Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

  • Irónia volt :P


    Nem, mar Ő sem GA.. megfogyatkozott a game team rendesen :(

    Szerintem még sokan is vannak a teamben ahoz képest mennyire aktív a fórum,csak sokan inaktivak és ezért tünhet úgy hogy kevesen vannak.


    Viszont egy jó hír,de lehet már tudsz róla te is és többen is tudtok róla:

    Ninnalanynak megjavult a számítógépe és újra aktív a fórumon,én tegnap beszéltem is vele,egy nagyon kellemes meglepetés volt számomra hogy feljött:)

    Remélem itt az általánosba is fogjuk őt látni,én szeretettel várom ide is és remélem mindenki más is így van ezzel:saint:


    Raix Na elkészítetted a süteményt? egy vélemény jöhet hogy izlett meg akár a végeredményt is megoszthatod,én tegnap este készítettem el és ma délutánra már meg is ettük:)

  • Igen,nem sikerült még az eventet sem normálisan kíírni.


    Ha már ezt nehéz volt megosztania akinek ez a dolga.


    A dátum nem stimmel,a többi jó:)



    Köszönöm, hogy megtaláltál. Nyilván te sosem szoktál hibázni, és elírni valamit.
    Rajtad kívül sz igazából senkinek nem szúrta annyira a szemét (mert mindenki tudja már, hogy ezek az eventek általában hétvégén vannak, ami egyébként benne is volt a bejegyzésben), hogy jelentse. Ugyanígy a szerver indulással kapcsolatos posztot. Ettől függetlenül még egyik sem volt "hoax".

    Csak hogy világos legyen, itt egyikünknek sem ez a munkája, mindenkinek megvan a saját ÉLTETE a fórumon/játékon kívül is, az itteni feladatokat önkéntes módon, szabadidőben látjuk el. És igen, hibázunk is, mint mindenki. Tehát ha nem kapsz választ rögtön valamire, vagy valami tévesen van közölve, akkor az valószínűleg azért van, mert ÉLÜNK, és nem itt. Nem kell ezért sem jelentgetni, sem privát üzenetekkel bombázni mindenkit.

  • Irónia volt :P


    Nem, mar Ő sem GA.. megfogyatkozott a game team rendesen :(

    Még így is többen vagytok, mint a fórum team. De tény, hogy jó pár team tag azért hiányzik, aki régen elég aktív volt a fórumon. Mind a fórum mind a game team részéről.

    Hát én biztos nem mernék megkóstolni egy Raix által kreált süteményt :D

    Ez övön aluli volt. Raixról írtad, nem rólam :D

    Nem tudom, kinek képzeled magad, te most túlléptél egy határt:


    Nem tudod, ki van a képen, nem tudod, hogy miből van és nem tudod, hogy miért őt raktam be, holott nem is ő az adott sorozatból a kedvencem. Viszont ez provokáció, és másnak akarod kiadni magad, ami amúgy a valós életben BTK-s bűncselekmény, jobb ha tudod.

    A másik általában a kisgyerekek azt a felnőttet majmolják, másolják, akire felnéznek, példaképnek tekintik.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Kedvenc sorozatomból a Gintamából tettem ki egy karaktert,megint vádaskodsz és provokálsz.

    Te neked semmi közöd egy kitalált karakterhez egy tv műsorból és azt teszek ki profilképnek amit szeretnék(szabályok betartásával persze),semmi közöd ahoz hogy én milyen sorozatot szeretek és miért.

    Kérlek ne vádaskodj és hanyagolj a továbbiakban.


    Tudom hogy nem tetszik hogy most a fórumon a sütemények és receptek felé ment el a téma,de ez akkor is túlzás.


    Kérlek szállj le rólam.


    És megint jelzőkkel illettél "kisgyerekek" majomolják" kérlek hanyagolj és ne illess jezőkkel se mert nem vagyunk ilyen viszonyban.



    Itt van megint tessék elemezni ki kiezdi a vitát és feszültséget ki kezdi kelteni,már teljesen más téma volt a fórumon és megint kellett valami hogy sértegethessen meg vádaskodjon.

    Kérném a moderátorokat intézkedjenek.




    Intézkedtem. Elég volt ebből a gyerekes provokációból. Az avatarod és az aláírásod is zároltam.

    - Equ

  • Kedvenc sorozatomból a Gintamából tettem ki egy karaktert,megint vádaskodsz és provokálsz.

    Mivel a kedvenc sorozatod, biztos nem fog nehézséget okozni, hogy villámgyorsan leírd, ki ő, milyen kapcsolatban állt a többiekkel, melyik volt tőle a kedvenc jeleneted és ez a kép melyik ívből illetve évadból van :)

    Keresőzni nem ér.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Kedvenc sorozatomból a Gintamából tettem ki egy karaktert,megint vádaskodsz és provokálsz.

    Mivel a kedvenc sorozatod, biztos nem fog nehézséget okozni, hogy villámgyorsan leírd, ki ő, milyen kapcsolatban állt a többiekkel, melyik volt tőle a kedvenc jeleneted és ez a kép melyik ívből illetve évadból van :)

    Keresőzni nem ér.

    Semmi közöd hozzá mégegyszer leírom hogy én milyen sorozatot nézek,mikor,ki a kedvenc karakterem és miért.


