Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

• Szia!

Jelensd kérlek,köszönöm.

Nehéz lenni összeszedni miket hazudtál,azt kérd inkább linkeljem mikor mondtál igazat,az rövidebb és könnyebb.

Remélem ezt is belájkolod a másik vagy is az állitólagos testvéred profiljáról.

Tegnap Equalizer mint írtam átnézte az egész fórumot,így bizony amiket te rólam állitasz folyamatosan az egyértelmű hogy hazugság.

Lényeg a lényeg:

Nem én regisztráltam csak azért hogy minden hozzászólásodhoz odairjak és feszültséget keltsek,és nem az én nevemmel van több regisztráció se.

Szmolarr és Theszmolarr egy és ugyan az,ha lenne thetankcsapda az szintén megegyezne a tankcsapdával.

Szóbeli figyelmeztetés - sértő, provokáló tartalom miatt.

Lorovus

Edited 2 times, last by tankcsapda ().

• Nálam nem szükséges rendet tenni, bele sem kellett volna szólnom, mert szegény magának is megmagyarázza hogy nem létezhet 2 Szmolar nevu ember akik testvérek és ugyan úgy játszanak lejelentett ip-megosztással mint mondjuk 2 Tóth akinek viszont lehet közük sincs egymáshoz😂😂 Én ezt itt elengedtem. További minimum annyira kellemes játékot kívánok mint idáig volt és sok sikert.

• Nálam nem szükséges rendet tenni, bele sem kellett volna szólnom, mert szegény magának is megmagyarázza hogy nem létezhet 2 Szmolar nevu ember akik testvérek és ugyan úgy játszanak lejelentett ip-megosztással mint mondjuk 2 Tóth akinek viszont lehet közük sincs egymáshoz😂😂 Én ezt itt elengedtem. További minimum annyira kellemes játékot kívánok mint idáig volt és sok sikert.

1 felhasználó 1 regisztrációval rendelkezhet,ezt a szabályzat elolvasása nélkül is tudom.

Ennyi erővel beregisztrálhatsz moderátorok nevével is csak eléjük teszed a the szót,the raix és raix (ha lenne ilyen) egy és ugyanazon név lenne és tiltanák mert a theraixot összekeverhetik a raixal.

"bele se kellet volna szólnom" Ugyan,a regisztrációd is miattam készítetted,mi a legelső hozzászólásod azonnal regisztráció után a fórumon?

1 felhasználó 1 regisztrációval rendelkezhet,ezt a szabályzat elolvasása nélkül is tudom.

Ennyi erővel beregisztrálhatsz moderátorok nevével is csak eléjük teszed a the szót,the raix és raix (ha lenne ilyen) egy és ugyanazon név lenne és tiltanák mert a theraixot összekeverhetik a raixal.

"bele se kellet volna szólnom" Ugyan,a regisztrációd is miattam készítetted,mi a legelső hozzászólásod azonnal regisztráció után a fórumon?

További minimum annyira kellemes játékot kívánok mint idáig volt és sok sikert.” 🙂

Tehát ha én karcsi lennék ő pedig karcsi jr,akkor a te oknyomozásod arra vezetne,hogy mi mindenképp egy és ugyanazon személy vagyunk?Ha nem tudnál különbséget tenni a te példádra (raix-theraix) az szintén nem engem minősít,nem értem miért érzed magad annyira fontosnak hogy bárkinek is 2 felhasználóra legyen szüksége a te veled való eszmecseréhez.

Újrakezdtem a játékot,szivesen olvasok régi topicokat mint tettem azt annak idején is amikor a főmuftit még nem raixnak hívták hanem Desolate-nek,felhívtad magadra a figyelmem az értetlenkedéseddel és a külföldi topicok telesírásával,ennyi történt,sem több,sem kevesebb.

Sajnos nem tudom elkerülni azt ,hogy lássam mihez szólsz hozzá stb,így igyekszem megígérni, hogy a jövőben semmidre,semmilyen formában nem reagálok,kívánj sok sikert hozzá :)

Edited once, last by boixosnoi ().

• A te esetedben az is kiderült hogy a 2 profilnak köze van egymáshoz.

Karcsinak hívhatnak bárkit,de két ugyanazon felhasználónév már más tészta.

