BiteFight Öneri & İstek & Şikayet

• Merhaba BiteFight oyuncuları,

Oyun yöneticileri olarak sizlerin öneri, istek ve şikayetlerinizden bir geri bildirim listesi oluşturmak amacı ve bu istek ve şikayetlerinizi bu başlık üzerinden birlikte tartışabiliriz diye düşünüyorum,

Keyifli oyunlar sağlıklı günler dilerim.

GameOperator

Aphelion

• Merhaba;

ilk konuya ben değineyim uzun süredir etkinlik olmadığı için forum etkinliği yetersizliği mevcut GF nin oyun etkinliğini düzene sokması gibi TR forumda da etkinkikleri sık sık görmek isteriz.

• Merhabalar;

Benimde birkaç tane isteğim olacaktı:

1) Ülkesel bazlı olması bile en azından TR serverları arasında savaş yapılması,

2) Forumda yönetici bir kişi tarafından, Savaş ve Dövüş Raporları adı altında bir başlığın açılması,

3) Teşhir direğinin aktifleştirilmesi. Kim hangi serverda ve hangi sebeple banlanmış görmek istiyorum. Legal oynayan oyuncularla oyuncuyum diye geçinen illegallar belli olsun

istiyorum.

Yukarıdakilerden en az bir tanesinin bile gerçekleşmesinin forumu da canlandıracağını düşünüyorum.

Teşekkürler.

• Merhaba;

ilk konuya ben değineyim uzun süredir etkinlik olmadığı için forum etkinliği yetersizliği mevcut GF nin oyun etkinliğini düzene sokması gibi TR forumda da etkinkikleri sık sık görmek isteriz.

Forum etkinlikleri forum ekibi tarafından gerekli görüldüğü durumlarda yapılmaktadır, forum aktifliğini göz önünde bulundurduğumuzda önce yapmamız gereken şeylerden birisi bu aktifliği arttırmak, sonrasında ise etkinlik talebinde bulunmak, sizler aktif olun, biz elimizden geleni yaparız :)

Önerilerinizi üstlerime iletmek amacı ile notlarıma ekliyorum, buna ek olarak;

Forum'a asmak istenilen savaş raporları ile ilgili bizzat çalışma sağlayacağım, önerinin olabilitesi mevcut ise gerekli bölüm eklemelerini kısa sürede sağlamış oluruz, bir diğer yandan teşhir direği Gameforge'nin çoğu projesinden kaldırıldı, sebebi ise Almanya yasaları, bu nedenle bu öneriniz ne yazık ki sonuca varamayacak,

Teşekkür ederim, sağlıklı günler herkese.

Aphelion

GO

• Aktifliği sizlerin öz beceri ve forum daki aktiviteleriniz ile çoğalma sağlar. Bunlari bizlerin üstlerine yikmaniz biraz abest geldi bana

Forum etkinliği neredeyse 2 yıldır mevcut değil bu kan kaybina bizlerin değil sizlerin sebep olduğunu düşünüyorum.

• Etkinlikler önceden haber verilmiyor. Arkadaşlar arap forumlarından araştıra araştıra hazıf olacaklar :)

Etkinlikler

Etkinliklerimiz bu bölüm üzerinden duyurulmaktadır, eksik veya paylaşılmayan bir etkinlik var ise bizlere bunu bildirebilirseniz gerekli eklemeleri hemen sağlarız, teşekkür ederim bildiriminiz için.

Teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Ben teşekkür ederim.

Aphelion

GO

• Aktifliği sizlerin öz beceri ve forum daki aktiviteleriniz ile çoğalma sağlar. Bunlari bizlerin üstlerine yikmaniz biraz abest geldi bana

Forum etkinliği neredeyse 2 yıldır mevcut değil bu kan kaybina bizlerin değil sizlerin sebep olduğunu düşünüyorum.

Hergün etkinlik yapsam buradaki online sayısı 5 10 kişi geçmez. 7 8 yıldır tüm oyun forumları azalma var . Kimse oyun forumlarını tercih etmiyor.Bu yüzden tüm oyun forumları birleştirildi. Hatta bütün oyunlarda hep tek forum var.

Bunu yöneticilere bağlamakta bana abest geldi .

Never Give UP

• azizcan admin sadece yardımcı olmaya çalışıyor..

herkes farkında artık oyunun gameforge tarafından gözden çıkarıldığının uzun süredir server birleşmesi ve başka şeyler talep ediyoruz fakat hiç bir zaman karşılığını alamıyoruz sadece üst mercilere iletilecektir yanıtı alıyoruz fakat artık bu cevabında fazla samimiyeti kalmadı bizim için farkındayım sizde emek veriyorsunuz bazı şeyler için ama yeterli olmuyor bu gidişle oyun yok olmaya mahkum yeni serverlar açıp yıllardır verdiğimiz emeği bırakıp bizim yeni sunucularda oynamamızı bekliyorsunuz fakat bu durum beklentiden öteye geçemez yeni sunucularda ilk iki üç hafta online çekiyor sonra bir kişi birinci oluyor geriye kalan bırakıyor bu rutin bu şekilde uzun süredir devam ediyor artık sunucu birleştirme olayını ciddi anlamda gündeme almanız gerekiyor yoksa kalan bu bir avuç insanda bir süre sonra bırakıp gidecek.

