Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

  • Persze, hogy sárkány lesz, ha lelököd róla :D


    Szerk.:

    Javítsatok ki, de az adott nyelv részlegében nem az adott nyelven kéne beszélni? Nem akarok gonosz lenni, meg semmi bajom a külföldiekkel, de ciril betűket nem túl sokan tudnak olvasni. Legalább akkor angolul írnának.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

    Edited once, last by Nuttika ().

  • Én meg tudok kanjikat, hiraganákat és katakanákat :D Most akkor írjak úgy? :D

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • hölgyeim és uraim, csak egy kérdés. a gf nem tervezi, hogy talál egy fokkal kedvezőbb megoldást a pk mentes ap-ra? 10 akció pont szinte semmi, főleg 12 órás reduval(persze tudom, hogy szintenként is kapunk 20at). 25 pkért pedig kapsz 80at 3 órás reduval.. szerintem nem igazán reális, de biztos ez az ő üzletpolitikájuk.

    giphy.gif

  • Te hol éltél eddig? Erről szól minden freemium játék, és ezért hagytam én abban a BF-et kb 10 éve. Ha nem fizetsz, esélyed sincs a pk-s játékosok ellen.

  • Ezt azért nem mondanám. A régi verzióban nekem azért egész jó kis karakterem volt úgy, hogy fu... hogy is nevezték itt.... csatáztam vagy mi a másik kaszt ellen. Azóta ment el világgá a statisztikám, hogy befejeztem a játékot és ütögetik az inaktív karimat. A későbbi verzióval meg még PK-t is szereztem. Talán 100 körül van már :D

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Velem az történt, hogy volt egy brutál erős játékos, aki ilyen véletlenszerű portyán vagy min megtámadott, és én győztem (volt valami szabály, hogy mindig van egy kis esélye a gyengébbnek is). Erre ő megsértődött (!), és elkezdte zúzni a karakteremet. Onnantól semmit nem tudtam csinálni, folyamatosan 0-n volt mindenem, elszedte a fegyvereimet, stb. Kétszer feljelentettem mert átlépte a határt (24 órán belül 5 azt hiszem), és pár napra letiltották, de aztán folytatta. Hát ezért léptem ki.

  • Most így visszagondolva ez gyakori volt. Mivel én az s2 egyik legbrutálisabb farkas klánjának (Gaia) voltak a tagja, mint utolsó eredeti Gaia-s, gyakori volt, hogy kaptam rendesen. Egy idő után azt hiszem magam is elkezdtem azt, hogy ha valaki húsos fazék volt, akkor a napi szabályos kereten belül meglátogattam. Emlékszem, anno excelben vezettem, kit mikor ütöttem és mennyit vittem tőle. Így gyakorlatilag statisztikám volt arról, hogy kit érdemes ütni, melyik nap mennyit kaszáltam. Most így utólag talán vicces, de ilyen az, ha az ember hardcore-ban tolja :D

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Szerintem még most is akad pár ilyen "hardcore" játékos.
    A húsosfazék fejés legalábbis alap még most is :) Főleg, hogy magasabb szinteken elég ritka az ilyen.

  • Hát nem tudom, hogy megy az, mint nálunk, hogy kaptam gimiből kilépve az sms-t, hogy siessek géphez, indítjuk a klánháborút. Aztán ment az örömködés, ha több körben, több tagot is lefogott az én karim :D

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Hehe na szevasztok!

    látom végre felgyújtották azt a pöcegödröt és behintették sóval. hehe

    pontosan ahogy miszter x farkúval megjövendöltük anno.
    hehe

  • Szia Wen! Kezdtem szomorkodni, hogy a régi nagyágyúk ne jönnek, de legalább te itt vagy. Szedd elő a spájzból X-et, Szabit és tulkot is. (Meg a többieket...)

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Sziasztok!


    Hirtelen nem találtam alkalmasabb részleget, hogy feltegyem a kérdésem.