Szmolarr és Theszmolarr között semmi különbség nincs,én is csinálhatok thetankcsapdát és hivatkozhatok egy állitólagos testvérre,ez így biztosan nem megengedett (szerintem),majd a moderátorok kivizsgálják és ha kell intézkednek.

Mivel rólam szól csak és kizárólag mindkettő regisztrációd így szerintem ez még egy plusz gyanura ad okot.

• Semmi különbség nincs mivel a Szmolár a vezetéknevünk te sejtbiológus ❤️

Figyelmeztetve - sértő tartalom miatt

Lorovus

• Ebben én nem dönthetek,majd a moderátorok kivizsgálják ezt és intézkednek.

A "sejtbiológus" és ehez hasonló bántó jelzőket ismételten megkérlek hogy hanyagold.

Csak ismételni tudom magam:

"A te esetedben az is kiderült hogy a 2 profilnak köze van egymáshoz.

Szmolarr és Theszmolarr között semmi különbség nincs,én is csinálhatok thetankcsapdát és hivatkozhatok egy állitólagos testvérre,ez így biztosan nem megengedett (szerintem),majd a moderátorok kivizsgálják és ha kell intézkednek.

Mivel rólam szól csak és kizárólag mindkettő regisztrációd így szerintem ez még egy plusz gyanura ad okot"

Mint írtam ez már a moderátorok dolga,én nem látok bele sok dologba amibe ők viszont igen.

• Utoljára kérem, hogy fejezzétek be ezt az egészet. Hanyagoljuk már végre valahára a provokációt és természetesen a vádaskodást is. Eddig eléggé türelmes voltam, de úgyfest ezzel nem sikerült elérni a kívánt eredményt.

Ergo innentől kezdve nem fogunk már kérni senkit, hanem automatikusan élünk a jogainkkal. :)

• *Úgy sincs rá időm, még a blogomra se bírok írni, pedig szétikáznám a Tokyo Revengerst és a Tokyo Ghoult is. Ezeket is mire fel hype-olták? Shingeki no Kyoujinról nem is beszélve. *Felköp.* A vége egy rohadt Code Geass copy azzal a különbséggel, hogy Lelouch nem volt egy rohadt emokid.

**Ha idáig eljutottál, gratulálok. Te betartod a tulok-díj nyertesének díjként felajánlott követelményeket.

Nekem kifejezetten tetszett a Tokyo revengers is és a Tokyo Ghoul is,két kedvencem,nagyon nagyon jóra sikerült,nem mondanám hogy hypolva lennének szerintem sokaknak tetszik és ezért is ért el ilyen eredményeket,nagyon izgalmas volt nekem.🙂

Nem mondanám Code geass copynak,két különböző történet és szereplők két különböző befejezéssel.

Nekem Tokyo revengers és a Ghoul jobban tetszett és izgalmasabb volt mint a code geass de megértem azt is akinek a másik a kedvence,izgalomból egyikben sincs hiány,olyan csavarok vannak mindhárom sorozatban hogy na.🙂

Jó is hogy felhoztad,ideje újranéznem őket,meg is van a mai program😎

A Naruto shipuudent én már végignéztem,a lagzi számomra elég unalmas volt na meg amúgy kb a történet fele is eléggé untatott,de voltak izgalmas részek is, összeségében egyszer nézhető kategória.

Egyébként kedvenced van a sorozatból? Nekem Kurama(a felnőtt)😂🤣.

Edited 4 times, last by tankcsapda ().

• Nutti nem szép dolog spoilerezni, a Borutoban ott még nem tartok :)

MUHAHAHA!

Srácok nyugalom...ne kelljen rendet tegyek :)

Nem is tudsz. :P

Egyébként pedig az eljutottál idáighoz...10+ éve minden posztod kénytelen-kelletlen elolvasom, különben honnan tudnám ha szabálytalankodnál? :) Pedig volt azért közte nem egy aminél azon gondolkoztam, hogy hát ez meg milyen nyelven beszél? :D

Én, szabálytalan? Nope. :D Amúgy meg weeb-magyar vagy weaboo-magyar szótár még nincs. És valamiért lusták vagyunk készíteni.

