Propozycja nowego rankingu - dodanie zakładki - "Złoto otrzymane"














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • W uzgodnieniu z Artem Chciałbym podnieść temat zmiany zasad gry.

    Regulamin został na tyle zmieniony, że daje możliwość ustawiania walk przez notoryczne przekazywanie złota wybranej postaci przeciwnej rasy, w celu podniesienia jej statystyk zrabowanego złota.

    Taki proceder był kiedyś surowo karany. Niestety obecny regulamin pozwala na takie ustawki.



    Propozycja jest taka - dodać ranking - "złoto z obrony".

    Według mnie to poważny błąd w grze, żeby wzrastał komuś licznik ze złotem zrabowanym, nawet jeśli niekoniecznie jest aktywny. To paradoks, że nic nie robiąc, złoto zrabowane rośnie.

    Zrabowane złoto, to złoto zdobyte z ataków na innym graczu.

    Złoto z obrony - to złoto wpadające na konto bez naszego udziału.

    Edited once, last by Miron ().

  • Pomysł przekażę, aczkolwiek propozycja może nie być szybko rozpatrzona :(


    Moim skromnym zdaniem, wyjściem z tej chorej sytuacji, mam tu na myśli nabijanie sobie tzw złota zrabowanego, jest przywócenie punktu regulaminu, który zakazuje takiego procederu. Bedzie to szybsze i definitywne załatwienie palacego problemu, który z grupa graczy od miesięcy, yy od 2 lat monitorujemy, nagłaśniamy u władz BF.pl. Potrzeba tylko stanowczego powiedzenia KONIEC z takimi ustawkami i wprowadzenia zapisu.

    Edited once, last by ARCADIUS ().

  • Popieram zmianę zasad gry.Proceder trwa od dawna.Sprawa nieuczciwych graczy była już zgłaszana ale widocznie Administrację zupełnie nie interesują sprawy oszustw na BF.Najważniejsze jest otwieranie nowych serwerów, na których zresztą oszustwo ze złotem kwitnie w najlepsze.Nie ma się co dziwić,że większość serwerów umiera a wieloletni gracze odchodzą.

  • Ja też jestem za, ale...

    Tak długo jak kogoś obchodzić będzie liczba swojego zrabowanego złota, tak długo będzie o nie dbać. Trzeba też pokazać, że to tylko statystyka, za którą cię nic i nikt nie wynagrodzi.

    Moim pomysłem jest by oprócz złota z obrony dodać jeszcze coroczny reset statystyk rankingowych. Przecież i tak nic z tego się nie ma. Po co to w ogóle jest liczone?

  • No cóż, tak może powiedzieć tylko nowy gracz...

    Akcja Darkwolfa na przelanie na jego konto ponad 1 miliarda goldów pokazuje, dlaczego ranking złota otrzymanego być powinien.

    Nie próbowałby wówczas wyłgać się z tego:


    link


    :)Dzięki za wszystko, Pradawni Bogowie:)

  • Pomysł przekażę, aczkolwiek propozycja może nie być szybko rozpatrzona :(

    To może będziemy wrzucać propozycje nowych eventów? Czy w 2020 praktyka eventowa będzie zawieszona a serwery zostaną wyłączone?

  • No cóż, tak może powiedzieć tylko nowy gracz...

    Akcja Darkwolfa na przelanie na jego konto ponad 1 miliarda goldów pokazuje, dlaczego ranking złota otrzymanego być powinien.

    Nie próbowałby wówczas wyłgać się z tego:


    link

    ...bo gdyby ten ranking nie istniał, żaden z was pewnie nie zauważyłby dziwnych zmian. Ok. Zrozumiałem.

    Tylko dziwie się zaangażowaniu w tak dziwaczny sposób jego zwiększania, skoro i tak nie dostaje się z tego tytułu żadnych nagród co roku, a jedyną rzeczą określającą wartość zrabowanego złota jest tak naprawdę jego inwestycja.

    Zapytajmy siebie samych szczerze - kiedy możemy powiedzieć, że złoto w tej grze zostało słusznie wydane? Bo moim zdaniem to na co je wydaliśmy określa jego wartość a tym samym wartość tego złota które wydaliśmy a otrzymaliśmy z walk drogą obrony lub ataku. Przecież jeśli rzeczywiście wcześniej wspomniany darkwolf tak zbiera kasę to przecież pewnie nie zbiera jej dla samej zbiórki.

    Dalej wydaje mi się, że dobrym pomysłem oprócz wprowadzenia "złota z obrony" byłby coroczny reset statystyk rankingowych. Bo przecież trzeba założyć że nie tylko jeden gracz może korzystać z takiego sposobu na zarobek.

    No i jak teraz myśle - przywrócić w zasadach gry ten punkt, który uniemożliwia stosowanie tego typu taktyk w grze. Chyba, że jest jakiś konkretny powód dla którego go już niema. Bo z tego co pisaliście kiedyś ten punkt był, a później znikł. Wartałoby poznać dlaczego.

  • [...] Przecież jeśli rzeczywiście wcześniej wspomniany darkwolf tak zbiera kasę to przecież pewnie nie zbiera jej dla samej zbiórki. [...]

    I tu jest sedno sprawy:!: Niezwykle zależało mu na dostaniu się do topki. W opisany sposób tu się wdrapał.

    Wystarczy odjąć rzeczoną kwotę (LINK) z przelewów od Straznika (teraz Rmbo) oraz od wcześniejszego dawcy (nomen omen Rambo), którego konto już zostało skasowane.


    :)Dzięki za wszystko, Pradawni Bogowie:)

  • Niezwykle zależało mu na dostaniu się do topki

    Tylko po co, skoro w ostateczności z tego nic nie ma? Nie ma żadnych nagród za bycie najwyżej w tabeli co roku.

    No i też o to właśnie mi chodzi - żeby pokazać tym którym zależy na topce, że w ostateczności byle pozycja w tabeli guano daje i kombinowanie w imię czegoś tak bezużytecznego jest nie tyle co nieopłacalne co bezsensu.

    Dlatego jestem za "Złotem w obronie" + corocznym resetem statystyk.

  • Popieram pomysł gracza Miron . Zdobywanie w ten sposób złota jest śmieszny i bezsensowny .Mija się z duchem tej gry jak i rywalizacji . Ustanowienie nowej kategorii w rankingu może nieco ukróci taki proceder jak i na pewno już nie będzie sprawiać satysfakcji danem graczowi który oszukuje w ten lub inny sposób.

  • Gdyby powyższy ranking został wprowadzony, jak na dłoni byłoby widać, że Darkwolf ma sztucznie dopompowane złoto.

    To dopompowanie na dzień dzisiejszy wynosi:



    1 miliard 120 milionów 300 tysięcy goldów


    plus


    200 milionów od poprzedniego dawcy.



    Dowody znajdują się tu: -LINK-:!:


    ^

    |

    |


    A pompowanie cały czas TRWA.:thumbdown:


    :)Dzięki za wszystko, Pradawni Bogowie:)