Stary ranking TOP BF sprzed zmiany forum na nowe














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • Cześć,


    Co stało się ze starym rankingiem Polskiego BF sprzed zmiany forum na to nowe? To samo pytanie tyczy sygnatur, avatarów i innych danych zapisanych na ówczesnych kontach użytkowników forum?

    Wszystko szlag trafił? Dlaczego nie ma tych danych w "Archiwum"?

  • Wraz ze zmianą forum wszystkie dane z poprzedniego forum zostały usunięte bezpowrotnie. Zostały przeniesione tylko najważniejsze dane.

    zl6pPYR.jpg




    Laters, baby! ♡

  • Szkoda, że nikt o tym nie pomyślał... Wszakże "złotym czasem" BF'a jest odległa już przeszłość. Dawniej ludzie grali tutaj z pasją, ścigali się w rankingach, wydawali realne złotówki na lepsze eq...A teraz? GF ma bardziej dochodowe projekty, gra już się nie rozwija, ludzie przestają grać, a brak pamięci o tym czasie i wrzucenie dekady historii i osiągnięć graczy Polskiego BF'a do kosza bez sentymentów dodatkowo wzmacnia poczucie o marginalizacji tej gry w kontekście innych produkcji.



    Wiem, wiem, narzekam jak stara zrzęda...ale boli mnie to, jako dawnego weterana tej gry.



    Dziękuję za odpowiedź Malenka...wiem, że te decyzje były zapewne niezależne od Ciebie, gra po prostu umiera i jest to nieuchronny efekt podejścia firmy do projektu.