Én a Shippuudent anno már úgy néztem, hogy kihagytam a fillereket. :D

Egy, csak egy weaboo van talpon e vidéken, ki kínozza magát fillerekkel...

Kecskebogyó! Szerintem most állítsd le magad. Equ és én - ahogy sérelmezted - elég régóta ismerjük egymást, ha akar kérni valamit, tudja, hogyan kell neki kérnie tőlem és tudja azt is, hogy jelezze, ha valami gáz. Ne akarj fontosabbnak tűnni, mert az ellenszenv marad.

"mikor X azért vágott ki a chatről, mert éppen nem bírta a fejem."

Ez hol történt?

Ilyen esetekben ha van külföldi elérhetőség oda lehet írni emailt vagy postai úton felvenni velük a kapcsolatot.

Légyszi, könyörgöm, ne játszd a nagyokosat, mert nem működik. Ez egy cirka 10+ éves eset. Sehol nem volt még egyben a fórum. Azt se tudod, ki az az X. A mostani fórumhoz meg nincs is chat.

Javaslom még az msn-t vagy a myvip-et ha postán nem válaszolnak,de ott se szépen írj nekik mert azzal semmit nem érsz el,inkább fenyegetőzz

Ja, gondolkozom is, hogy kéne a jó kis MSN 7.5-ös 82 színű névvel, vagy egy jó kis mIRC kliens.

Minden hozzászólásomhoz gúnyos megjegyzéseket füzöl,a regisztrációd miattam készítetted el,a legelslő hozzászólásod rögtön regisztráció után egy sértő,vádaskodó,feszültség keltő hozzászólás volt.

Még a külföldi fórumra is átjössz hogy engem zaklass és velem gúnyolodj!

Kérném Equalizer-t hogy intézkedjen!

Ez egy fórum csak vannak nyelvi alfórumok. Nem ment át, max benézett más szekcióba. Szíve joga. Én is vádaskodjak? Én előtted írtam más nemzetiségűek alfórumaira. De segítek, ahogy a más nemzetiségűek nem tudnak itt intézkedni, úgy Equ se tud azokon a helyeken. Ha valami nem stimmel, majd a helyi moderátorok rendelkeznek.

Még egyszer: Nem moderátorok, hanem Game opretárorok, vagy GO-k. De Silent GA vagyis Game Admin. Equ a fórum felelőse, a másik két team tag a game részlegért felel. Csak a te lelki békédért mondta, hogy elbeszélgetett velük. Mindenki látja, hogy túltoltad.

*ba editelnék a szmolarr és a Theszmolarr 2külön fiók mivel testvérek vagyunk.🤡

Ezzel óvatosan. Évekbe telt, míg elfogadtattam, hogy a húgom is bf-ezik.

Srácok nyugalom...ne kelljen rendet tegyek :)

Gyere, ÜSS MEEEEEG! :D

Újrakezdtem a játékot,szivesen olvasok régi topicokat mint tettem azt annak idején is amikor a főmuftit még nem raixnak hívták hanem Desolate-nek,felhívtad magadra a figyelmem az értetlenkedéseddel és a külföldi topicok telesírásával,ennyi történt,sem több,sem kevesebb.

Ratyix nem főmufti. Ne emelj rangot neki, még nem érdemelte meg. Equ meg a nyugalmazást. Des meg GA volt, nem fórumos.

Nem mondanám Code geass copynak,két különböző történet és szereplők két különböző befejezéssel.

Igazad van, mind a kettő főhős felveszi az én vagyok a világ g....je és engem utáljon mindenki -közben szenved amúgy ettől, mert nem gonosz a szíve mélyén és még a szeretteinek is hazudik -, majd mártír halált hal. Nem ugyan az a kettő. Ja, de.

Figyelmeztetve - sértő tartalom miatt.

Lorovus

• Kedves Nutti!

Milyen jogon gondolod hogy te jelzőket illess meg engem? "kegykebogyó" ?

A moderátorok úgy sem fognak figyelmeztetni téged vagy ha igen bele szerkesztesz és úgy garázdálkodsz és rombolsz tovább ezen a fórumon ahogy szeretnél,hiszen a Magyar fórum moderátorok mind mind a haverjaid,így érthető hogy ennyire bátran provokálsz és illetsz jelzőkkel,mert tudod hogy nem lesz semmi.

