Jaki sport polecacie? Jaki sami uprawiacie?


Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


 • Tytuł oklepany, ale chodzi mi o aktywność fizyczna i czas poświęcony dla danego zajęcia.

  orebf.png

  Masz pytania ? Potrzebujesz pomocy ? Napisz !

 • Grałem w piłkę nożną od 7 roku życia. Głównie z kolegami z bloków. W wieku 9 lat pierwszy raz zagrałem na pełnowymiarowym boisku z ojcem i jego kolegami.

  Pierwszą kontuzję wykluczającą ze sportu złapałem w wieku 11 lat, potem leczyłem się aż do pierwszej klasy liceum aż zdecydowałem się na operacje. Dwa ostatnie lata podstawówki, całe gimnazjum i liceum byłem zwolniony z WF.

  Po rekonstrukcji więzadeł w stawie skokowym w wieku 18 lat zagrałem jeden sezon półprofesjonalnie w klubie (w końcu mogłem sam podpisać zgodę na występy w drużynie juniorów). W czasie sezonu rozwaliłem kolano, czekałem rok na kolejną operację. W międzyczasie rehabilitowałem się co kilka miesięcy z innymi urazami.

  Obecnie mam 23 lata, jestem po 2 operacjach i przy wzroście 185 cm ważę rekordowe 107 kg. Różnica między moim obecnym stanem a czasami szkolnymi gdzie moja waga oscylowała między 70 a 85 kg jest taka, że w tej chwili wstając z łóżka nic mnie nie boli. Dawniej były dni, gdzie bez powodu nie mogłem wstać z łóżka bez ketonalu.


  Napisałem to tylko po to, aby uświadomić wszystkich do czego prowadzi leczenie się u kiepskich lekarzy, bagatelizowanie mikrourazów i nadużywanie mocnych środków przeciwbólowych. W pewnym momencie byłem w takim ciągu ketonalowym, że nie kapnąłem się że jakaś choroba kompletnie wyżarła mi dwa zęby- zostało po nich jedynie szkliwo i z zewnątrz wyglądały całkiem normalnie, mimo że w środku były puste.


  Obecnie ze sportu gram jedynie w pokera- w większości krajów jest on uznawany za sport, więc tego się trzymam. Poza tym jest świetną rozrywką dla osób takich jak ja, czyli połamanych, nie potrafiących tańczyć i lubiących wygrywać cudze pieniądze.

 • W pokera? Na jakiej platfomie można Cię spotkać?

 • Ja polecam bieganie :) Zajmuję się tym można powiedzieć zawodowo. Od 3 km do Maratonu. W tym roku planuję wystartować już w Ultra Maratonie.

  I powiem tak, że sam bieg to nie jest tylko truchtanie. W pewnym momencie się wchodzi w zakresy i tutaj już jest potrzeba fachowca. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany tym sportem polecam się ; )