• Merhaba,

Burayı tartışma başlığına döndürmeyelim, eleştiriye açığız, lakin bizim ' forum aktifliğini arttırmak ' adı altında bir görev içeriğimiz mevcut değil, biz bunları yapıyorsak bile siz kullanıcılarımızın değerli vakit geçirmesi adınadır, forum içi etkinlik konusunu tekrarla güncel hale getirmeyelim, gerekli gördüğümüz halde zaten yapacağız, teşekkürler öneri için.

Buna ek olarak Forum için ' Savaş Raporları ' bölümünü en geç bu hafta aktif ediyor olacağız, öneri yapan kullanıcımıza çok teşekkür ederim.

azizcan admin sadece yardımcı olmaya çalışıyor..

herkes farkında artık oyunun gameforge tarafından gözden çıkarıldığının uzun süredir server birleşmesi ve başka şeyler talep ediyoruz fakat hiç bir zaman karşılığını alamıyoruz sadece üst mercilere iletilecektir yanıtı alıyoruz fakat artık bu cevabında fazla samimiyeti kalmadı bizim için farkındayım sizde emek veriyorsunuz bazı şeyler için ama yeterli olmuyor bu gidişle oyun yok olmaya mahkum yeni serverlar açıp yıllardır verdiğimiz emeği bırakıp bizim yeni sunucularda oynamamızı bekliyorsunuz fakat bu durum beklentiden öteye geçemez yeni sunucularda ilk iki üç hafta online çekiyor sonra bir kişi birinci oluyor geriye kalan bırakıyor bu rutin bu şekilde uzun süredir devam ediyor artık sunucu birleştirme olayını ciddi anlamda gündeme almanız gerekiyor yoksa kalan bu bir avuç insanda bir süre sonra bırakıp gidecek.

Birleşme, ve yenilik bizlerin de tek odak noktasıdır, her fırsatta raporlarımıza önerilerinizi ekliyor ve raporluyoruz, oyunun kaderine etki edecek her durum Şirket tarafından planlanır ve gerçekleştirilir, önerilerinizin kabul edildiğini ve sizleri mutlu edecek haberlerin geleceğini umuyor mesajınız için teşekkür ediyorum..

Aphelion

GO

• Keşke tek derdimiz forum etkinliği olsa öncelikle oyun içi aktif oyuncu sayısını arttırmak için sunucuları birleştirmeniz lazım...

Aynen katılıyorum tüm sv ler birleşsin. Eski sv ler bir sv çatısı altında yeni sv ler de bir sv çatısı altında olabilir. Bide tüm bitefight dünyası olarak büyük bir turnuva yapılıp oyun çanlandırıla bilir. Bol ödüllü ve herkez kendi dd sinde kiler le mücadele edecek bir turnuva. 2 yıldır diyom ilerleme olmadı eski sv lerde ki kere yazık görevler deki ödüller yetersiz 500 hatta 1000 level üstü oyuncular 100 milyon üzeri item nasıl alcak 5 görev toplasa o kadar etmez sandıklar onun 10 da biri mi tutmaz hızlı sv lerde o sorun yok. Bu bizim gibi eski sv lerde oynayanlara reva mı biz yeniler den geri kalıyoruz lütfen bu adeletsizliği düzeltin.. Saygılarımla..

• Merhaba tekrar,

Senelerdir olmasını istediğim bir şey daha vardı. Olur mu bilmiyorum fakat yine de belirtmek istiyorum. Savaş raporunda bizim vermiş olduğumuz kabiliyetlerimizin karşı tarafta

görünmesini istemiyorum. Rakibim benimle aynı eşyaları alıyor buna istinaden aynı kabiliyetleri veriyor.Yani burada bana hareket alanı kalmıyor.

Keşke kabiliyetlerim görünmese de ben de sürekli kabiliyet değiştirsem. Böylelikle karşı taraf beni çözemese. Bunun görünmemesi adına bir şeyler yapılabilir mi?

Teşekkürler.