    Abszolút ismerkedős fázisban a játékkal...

    Amire jutottam:


    az 5 alap képességet kell fejleszteni, amit aranyért tehet meg az ember.

    Aranyat lehet portyázásból, temetőben, kalandban egy kicsit, pvp-ben, és démonvadászaton szerezni.

    A pvp még nem teljesen tiszta, de a többiben nekem az a kép alakult ki, hogy a legtöbb értelme portyázni, és azon belül is a farmon vadászni a legkifizetődőbb, mivel arany/tapasztalat-ot nézve, ez hozza a legtöbbet, a legkevesebb szintlépés mellett, ami ha jól tudom azért fontos, mert x százalék a szintkülönbséggel egymást támadhatók lehetősége.

    A kérdésem, hogy valóban ez hozza a legtöbbet (így kezőként, alacsony szinten) a konyhára?

    A kaland-nak meg talán később lesz értelme, mivel a tulajdonságokra ad bónuszt, ami még nagyon kicsi? :?

  • szia,


    ha már van kalandod is, akkor valszeg s2x-es szerver egyikén játszol.. ennél fogva a személyiség fejlesztését hagyd is abba, annak sok értelme nincs és csak az aranyat viszi..

    kicsi szinten hanyagolható szerintem a farm- és a többi terület is.. elsődlegesen én a pvp mellett voksolnék és a Fogadóban található küldikre feküdnék rá.. :)


    A szintkülönbséges támadás már egy ideje a múlt homályába vész, a harci értéked számít csak..


    a kalanddal- és a barlanggal fogsz leginkább szintet lépni a temető mellett.. ha alacsony szinten akarsz magas harci értéket elérni, akkor a pvp-pvp-pvp.. :)


    üdv, T.

  • Sziasztok!


    Én személy szerint a sóval hintést egy ostoba húzásnak tartom, a fórum történet írásos része miatt.

    Olyan, mint a lomtalanítás. Dobjuk ki a nagymama XVI. századi fésülködőasztalát, és vegyünk valami szépet az IKEA-ból.....


    Régen az én karakterem is mini terminátor volt. A szerveren (s2) egy falam volt, aki támadott. (Ha nekimentem, nekem fájt...)

    Még most is barlangozom és a PVP-t tolom, mikor ide jutok. Közel 100%-os - azonos, illetve magasabb harci értékű elleni támadással.

    Próbálkoztam alacsonyan tartani a HÉ-t, úgy fejleszteni, de az aszimmetrikus fejlesztés extrém módon nem hatékony.

    Minél feljebb jut a szörny, annál inkább kellenek a kavicsos felszerelések.



    Cyron-Mikaelson! Halgass Trockijra! Ha meg részletesebb info érdekel, nézz meg egy karaktert a pontszám listából, és kérdezd! Ha szerencséd van, nem inaktív. Ha klánban van, még akár válaszolhat is. Arra ügyelj, hogy azonos faj legyen 8o


    Uff!

    Az önbizalom az önismeretből fakad.


    A világ tükröt mutat. Mit látsz benne? A sminked, a tetoválásod, dekoltázsod, vagy a kidolgozott izmaid?

  • hátha tud valaki segíteni nekem, szerver 5- ön keresem Lestat.85, pkfighter karakter gazdáját!! :) aki tud bármi információval szolgálni számomra, az küldjön nekem PM -t, nagyon meg köszönném!!! :)

  • Huuuu azt a @#$*&-+-@$**#@%


    Most ez komoly?!? Mondjátok elő lehet szedni a régi fórumot!


    Fél évig nem kukkantok ide és elveszett minden?!


    ;( telefonról meg egyenesen használhatatlan. Na nem mintha olyan sokat lennék itt de pláne:D

    Amúgy üdv mindenkinek!

    Azért örülök hogy Nutti örök:D ( mért nem szóltál mi folyik itt?!?:D elmentettem volna ezt azt :( )