Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

  • Ez így működik amúgy a játékban is, hogy kedvem támad egy kis GO-skodáshoz, ezért jelentkezem, vagy van valamilyen feltétel is? Mondjuk kizáró ok, ha nem tudok németül, nincs játéktapasztalatom, vagy ilyesmi nem számít? :) Mert ha így van, akkor én is jelentkezem. (Na jó, játéktapasztalatom az van.) :D


  • SMOD max MOD-ból lehetne, de azt maximum szerintem a mostaniakból kerülne ki..

    TM-et kizárnám, ahhoz már több éves adminság kell :)

    MOD-unk van elég :)

    BA is van :)


    szóval, ez nem egészen úgy megy, h egy idegen, pár posttal bejelentkezik ezekre a postokra.. legalábbis szerintem :)


    de majd az illetékes jön és elmondja.. ;)



    ---


    Ez így működik amúgy a játékban is, hogy kedvem támad egy kis GO-skodáshoz, ezért jelentkezem, vagy van valamilyen feltétel is? Mondjuk kizáró ok, ha nem tudok németül, nincs játéktapasztalatom, vagy ilyesmi nem számít? :) Mert ha így van, akkor én is jelentkezem. (Na jó, játéktapasztalatom az van.)


    hm.. vannak feltételek is hozzá :) és jelenleg nem tudok róla, h bármelyik tisztség nyitva lenne.. :)

    a játéktapasztalat főleg számít, az életkor is ( esetedben, ha jól tudom, akkor már elmúlt 18 :P ), a büntetlen előélet a játékban.. a német nyelvtudás nem lényeges :)

  • Már 3x18 is. :D A büntetlen előéletet nem tudom. 14-15 év alatt azért történhettek apró dolgok. Nagyokról nem tudok. :D
    Valamikor, úgy emlékszem, fontos volt a német is.

    Amúgy nem is baj, ha nincs szabad tisztség. Szegény felmenőim talán forognának a sírjukban, ha gyakran emlegetnék őket. :D

  • Kellemes Húsvétot mindenkinek! :)

    Bár ebben a szép tavaszias időben, nem is tudom mennyire kellemes :D


    Ki mit csinál, eszik-iszik? :3

  • Sziasztok.


    Ha a fiú meghal bár írták, hogy 25 PK kell a felélesztéshez, de hogy és mit kell csinálni?

    Vettem 25pk-t, de ugyan úgy halott.

    Energia elixír

    Energia: +80
    Hatás hossza: 06:00:00

    Vételár: 0Arany + 25 Pokolkristály
    Eladási ár: 0Arany
    Követelmény: Szint: 1

  • Van még remény, hogy lesz élet a szervereken? Hol van már a 10 évvel ezelőtti BF? Totál kuka minden szerver :( Szerintem már a tulajok sem csinálnak semmit, csak élnek abból a pénzből ami folyik be bár szerintem már az is egyre kevesebb.

  • Azért az s5-re pl. nem mondanám, hogy totál kuka. Nincs akkora aktivitás, mint régen, de azért van még rajta élet.


    ez annyira nem igaz.. :P pl a havi eredményeket se csináljátok már.. pedig azért megérte támadgatnom.. :P

  • A havi statisztikát két okból nem csináljuk:


    1. Mindketten dolgozunk, akik csináltuk, és sok a munka, kevés az idő.


    2. Felháborodtunk azon, hogy mi csináltuk a statisztikát, nem kevés időt rászánva, mindenkivel megosztva, majd jött valaki, aki megcsinálta a saját statisztikáját és minket kizárt a megtekintéséből. Szó szerint. Úgy osztotta meg a klánban a linket, hogy mi ne láthassuk azt. (Nem a Hiróban, akkor még a Hordácskában is volt 1-1 kis karakterünk.) Annyira övön aluli volt ez, hogy besokalltunk. Ennyi a sztori.

  • A havi statisztikát két okból nem csináljuk:


    1. Mindketten dolgozunk, akik csináltuk, és sok a munka, kevés az idő.


    2. Felháborodtunk azon, hogy mi csináltuk a statisztikát, nem kevés időt rászánva, mindenkivel megosztva, majd jött valaki, aki megcsinálta a saját statisztikáját és minket kizárt a megtekintéséből. Szó szerint. Úgy osztotta meg a klánban a linket, hogy mi ne láthassuk azt. (Nem a Hiróban, akkor még a Hordácskában is volt 1-1 kis karakterünk.) Annyira övön aluli volt ez, hogy besokalltunk. Ennyi a sztori.


    áhh, így már értem, köszönöm :)

  • A havi statisztikát két okból nem csináljuk:


    1. Mindketten dolgozunk, akik csináltuk, és sok a munka, kevés az idő.


    Na ezt mondjuk meg is értem. Azért az a 2018-as éves stat sem volt semmi.;)
    Most elfogott a nosztalgia, és kattintgattam kicsit a korábbi listákban:)
    Amúgy már az is szuper lenne, ha valaki minden év végén kidobna egy ilyen statot.

  • ez az uj belépési rendszer ota 2 karakterembe nem tudok belépni pár napja mind2n megváltoztattam az email cimet ha ez számit valamit mit lehet ilyenkor csinálni?beletörödni hogy mind2 örökre elveszett?

  • Természetesen nem veszett el. Felmerült annak a lehetősége, hogy ez (e-mail változtatás) okozza a problémát a hozzáadásnál.
    De erről egyelőre sem megerősítést, sem a megoldási útmutatást nem kaptunk.

    Amint tudunk valamit, azt közzétesszük itt a fórumon.

  • Sziasztok!

    Szerintetek mi lehet a baj, nem az én karakterembe lép be, pedig elvileg mindent jól csináltam, egy teljesen új karaktert kapok 0-s szinttel, toplistába látom az eredeti karaktert.