• Eski zırh görünümlerini geri getirmenizi istiyoruz. Her zırhta saçma sapan aynı zırh görüntüsü var. Birde dövüş değeri olayını kaldırın eskiden pvp hesabı yapmanın bir güzelliği vardı level aralığı vardı şimdi skill basıyosun +100 kademe adam geliyo karşına ve kabiliyet item farkına alıyo wsyi. Rpg’de daha fazla yazı tipi seçeneği istiyoruz. Ayrıca 2008’li yılların versiyonuyla bir eski tip yeni sunucu istiyoruz, hikayesiz, mağarasız. Diğer arkadaşlarında belirttiği gibi x1 sunucular kendi aralarında, x2 ler kendi aralarında, x4 ve x6 sunucular da kendi aralarında birleştirilirse çok daha güzel bir oyun ortamı oluşur. Lütfen bu yazdıklarımızı ciddiye alın... Aphelion

• Eski zırh görünümlerini geri getirmenizi istiyoruz. Her zırhta saçma sapan aynı zırh görüntüsü var. Birde dövüş değeri olayını kaldırın eskiden pvp hesabı yapmanın bir güzelliği vardı level aralığı vardı şimdi skill basıyosun +100 kademe adam geliyo karşına ve kabiliyet item farkına alıyo wsyi.

aynen d.değeri saçma saldrılar d.değerine göre oluyorsa itemlerde d.değerine göre seçilmeli bunnu nasıl düşünemezler anlamıyorum

• Adam 500 kademe skilleri 200 ben 150 kademeyim skillerim 600 300 yakında 500 kademe adamın dövüş değerine giricem ve adil olmayan bir şekilde günde 30 saldırı alacağım. Bu olay dövüş değeri denen saçmalığın meyvesi. Aphelion

• Excell'den istatistik tutarakta size ticket atıyoruz girip kontrol etmeniz icin elimizden geleni yapıyoruz ama bot kullananların hiçbirisine işlem yapılmıyor

operatörlerim süper operatörlerim hergün bottan bir sürü oyuncu kapatıyor. Sanırım geçemediniz rakipler kapanmadığı için hırs yapıyorsunuz !

Bu şekilde yöneticilerimi suçlayamazsınız !

Kaldıki ticket cevaplarını size yazılan özel cevapları başkaları ile paylaşamazsınız bu yasak ! hesabınız uyarı amaçlı ceza alacaktır .

hırsınıza yenik düşmeyin ne söylediğiniz değil nasıl söylediğiniz önemlidir.

Şimdi ki cevabınızı ben sizin yerinize yazayım bir sonraki cevabınız ticket gönderdim susturulmak için ceza aldım bu şekilde arkadaşlarınıza bildirim gönderip hırsınızı bastırmaya çalışacaksınız...

Hırsınızı anlayabiliyorum ama bot olayı okadar kolay degil . Sabır diliyorum sadece . yoksa kaybeden sizler olacaksınız.

Sağlıklı günler dilerim.

Never Give UP

• 560level bir hesap aynı değerlerde olan başka bir serverdaki hesabımla 10 hikaye adımı yaptım 14dk sürdü çift tıklayarak

hikaye başına ortala 250k altın ganimet elde edilebiliyor mağarada fp başına ortalama 41k altın ganimet elde edilebilebiliyor burdan heaplarsak saatte 42 hikaye görevi yağılabiliyor

42*24saat dersek 1008 hikaye görevi yapılabilir (3024fp)

24saatte 576fp renere oluyor

186fp full başladığını düşünürsek ve +10luk ikisr 6 adet kullansa

20levelden 400fp gelir

toplamda 1222 fp yapar geriye 1800fplik açığı 23 adet +80lik iksir kullanması gerekiyor

hadi diyelim bu arkadaş hiç uyumuyor wcye gitmiyor yemekte yemiyor (nasıl bi insansa artık :) )

1008 hikaye görevinden 252,000,000 ganimet elde edebilir

mağara harcadığını düşünrsek 3062fp (+%50 altın etkinliği var bugün) 3062*62000 = 189,844,000 altın yapar yani hikaye bölümünde ilermiş bu kesin

bu bahsettiğim şahıs 24 saate toplam 20 level ve 238.000.000 ganimet toplamış bu şahıs hala aynı hızla devam ediyor neden olabilir diye düşündüm sadece ama sadece iyi bir yağlı müşteri olabileceğinden başka birşey gelmedi aklıma..

• Sevgili arkadaşlar, başlığı oyunu geliştirmek adına öneri ve isteklerinizi dinlemek için açtık, elbette bot bunun bir parçası, lakin bizler sürekli inceleme yapmakta ve hesapları kapatmaktayız, teşhir direği olmadığı için ne yazık ki göremiyorsunuz, lütfen daha sakin devam edelim, oradan basit gördüğünüz çoğu şey arkaplan'da çok farklı bir işleyişe sahip, Gameforge şirketine ait çalışanlarız, kesin bir ceza sebebi göremediğimiz hesapları kapatma lüksümüz yok ne yazık ki.

bot ihbarı yaptığınızda geçiştirmediğimizi bilin lütfen, bot kullanan hesabı illa ki yakalıyoruz..

Aphelion

GO

• Panel verilerimi paylaşamıyorum ne yazık ki.

Lakin gece gündüz raporlanan her hesapla ilgilenmekteyim, raporlanmasa bile gözüme takılan her hesaba bakıyorum gönlünüz rahat olsun, 3.parti bir yazılım bir şekilde kendini farkettiriyor emin olabilirsiniz :)

Aphelion

GO