BiteFight Öneri & İstek & Şikayet

• S42 ilk 6 sıradaki 5 kişi ban kim kasacak acaba cok merak ediyorum :)

Botcular giderse botsuz lar kasar halla akıllanmıyan botcular var her sv de bot dan gümlemeyi nasıl beceriyorsunuz.. Bize de öğretin... :!::thumbup::?:

Bu oyunu belli bir seviyede ve rekabetçi oynayan hiç kimse sütten çıkma ak kaşık değil. Birbirimize kuru edebiyat yapmayı bırakalım. Oyunun yıllardır oyuncu kaybetmesine sebep olan şeylerin başında hikaye modu geliyor. Birbirimize çamur atmaktansa oyunu daha iyi hale nasıl getirebiliriz onu konuşalım. Yoksa herkes çamur atacak bir şey bulur ama olay bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek.

Hem kullanıp hemle övünerek op suçlamak ne iyi dünya kullanma herkez kötüye bulaşıyor diye siz bulaşmayın... Neymiş rakabet için kullandık... O zaman Banlanın ca çıkıp konuşmuycaksınız... Eskiden bot mu var Dı emek vardı... 3 den fazla serverde oynuyorsan anlaki bot kullanıyorsun çünkü kimse kimseyi kandırmasın elle kimse 3 ve üzeri sv kasamaz... Çıkıp dürüslk abidesi taslamayın. Hak eden hak ettiği cezayı yer... Yakalamışsan bum bum yaparlar.. Kullanma yakalanma... :evil::thumbup:

• Aphelion İSTEKTİR.
    HopeFull

Daha önceleri hiç deneyimlemediğim ama bu oyunun serverları olan TASNAD - BRASOV - DEVA - MEDİAS sunucularıyla ilgili forumda hiçbir bilgiye denk gelmedim yada ben atlıyorum bu serverlarda nasıl oynanır amac nedir bununla ilgili birer konu acarsanız sevinirim.

Cünkü eski sürüm serverlarda ne bot tartışması biticek nede burda botu kullanan herkesi sütten cıkma ak kaşık rolleri biticek

( BİLGİ SAHİBİ BİR ARKADAŞIN CEVAP VERMESİNİ İSTEDİGİM BİR SORUDA BU SUNUCULARDA HİKAYE MODU VARMIDIR YANİ KISACA O MALUM BOT PROGRAMLARIYLA HESAP KASILMA İMKANI VARMIDIR )

İyi Geceler.

IS2Pnu.png

• Merhabalar,

Bahsetmiş olduğunuz serverlarda hikaye modu yoktur.

Ekstra olarak birkaç şey daha söyleyeyim o serverlarda işleyiş biraz daha farklı.

1) ilk olarak kabiliyetler farklı. Aktif kabiliyetler daha çok ön plana çıkıyor.

2) Skillere harcanan para miktarı sürekli artıyor. Sabit degil. Onu da şöyle açıklayayım;

Gücünü 100 yaptın diyelim. Karizma puanında 5 olsun.Gücü 101 yapmak istediginde veya karizmanı 6 yapmak istediginde istemiş olduğu altın miktarı aynıdır. Farazi konuşuyorum şu an altın miktarına takılmayın yani. Demem o ki ; siz benim karizma puanım 5 daha az altın istemesi lazım gibi bir yanılgıya düşmeyin. Burada her bir skilin önemi ortaya çıkıyor. Kabiliyetlerinizle, yetenek puanlarınızı doğru orantılı bir şekilde vermelisiniz.

3) Eski serverlarda çokta işe yaramayan hatta dışlanan karizma yeteneği bu serverlarda önem kazanmış durumda.

Kendi oyun stilinize uygun olan modu deneme- yanılma yaparak bulacaksınız.

• Evet Yeni tip serverlerde bot kullanma gibi bir durum yok ve rekabet ortamı var özellikle Medias sunucusunda saygı duyduğum değerli oyuncular var ilk 5 diyebilirim bu oyuncular bana göre usta oyuncular özellikle brasow serverine damga vurmuş bir oyuncu var PAWN bu nicki gördüm ve oyuna 3 hafta önce kayıt oldum oyunda levelim düşük keşke rossear ve pawn gibi oyunculara rakip olabilseydim bu oyuncular arasındaki rekabet ortamı bile taglarına yazdıkları cümlelerden belli oluyor. Eğer oyundan keyif almak istiyorsanız rakibinizin önemi çok büyük ve yeni tip serverlerde bot kullanımının olmaması verilen emeği ve oyuculuğu ön plana çıkartıyor.

