Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

  • Kopj már le rólam. Rohadt gáz vagy. Ne a neten csajozz. Bár jó eséllyel az életben se megy.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • jaj szegénykém :(


    bocsánat, hogy a lelkedbe gázoltam...

    nem sajnos sehol se megy.. online játékokon szoktam csajozni, úgy illő..

    giphy.gif

  • Kackackac. A probléma nem az én reakciómmal van, hanem azzal, hogy nem vetted észre, hogy átléptél egy határt.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Na, legalább tudom a kerítés dumád után, hogy te is libbant vagy.

    Mint mondtam, nem az én készülékemben van a hiba, hanem a tiédben. 11 éve BF fórumozóm, de nem igen volt még ilyen jellegű problémám, pedig szép kis listám van a vitáimról.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • 11 éve? nem semmi.. az önéletrajzodba én beleírnám mindenféleképpen.. komoly cégek keresnek 5-10 év BF fórum tapasztalattal dolgozókat..

    giphy.gif

  • Nagyon vicces akarsz lenni, de nem fog menni. Amúgy nem te hivatkoztál arra, hogy te is régen BF-es voltál?


    Nem mellesleg nem tűnt fel, hogy semmi olyan személyesen nem írok le magamról, ami alapján be lehetne azonosítani?

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • 1. vicces vagyok, csak neked éppenséggel pocsék a humorérzéked.

    2. amikor a BF bejött Mo.-ra már azóta játszom, és a fórumot is végig kísértem, az tény, hogy nem hsz vadászkodtam napi 24-be.

    3. nem nem tűnik fel, mert pont nem érdekel, hogy ki vagy te :D


    #nooffens

    giphy.gif

  • Ja, nekem van pocsék humorom. Mondjad még, hát ha mindenki elhiszi, hogy te voltál vicces, csak én nekem nincsen humorom az ilyen nyomulós izékhez.

    Gondold végig, hogy ha egy ** nyomulna rád, te is poénosnak találnád-e.


    Aham, szóval 11 évesen már toltad és partiarc voltál. De a régi neved nem árulod el.


    Nem érdekel ki vagyok, de elvárod, hogy 0-24-be szórakoztassalak, mert dolgozzanak a szegények. Ellenben te nem 0-24-ben hsz vadászkodsz.

    (Zavart érzek az erőben.)


    Nem lenne utolsó ötlet reálisabban látnod a világot.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • na jó köszönöm bearanyoztad a napomat :D :D

    látom nem vagy megelégedve az életeddel.

    elvárom, hogy 0-24be szórakoztassál? :D :D mesélj még

    nagyon sokat bánthattak téged régen, mert nagyon kis érzékeny lelkű vagy, de mostantól inkább figyelmen kívül hagyom a hsz-id, nehogy újra belegázoljak a lelkedbe.

    szép napot

    giphy.gif

  • Már a stílusod arról árulkodik, hogy egy egoista kis személy vagy, aki most megbántódott, hogy engem ne tudott **, illetve megkértem, hogy állíts magadon.

    Az életemhez nem sok közöd van, de tudod mi, szegény emberek általában megdolgozunk a változásért, szóval ha bajunk van, teszünk ellene és megoldódik a dolog. Ezt tudom, nehéz feldolgozni onnét, az olümposzi magaslatokból, ahol dolgozni sem szokás.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • tudod sok ember azt hiszi, hogy az egoizmus egy elítélendő dolog :D

    a munkahelyemen mindig azt mondom az alkalmazottaknak, hogy én beképzelt vagyok igen, arra amiben tudom, hogy jó vagyok, de e mellett tudom azt is, hogy mik a hibáim. ha valamiben jó vagyok, miért ne használjam ki ? miért ne mutassam meg, hogy ebben igen is jó vagyok? csomó ember magával temeti a tehetségét, tudását, mert nem mer kibontakozni, nem meri megmutatni a világnak, hogy ő valamiben igazán jó. nem egy ember köszönheti nekem a jelenlegi munkahelyét, anyagi körülményeit. és nem feltétlen mert annyira sok pénzt adok nekik, hanem mert kihozom belőlük azt, amit maguktól nem tudnának, mert bátortalanok ahhoz, hogy maguktól elindítsanak valamit, vagy belekezdjenek valamibe.


    ha azt hiszed, hogy beképzelt vagyok, jól hiszed, és büszke is vagyok rá :)

    giphy.gif

  • Rossz a gondolatmeneted. Az egoizmus nem az, hogy tisztában vagy a képességeiddel és ehhez mérten van egy egészséges önbizalmad. Az egoizmus az, amikor túlzottan is tökéletesnek látod magadat.


    Pl. most rámutatnék arra, hogy a csajozós szöveged pl. nem nyerő. Nem mindenki ájul be attól, hogy "neked nem kell dolgoznod, dolgozzanak a szegények".

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • jaj Nuttika.....

    már a fejem fájdítod meg a sok maszlagoddal..

    az egoizmus maradjunk abban, hogy kinek mi.. ;)

    csajozós szöveg???? :D szerinted azokat én komolyan írom? hát nekem ég a pofám, hogy komolyan veszed..

    már bocsáss meg, de én mikor írtam, hogy nem kell dolgoznom?????? :D

    először értelmezd, amit írok és utána írjál okoskám....

    giphy.gif

  • Nyugi, az csak azért fáj, mert ***... vagy hogy Hoffit idézzem, mondja csak, miből telik ekkora üres telekre idebenn? (és a fejére csap)



    Nem vettem komolyan, de ez nem jelenti azt, hogy nem volt nyomulós, irritáló és zaklató jellegű a bejegyzéseid zöme. De hát persze mivel te vagy a nagy tökély legény, neked szabad és én vagyok a hülye, hogy kértem, hogy ne.


    Igazad van, csak azt írtad, hogy "dolgozzon aki szegény". Ebben a megjegyzésben semmi degradáló nincs. Az ég világon semmi.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Nincs érv --> ostobázás


    Legalább ha ekkora király vagy, lépj már ki a netes sablonok világából, ifjú dolgozol a vállalkozásodban lovag.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • ez nagyon gyenge volt :D :D


    ** remélem sokat gondolkoztál rajta ** :D :D

    és még te mondod, hogy netes sablonok.. :D :D

    nem vagy semmi, tuti rajonganak érted a barátaid is.. HAHJOK

    giphy.gif

  • ***


    ***


    És igen, te, ott a net kábel másik végén megmondod, semmi nem vagyok. Mert te ezt nagyon tudod. És ennyiből azt is képes vagy megmondani, hogy a barátaim mit gondolhatnak rólam, pontosabban mit kell gondolniuk rólam a te érték-elveid alapján. Zseniális vagy!

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)