    A moderátorok a provokációdat és sértegetéseid,vádaskodásaid remélem ellenőrzik.


    Recept volt a téma a fórumon,látom ez neked így nagyon rossz és provokálni szeretnél.


    Nem unod még a provokálást és a vádaskodást? mert én már igen.


    Nem te fogod megmondani melyik sorozatot nézhetem és melyiket nem,ahogy a profilképemhez sincs közöd,ha te nem szereted ezt a sorozatot semmi gond,tegyél ki olyan karaktert olyan sorozatból ami neked jó.

    IMDB értékelését nézd meg a sorozatnak mielött véleményt nyilvánítasz bármirő és provokálni próbálsz.




    Az utóbbi időben rajtad kívül senki sem provokálta itt a másikat.

    - Equ

    Edited 2 times, last by tankcsapda ().

  • Köszönöm, hogy bizonyítottad, amit szerettem volna, hogy puszta provokáció, mert nem reagáltam rád. Nagyon szeretnél kibanoltatni.

    Bejegyzésekről képernyőkép mentve, ha véletlen gyorsan szerkeszted. Miért is?:


    Egy normális, átlag mezei animés gond nélkül elmondja, ki a kedvence és miért. Sőt, a véresebbek ölni tudnak, ha a kedvencüket fikázod. (Igen, az én kedvencem fandomja is elég véres tud lenni MAL-on.)

    Te viszont nem tudod, ki van a képen, mert csak a Gintama volt az aláírásomban. Ha ott éppen a Pandora Hearts miatt sírok, képes vagy azt írni.

    (Amúgy jelzem, itt a régiek elég sok animés szettem ismerik, szóval jó pár kedvencem ismerik. Ha azokat elővenném, bajban lennél.)


    Szerk: reportolhatod a hsz-t, attól még nem ez az első eset, hogy mást másolsz. Rajtad kívül itt ilyet soha senki sem tett. Ahogy a post többi része is tény, ha tetszik, ha nem. Nyugodtan jelentsd ezt is. Ettől igazad még nem lesz, mivel a vak is látja, hogy erre vártál.


    Szerk.2: Egy Gintama-szintű animés nem az IMDb-t hozza fel, az is hétszentség.




    Ne káromkodjunk, ha kérhetem..

    - Equ

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

    Edited once, last by Nuttika ().

  • Mégegyszer leírom neked semmit sem kell bizonyítanom a fórumon mert te egy sima felhasználó vagy nem moderátor.

    Továbbra sincs hozzá közöd melyik sorozatból melyik kitalált karaktert teszem ki profilképnek és miért.


    Nem tudom mi van az aláírásodban és nem is érdekel.


    A fórumon receptekröl volt szó és te megint idejöttél vádaskodni,provokálni.


    Olyan profilképet teszel ki magadnak amilyet szeretnél,ha a fórumszabályzatot sérti az a te gondod lesz nem másé.



    Mégegyszer megkérlek hagyj békén,ne provokálj,ne iless jelzőkkel,ne foglalkozz az én profilképeimmel.

  • Nem tudom mi van az aláírásodban és nem is érdekel.

    Nincs is szebb az öngólnál.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Raix Naruto oké, de az új Bleach-szezont nézed? Sajna már nincs fenn Tubi, hogy majd cukkoljam, amikor kiderül Yachiruről az igazság. Pedig a best loli volt a sorozatban. :D

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Még nem kezdtem neki,de tervezem. :) Általában meg szoktam várni amíg kijön sok rész és egyben ledarálom egy ködös, esős napon.

  • Még nem kezdtem neki,de tervezem. :) Általában meg szoktam várni amíg kijön sok rész és egyben ledarálom egy ködös, esős napon.

    Ködös és esős, mint mikor Ichigo elintézte Grand Fishert.

    Amúgy annyira epic lol amit levágnak Masakival kapcsolatban. Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki a végén összerakta, hogy nem véletlen volt minden is. Máskülönben hogyan érzékelte volna az anyja Grand Fishert?

    A másik mint tudjuk, akkora parti volt, hogy örüljünk, Komamura nem vett részt, különben kutya is lenne Ichigo. :D


    Illetve nagyon sok részt kivágnak az animéből, :(


    Ja és ha sokáig váratsz, hozok spoileres memeket.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Na akkor neki kell kezdenem :))

    Sajnos Rukia pucér sejhaja érdeklődés hiányában elmarad (valójában nem tudom, mert az eheti részt még nem láttam, de sok a cenzúra,)

    Ha valaki emlékszik rá, nagyon emlékeztet arra a jelenetre, mikor Ichigo lazán lehajította Rukiát Renjinek a kivégzése előtt. :'D

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • De nem annyira, mint a Gintama. Az igaz trollok bibliája. Bár az alapképzés részét képezi a GTO is.

    Én amúgy inkább azt mondanám, ikonikus, Kubo mennyire trollkodta szét a fandomot. És még mindig nem tud háttért rajzolni, mert lusta.

    Ettől függetlenül remélem, hogy lesz új mangája, mert ha úgy vesszük, a Bleach is benne volt a golden trioban.


    Mit találtam 2013. áprilisából :D :



    Rájöttem, hogy ez már annyira tömeggyártás volt, hogy megvolt asszem fél óra alatt. És legyen átkozott az új fórum a kerek avákért. :(

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

    Edited once, last by Nuttika ().