• Değerli Forum Yöneticileri;

Yaklaşık 1 aydır bu oyunun bir parçası olarak hem kullanıcılarında başlarına gelen bir durum olduğunu bilerek hemde benim başıma gelen ve kullanıcılar tarafından hoş karşılanmayan bir durumu paylaşmak istiyorum.Gameforge ana merkezinden adminlere gelen 3.parça yazılım dolayısıyla yenilen ban sisteminin ve geçici uzaklaştırmanın bot kullananla kullanmayanı ayırmadığını düşünüyorum.Hiç bot kullanmadığım halde birgün hesabımı açtığımda 3.parça yazılım dolayısıyla ban yediniz yazısını gördüm ve bot kullanmadığıma bir türlü kimseyi ikna edemedim açıkçası inandıramadım.Bu oyun her ne kadar severek oynasakta sonuçta bir internet sayfası oyunu ve internetteki başka sitelerde kullanılan yazılımların bu oyundan ban yeme sebebi olmasını açıkçası bilmiyordum ve bu durumun sen bot kullandın denilerek ban sebebi olmasını yanlış buluyorum.Bu oyuna emek veriyoruz ve bu kadar kolay uzaklaştırılmak insanların emeklerini zayi eder diye düşünerek aynı zamanda kullanıcı kaybınada neden oluyor diye düşünüyorum.60 gün ceza yemek böyle bir durumdan dolayı hoş karşılanmıyor çünkü bu oyundaki oyuncular istatistikleri bile önemsiyor.Önemsediği için zaten güvenli yer itemlerini alıyorlar.Bu durumun geliştirilmesini ve botu gerçekten kullananla kullanmayanın ayırt edilebilmesini istiyorum.Ben hiç bot kullanmadığım halde 60 gün ceza aldım.Eminim bu durum benden önce oynayanlarında başına geldi ve zaten benim oynadığım dönemde başına gelen çok oldu.Açıkçası bu durum kullanıcı kaybettirir ve her kullanıcının sizin için değerli olduğunu düşünüyorum.Ayrıca ortada bir sorun varsa o sorunu sizlerden sonra en iyi oynayıcılar ve kullanıcılar bilir diye düşünüyorum.Dikkate alırsanız sevinirim.Biz ban yedik bizden sonrakiler bari ban yemesinde emekleri boşa gitmesin.Ve bot kullanmadığım halde yediğim 60 gün cezayıda kabullenemiyorum.İlgilenirseniz sevinirim.Saygılarımla...

• Etkinlik paylaşımlarının haberleri daha özenli ve zamanında olursa seviniriz ! Son zamanlarda neredeyse yabancı ülke forumlarına abone olduk oraları takip ediyoruz

• Etkinlik paylaşımlarının haberleri daha özenli ve zamanında olursa seviniriz ! Son zamanlarda neredeyse yabancı ülke forumlarına abone olduk oraları takip ediyoruz

Etkinlik paylaşımlarını etkinlikten 1 gün önce olacak şekilde otomatik olarak paylaşıyoruz zaten. Etkinliklerde geç kalınan herhangibir duyuru bulunmamakta.

76n1lm.gif

• Saygı değer adminler s104 [Medias] serveri hakkında ufak bir öneri/talep de bulunmak istiyorum!

Hepimizin bildiği gibi s104 diğer yeni tip sunuculara göre (Tasnad,Brasov vs.) daha hızlı bir server. Sebebi ise aktif ve düzenli bir şekilde etkinliklerin olması. Bu durum hızlı gelişmeyi ve rekabeti de arttırıyor. Benim önerim brasov serverin de olduğu gibi Multi account kullanımının sunucuya gelmesi.

Neden bu öneriyi yapıyorum; çünkü hali hazırda serverin aktif oyuncu sayısı normal seviylerde yani gayet oynanabilir durumda. Her geçen gün sunucuya yeni oyuncular da katılımda bulunuyorlar. Bu talebe yönetim ya da oyuncular katılır mı bilemem. Benimkisi küçük bir öneri diyelim. Bunu değerlendirmek yönetime kalmış birşey.

Herkese keyifli oyunlar..

• Bu oyunu oynayan bir avuç insan olduğunu görünce gerçekten üzülüyorum böyle bir oyunun bu duruma düşmesi gerçekten üzücü bir durum öncelikle benim önerim eski serverlerin birleştirilmesi ve büyük av etkinliğinin daha sık bir şekilde yapılması.