Браузер за телефон, с който могат да се пускат войни

• Здравейте, интересува ме дали знаете браузер за телефон(версия, име), с който да може да се пускат войни. Моля, който има опит да сподели. Доскоро съм пускал войни с много и най-различни браузери. От известно време не се получава. Според мен са пипали играта, тъй като съм пробвал различни браузери(търсил съм и в настройките им), но при опит да се пусне война не се появява зелената чавка, че съюзът е намерен и след това да се пусне войната, а натискането на ентер води до придвижване на курсора в полето за писане на бележки под войната...Съответно няма как да се обяви дори с натискане на бутона за това. Та ако някой знае ще е полезна информация. Не е лошо екипът да попита официално техничарите ако не се намери решение на проблема. Благодаря предварително.

• Здравейте, проблемът е решен с помощта на съотборник в един от сървърите: Просто намирате и инсталирате по-стара версия на браузера. Примерно с Опера в.46 неможе да се пусне война, а с 45-та версия може. Вероятно и с по старите версии на Хром ще стане. Значи проблемът е в новите версии на браузера все пак :).