• her kelimesine katılıyorum aynı düşüncedeyim

• .::Yokedici::.
  • En önemli husus böyle bir etkinlik bir daha yapılacak ise haksızlık olmaması açısından X1 X2 X4 X6 serverler kendi aralarında yapmalı.

Adam X1 serverde 3 günlük orp takmış s38'de bize 30 kez saldırıyor, biz ise ona en fazla 5 kez saldırabiliyoruz.

Yani bir şey yaptılar ama onu da ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

Adam 3 günlük orp basmış, bize 10 dakikada bir saldırıuyor, biz adama en fazla 12-20 saatlik orplar ile saatte 1 kez saldırabiliyoruz.

En önemli husus X1 X2 X4 X6 serverler kendi aralarında bir gurup oluşturmalı. Bütün Ülkelerin X6 serverleri bir gurup, X4 serverleri bir gurup oluşturacak gibi.

• Biraz önce Alman forumunda paylaşım yapıldı. Bu haftasonu büyük av etkinliği geri geliyormuş. Maalesef yine aynı şekilde geliyor. X1 serverındaki birisi X4 serverındakine saatte 4 kere saldırı yapabilecek fakat rakibi ona saatte 1 kere saldırabilecek. Orp olayında da ben pek umutlu değilim.

• Teşekkür ederim.

Hayir anlamadığım neden başka ülkenin forumundan yardim alıyoruz bizim listemiz neden güncellenmiyor??

Coronal