Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

• Igen, ez is ismerős :)

A legepicebb sigem, ennél már csak akkor lenne epicebb, ha az eredeti, feliratos lenne meg:

Mindig megkönnyezem... a röhögéstől. :D

Illetve ne feledkezzünk meg erről, noha - számomra érthetetlen okból :D :D :D - Equ sose akarta hordani.:

Visszaszívom, Rukia a Bleach no.1 lolija!

• Nah, kedves tankcsapda.

Úgy gondolom eddig nagyon sokat nyeltünk, tűrtünk, de ennek itt is most vége. Korábban megkértelek, hogy olvasd el és tartsd is be a szabályzatot, viszont ebből legalább az utóbbi nem teljesült. A profilképed zárolva lett korábban mivel az egy az egyben Raix profilképe volt. Ezt a mai napon feloldottam amit Te azzal "háláltál" meg, hogy egy olyan avatar és aláíráskép kombinációt állítottál be ami egy másik fórumozóé. Ráadásul ennek az egésznek egyetlen célja volt, a provokáció. A topicban békés beszélgetés zajlott, senki nem provokált Téged, ugyanakkor mindannyian emberek vagyunk és egy idő után nem meglepő ha egyeseknél egy bizonyos határt átlépve elszakad a cérna.

na és vissza a témához:

Nem volt övön aluli, tényleg nem ennék Raix főztjéből. Valahogy így képzelem el őt a konyhában:

https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/homer-cereal-epic-fail_3125.jpg

• na és vissza a témához:

Nem volt övön aluli, tényleg nem ennék Raix főztjéből. Valahogy így képzelem el őt a konyhában:

https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/homer-cereal-epic-fail_3125.jpg

Szóval Raixéból nem ennél, de az enyémből igen. Bátor ember vagy. Előre is sajnálom Ms. Equt, hogy a férje nem féli a halált. :D

• Az avatarom az egyik sorozat nem létező karaktere volt,teljesen eltért az itt lévő emberek avatarjátol.

Egy sorozatból csak egy embernek lehet profilképe?

ilyen nincs a szabályzatban,akkor ki nem tartja be?

Az első avatar hasonló volt de teljesen más,azt kicseréltem egy teljesen eltértő avatarra,azzal mi is volt a baj?

Ugyan abból a sorozatból volt a profilkép mint egy másik felhasználóé de teljesen más és eltérő,ezért is nem tudom mi a cél ezzel a valótlan figyelmeztetéssel meg a profilkép tiltással.

• Nem kötözködésként, de kérlek, írd le, hogy ki van a képen. Nem létező karakter. Egy animés általában nem így hivatkozik egy anime karakterre.

Na, közben megkaptam valamit, amit 10 éve már nyáladzva szerettem volna. Igazándiból kidolgoztam a belem, összegyűjtöttem az árát - és végre nem voltam sóher saját magammal szemben! -, megrendeltem és pár nap indokolatlan késéssel kihozta a futár. Küldtem képet Apumnak, aki csak a 3-as címkéig jutott, aszondja: "jé rajta van 3 éves kortól..." Hát na, neki mindig a pici hülye kislánya leszek. :'D

• Fórum szabályzat: "Ne próbálj illetéktelenül megszemélyesíteni Gameforge alkalmazottat vagy bárki mást a játékból vagy fórumról."

--

nekem ez az anime-s rész a régi Nuttit idézi fel.. hiányzott.. :love:

"jé rajta van 3 éves kortól..." Hát na, neki mindig a pici hülye kislánya leszek. :'D

ha ezt a labdát leütöm, akkor is kedvelni fogsz Nutti? :P

• Nem kötözködésként, de kérlek, írd le, hogy ki van a képen. Nem létező karakter. Egy animés általában nem így hivatkozik egy anime karakterre.

