BiteFight Öneri & İstek & Şikayet

• Bir d eşu oyunun şans faktörü dediğiniz saçmalıklarını iletseniz güzel olur. Şans faktörü diye bir şey yok.

Toplamda 680 tane Parça ile 80 Parça'lık orplar bastım, parçalar bitti bir tane bile orp gelmedi. Şans falan demeyin sakın, orada eşşek kadar %50 başarı şansı diyor, ama biz %10'a bile razı olmaya başladık. Tam 1 aydır tabiri caizse hiç orp gelmiyor. Sonra da ülkeler arası etkinlik açarsınız, 5 günlük orp basanlara bizi ezdirirsiniz.

Abilerin Orp Çeksin Sana Biraz

Yoksa Özelden Ulaş Yardımcı Oluruz

• Merhaba ;

Corona viruse yakalandım suan iyiyim en kısa sürede görüşmek üzere.

Allah acil şifalar versin değerli dostum. Şakaya gelecek bir yanı kalmadı bu durumun. Özellikle sonbaharın da gelmesiyle olaylar tekrar artmaya başladı. Kendinize çok dikkat edin internette araştırın, https://www.5n1b.com/bagisikli…lendirmenin-7-dogal-yolu/ örnek bir link bırakıyorum ben mesela. Özellikle bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye çalışın.

• Abilerin Orp Çeksin Sana Biraz

Yoksa Özelden Ulaş Yardımcı Oluruz

Sizin alttakilerden sürekli Orp çektiğiniz ve çekemediğinizde de kapı açamadığınız gibi mi.?

Ya da Orpları vermedi diye klandan attığınız Tarık'lar gibi mi :)

Bizdeki Klan mantığı menfaate değil, arkadaşlığa bağlıdır :)

Ortada olan bir yanlışı dile getiriyoruz ama onu bile sulandırma peşindesiniz. Karakter meselesi ne diyelim :)

6 mühürü toplayıp kapı açamayan adamlar gelmiş bize yardım edecekmiş :)

• Şimdi Bir Noktayı Düzeltelim İstersen ne Dersin ?

Kapı açamamanın sebebi siz değilsiniz , Şans faktörü(şans- bug şeysi neyse işte)

Mühür sizi biraz fazla seviyor , inat ediyor gelmemekte , yoksa kaç kere kafanıza vuruldu ben sayamadım.

Klan mantalitenizide gayet iyi biliyorum bana anlatma istersen ;)

• olayla alakam yok ama hangi sunucu oyuncularısınız arkadaslar? ben s36 da kendi halimdeyim de meğersem neler neler oluyormuş ...

• Bizim Olduğumuz Her Server Renkli Olur ,

Şanssızlığınız Biraz Orda

• Zamanında Renkten Renge Girenler , Sanıyorlar ki Herkes Kendileri Gibi ..

:pain:

sen kendini çok zeki, uyanık insanlara karşı iyi göstermeye çalışıyorsun fakat hiç bir Albenin yok bremin

uzun zamandır yazışmalarını ve yazışmalarınızı okuyorum hep bir ego, kendini beğenmişlik içerisindesiniz

yanlış anlama hiç birinizi tanımam ama konuşmaların hep dik ben bile uyuz oldum sana açıkçası :)

• Tamam