Ο ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΕΡΒΕΡ (Ο ΜΕΓΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΜΑΣ) ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ

• ανοιγω αυτο το θεμα για να επισημανω καποια πραγματα για εναν παικτη που εχει καταντησει αισχρως ΑΗΔΙΑ σε πβπ παιχνιδι....... ΤΟΣΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΑΗΔΙΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ...... ΕΛΕΟΣ ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΡΑΤΑ ΤΟ ΦΙΛΕ!!!!!!

***Λογοκρίθηκε***

***Λογοκρίθηκε***

(ΑΑΑΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΜΑΣ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΑ ΠΑΙΚΤΗ ΧΑΧΑΧΧΑ) ***Λογοκρίθηκε*** ΜΕ ΑΝΟΥΣΙΟ ΛΒΛ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕ ΧΑΧΑΧΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ!!!!! :lol::lol: ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ 1-7

ΣΕΡΒΕΡ 16

***Λογοκρίθηκε***

ΣΕΡΒΕΡ 19 ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΦΡΕΣΚΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΒΑΛΗΜΑ ΤΟΥ ΚΑΛΑΜΙΟΥ;;;; ΗΜΑΡΤΟΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΦΑΠΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΟΠΟΥ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΜΠΕΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΟΘΗΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ!!!!! ΜΙΑ (:POOP) ΘΑ ΕΙΣΑΙ....

***Λογοκρίθηκε***

ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ :lol::lol::lol::lol: ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΦΘΟΝΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ ΤΑΥΤΟΧΡΩΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΥΠΑΡΧΤΟ ΠΑΙΚΤΗ ΣΕ ΠΒΠ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ 60 ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΑΝ 10ΧΡΟΝΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ....

Υ.Γ. ΠΑΙΖΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΜΟΥ ΖΩΗΣ ΑΝ ΤΩΡΑ Ο ΚΑΘΕ ΜΠΙΜ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΥΣΙΑ ΜΙΖΕΡΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΡΙΖΩΝΤΑΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΘΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΟΠΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΦΑΠΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΨΕΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΚΥΤΤΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΤΣΑΜΠΑ ΠΑΙΚΤΗ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΤΡΩΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΣΕ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΛΒΛ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΤΑΚΙ ΟΠΩΣ ΚΑΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΙΑ ;););)

εγω προσωπικα μαζι σου οπου σε εχω συναντησει γελαω με την παρτυ σου (και που σαι ξερεις εσυ συνεχισε καλα αυτο που κανεις 15χρονια τωρα να κλαις με μαυρο δακρυ)

+1 προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

• δεν εκατσα να δω ολλα τα πριντ που εβαλες αλλα και μονο που ειδα σε ποιον 'παικτη' ( ο θεος να τον κανει ) αναφερεσαι καταλαβα..

ειναι ο μονος παικτης που εχει καταφερει να παιξει σε 5 σερβερ και να τρωει ασταματιτο ξυλο και στους 5 μεχρι να τα παρατησουν οι αντιπαλοι του απο βαρεμαρα..

ευτυχος να λες που τωρα στον 7 ανοιγει πυλες με αλλουνου τα παντελονια και βλεπει λιγο πως ειναι..

οσο για το οτι ειναι 60 χρονων και συμπεριφερεται σαν 10χρονω δυστηχος και εγω οταν εμαθα την υληκια του εκλαψα απο τα γελια..

ο μεγας στρατιγος του βιτε που παιζει απο το 2006 σε ελλινικο σερβερ ( οπως ελεγε ασχετα αν το παιχνηδι δεν υπηρχε τοτε ) ειναι ο μονος παικτης που εχω πετυχει σε ονλινε παιχνηδι που να κλαιει για τα παντα..

• Δεν βρίσκω κάποιο σοβαρό λόγο ύπαρξης του συγκεκριμένου θέματος, όπως επίσης λίγο προσοχή στο τι thread ανοίγουμε κ κυρίως το περιεχόμενο το οποίο θέτουμε.

Κατα συνέπεια το παρόν θέμα κλείνει.

Whds2.png