Na, közben megkaptam valamit, amit 10 éve már nyáladzva szerettem volna. Igazándiból kidolgoztam a belem, összegyűjtöttem az árát, megrendeltem és pár nap indokolatlan késéssel kihozta a futár. Küldtem képet Apumnak, aki csak a 3-as címkéig jutott, aszondja: "jé rajta van 3 éves kortól..." Hát na, neki mindig a pici hülye kislánya leszek. :'D

Az első kép is teljesen más volt mint a tied,sokkal sötétebb is volt,azt kicseréltem ne legyen ebböl gond egy olyanra ami teljesen eltér a tiedtöl,be is teszem mire,ez se felelt meg Raixnak,csak tudnám miért?

Nem a te képedet tettem ki avatarnak még mindig,de hasonlitsuk össze:

Ez Nuttika avatarja? miben is ugyanaz a kettő?

bfd95081937e5aa76147d8f8245e1625b5a9d903_00.jpg

• Figyelmeztetést nem fogunk itt kitárgyalni. Arra ott a jegyrendszer. A következő ilyen hozzászólás automatikus figyelmeztetést von maga után. Ez vonatkozik mindenkire.

Nuttika, hát férj hivatalosan majd csak szeptemberben leszek és biztos vagyok benne, hogy Raix főztjét leszámítva semmi sem juttatna a másvilágra. :D

• Nuttika, hát férj hivatalosan majd csak szeptemberben leszek és biztos vagyok benne, hogy Raix főztjét leszámítva semmi sem juttatna a másvilágra. :D

Azt a szeptemberi szép napot meg is kell ám élni. És ha az én közelemben vagy, ez nem garantált. Bár azt vallom, hogy a fiatalságom titka szűz kisfiúk vére, szóval jó eséllyel te már mentesülsz ez alól.

És ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve. Az megöl.

• Nuttika, hát férj hivatalosan majd csak szeptemberben leszek és biztos vagyok benne, hogy Raix főztjét leszámítva semmi sem juttatna a másvilágra. :D

Azt a szeptemberi szép napot meg is kell ám élni. És ha az én közelemben vagy, ez nem garantált. Bár azt vallom, hogy a fiatalságom titka szűz kisfiúk vére, szóval jó eséllyel te már mentesülsz ez alól.

Akkor innentől veszélyben érzem magam😂

Akkor innentől veszélyben érzem magam😂

*A világ legbetegebb és legperverzebb mosolya, amit nő produkálhat*

Friss húsi.

• Valahogy éreztem hogy ez a hely nem biztonságos😫

Off:

Játszotok még a BF-el egyébként?

Illetve mikorra tehető a legaktívabb időszakotok a játékban?

Ugyan, mélyen legbelül Te egy jólelkű leányzó vagy, és amúgy valóban mentesülök :D

Az esküvőt meg remélem megélem :)

theszmolarr, itt nincs off, beszélhetünk bármiről kötetlenül (szabályokat betartva hehe). Én a játékkal utoljára akkor játszottam amikor behozták a démonvadászatot, még nagyon nagyon régen S6-n. Van az már vagy 15 éve is talán :D

• Már a feltételezés is fura, hogy szerinted kedvellek. :P

Valamikor '12 elején felálltam, mert fontos volt az iskola. Utána megpróbáltam pár hónappal később visszatérni, de a klánom egyesült másokkal, nem volt már vonzó a hely. Utána meg nem tudtam már úgy visszatérni. A kari létezik, nem hagytam, hogy totemizálódjon, bár egyet sikerült valakinek kiütni.

Ugyan, mélyen legbelül Te egy jólelkű leányzó vagy

Még egy ilyen rágalom és reportollak :D

A következő sorra politikai téma lenne és sajnos itt mi csak passzív szomszédok vagyunk. Ti nem annyira szomszédok. A jó ég adja, hogy ne legyen belőle világégés.

• Már a feltételezés is fura, hogy szerinted kedvellek. :P

Annyira kedvelsz, mint amennyire én Téged.. <3

igen, de csak hobby-szinten.. előtte hónapokig be se léptem..

jó régen voltam már aktív, de még '16 előtt :) aztán elegem lett :)

Ugyan, mélyen legbelül Te egy jólelkű leányzó vagy

de jó mélyen.. :D :D