BiteFight Öneri & İstek & Şikayet

• Şükür kavuşturana ki Konuda bir YÖNETİCİ vasfına sahip bir insan görüyoruz Wonderlive1973

Yönetici : Yönetme gücünü elinde bulunduran kimse, yöneten kişi.

Forumda ki bütün konulara hakim olmayabilirsiniz Foruma ve oyuna gerekli yetkileri vermiş olduğunuz insanların her konuyu size ilettiği konusundada pek emin değilim ( Player olarak eleştri hakkım var diye düşünüyorum )
    Buraya Sorunları ve dertleri dinleyip size iletmek icin seçtiginiz insanlardan ümidi kesip direk sizin adınızı Zikretmek benim şahsi görüşüm size altınızdaki yetkili arkadaşların saygısızlıgıdır tabiri caizse eger FIRÇALAMAK sonuna kadar hakkınızdır.
    Bu insanlar niye size değilde derdini bana anlatıyor diye sorabilirsiniz mesela ?
    Hem iş hayatımızda hemde hayatımızın her noktasında bunlar olabilir şeyler ve burdaki adminler moderatörler olabilecek her türlü soruna karşı istekli oldukları için getirildiler buraya.
    Playerler ile egolu ve tepeden konusurcasına muhattap olsunlar diye Admin olmadılar yada en azından biz öyle biliyoruz
    Eğer kendinize ayırabileceginiz 1-2 saatiniz varsa ve Sosyal platformlarla aranız iyi ise Discord benzeri bir ortam kurup burdan duyurusunu yapıp gerekli notları almanızı isticem ben sizden MÜMKÜNSE

Aksi takdirde burda konuşulan herşey yarın unutulucak.
    Ve bizler gerçekleşmeyen isteklerimizle sizlerde her geçen gün kaybettiginiz playerleriniz ile kalıcaksınız.
    Saygılar.

• öneri ve isteklerden ve eleştirilerden asla vazgeçmeyin uslubu bozmamak kaydı ile uslubunu bozan aynı şekilde cevabını alır

Sizleri aşan isteklerimizde oluyor farkındayız ama sizin elinizden gelebilecek yapabileceğiniz şeyleri böyle kendi aranızda çözümleme yapıpta uygulamaya geçirdiğinizi görmek bizleri mutlu ve motive ediyor. En azından buradaki satırları boş yere yazmadığımızın güvencesini almak istiyoruz. Teşekkürler bizleri dinleyip dikkate aldığınız için. Darısı diğer isteklerimizin başına inşallah.

• Discord benzeri bir ortam kurup

BiteFight Discord zaten discord sunucusu var bitefight'ın.

Yapılması gereken discorda insanları çekebilmek. Girişte kendi ülkenin bayrağına tıklayıp ülke sohbetine katılabiliyorsun. Yada global sohbet kanalları da mevcut. Kimseler online olmuyor malesef.

• Discort resmi olarak kingsage oyununda var aynı ekip kingsage projesinde de varız bize oradan ulaşabilirsiniz.

bf içinde isteğimiz oldu ama şimdilik gündemde yok ama olmayacak anlamına gelmiyor isyan etmeyin hemen :)

https://discord.com/invite/kE7…Widget&utm_medium=Connect

Attığınız Discord davetinin süresi geçmiş. Kalıcı bir davet adresi oluşturup tekrar atın lütfen.

• Burada konuşulan şeyler unutulmuyor. !

Tam tersine kayıt altına alınır.

Önerinizi şikayetinizi veyahut iletilmediğini düşündüğünüz şeyler varsa belirtin cevaplayalım.

Somut konularla gelirseniz daha faydalı olacak. ;)

• Burada konuşulan şeyler unutulmuyor. !

Tam tersine kayıt altına alınır.

Önerinizi şikayetinizi veyahut iletilmediğini düşündüğünüz şeyler varsa belirtin cevaplayalım.

Somut konularla gelirseniz daha faydalı olacak. ;)

Sayın CoMa, Wonderlive1973

Bu isteğim eminim ki çoğu kişinin istediği bir şeydir ki daha öncesinde de defalarca forumda dile getirilmişti.

Eski versiyonu çokça özlüyoruz. Eski versiyon ile bir nostalji sunucu açılmasını istiyoruz. Reklamını güzel yapabilirseniz eminim ki şu andaki mevcut bütün sunuculardan daha fazla user alır. Bu isteğimizin olması temennimiz ama olmaması durumunda da şu eski zırh görünümlerini yeniden getirmeniz çok yerinde olacaktır. Bir vesden taktığımızdaki görüntüyü de özledik yani :)

• Bu başlıktaki istek ve önerilerinizi önümüzdeki hafta raporuma dahil edeceğim mutlaka.

Ama eski versiyonlu sunucu açmak imkansız gibi ama ben yine de raporlayacağım. :thumbup:

• Wonderlive1973 sayın yönetici çok öneri verdik ama yapılmadı şirket neyi bekliyor oyunda oyuncu kalmayınca mı adım atacak.. Biran önce 1 veya 2 verver e düşmesi gerek taverna ödülleri artırılmalı sandık kapasitesi artırılmalı fp sayısı artırılmalı acılar evinde rakip bulamıyoz ordaki ödüller artırırıp büyük av her ay gelmeli ve her ay farklı ülkeler yada tüm ülkeler katılmalı ve ödüllü turnuva yapılmalı.... :!:

• forum da yapilan duzenlemeden dolayi HopeFull (Forum Admin) ve Etkinlikler için bildirim veren FraPPe (Game Admin) bu konuya öncü olan CoMa miz Wonderlive1973

Çok teşekkür ederim.

Istikrarlı çalışmalarınızın bu platformu daha iyiye tasiyacagindan şüphem yok.

Emeğinize sağlık...