Mint ahogy a dupla profilos ugyanazon felhasználónévű XY személynél se lett.

Nos én akkor ezt külföldön jelzem először is a support felé,hiszen a moderátorok nem azért vannak hogy félrevezető és valótlan event információkat osszanak meg,sértegessék aki segítséget kér és a haverjaiknak biztositsanak kellemes fórumozási élményt.

Igen,nem sikerült még az eventet sem normálisan kíírni.

Én megint egyértelmű hogy nem provokáltalak,elkezdtem film,sorozat irányba vinni a témát,de kedves Nutti Te nem szeretné d ha más lenne a téma, feszültséget akarsz és provokálni másokat,hiszen ha sorozatokról dumálunk nehezen tudnál sértegetni másokat,figyelj,ne hogy más témával elő hozakozzon bárki,prokováld az embereket.

Ha meg más irányba megy el a fórum,ezt a hozzászólást még mindig idézheted és folytatódhat amiért itt vagy.

A nagy kavarásodba véletlen lájkoltad,de legalább időbe észre vetted.

Figyelmeztetve - provokáló tartalom miatt.

Lorovus

Edited 2 times, last by tankcsapda ().

• És az igazi event infó:

Ismét lesz egy mini-eseményünk, itt vannak a következő részletek Az esemény 2022.12.03-án kezdődik és 2022.12.04-én ér véget.. - 50%-os növekedés az aktivitási pontokon.. 50%-os növekedés a barlangból kifosztott aranynál.. 100%-os növekedés a barlangi élményben -.. 50%-os növekedés az utántöltő aktivitási pontokon -.. 100%-os növekedés a feladatok újbóli elfogadásánál -.. - Lehetőség szürke szerszámok beszerzésére.. - Lehetőség piros szerszámok beszerzésére.. - Lehetőség kék eszközök beszerzésére.

Ha már ezt nehéz volt megosztania akinek ez a dolga.

• Kedvecs Kecskebogyi! (Ha már önkényesen használod a Nuttit, mintha haverok lennénk.)

A moderátorok fognak figyelmeztetni. Meg is tették. Nem vettem ki a hsz-eimből. Zokszó nélkül banolnak is, ha kell. Szerintem mind meg is tették már korábban. Nem vagyunk mind haverok. Ninnalanyt pl. nem is burkoltan nem igazán kedvelem.

Az meg külön pofátlanság, hogy hsz szerkesztéssel vádakodsz, mikor te nyomsz minden helyére egy "."-t, ha nem tetszik valami.

Mi lenne, ha befejeznéd a mindenki vs tankcsapda, a nagy mártír jelenetet? Unalmaaa~s.

figyelmeztetés - sértegetés,provokáció

Raix

• Kedves Nutti!

Ha a moderátorok végeznék a dolgukat itt akkor te már nem lennél itt,bannoltak téged korábban,aha.

Írt egy megjegyzést a moderátor a hozzászólásodhoz,te meg bele szerkesztettél,de mindegy is,ha azt akarod holnap moderátor leszel vagy még nagyobb rangot is adnak.;)

Aki segítséget kér az nem ide fog írni vagy ha igen nem itt fogja megkapni,Ez a Fórum Nutti a tied,senki másé,másnak itt nem lehet helye,ha új emberek jönnek őket neked el kell elüldöznöd,úgy jó ez a hely neked ha csak te magad vagy itt.

Ez a Fórum Nutti Te magad vagy,ez a Fórum a tied,Ez a fórum a te szigeted,lakatlan és csak a tiéd,becsüld meg:thumbup:

Velem lenne a gond? A Magyar részlegen kivül nézd meg hány helyen vagyok jelen:)

"Ezzel óvatosan. Évekbe telt, míg elfogadtattam, hogy a húgom is bf-ezik."

Nem gond,nektek több is lehet,érezzétek jól magatokat itt ezért van ez a fórum és a moderátorok is értetek vannak:)

Nem kell aggódni ez miatt nektek,ti nem lesztek még figyelmeztetve se,én kapok majd figyelmeztetést helyettetek is :)

figyelmeztetés: provokáció

Raix

• Mikroevent 2022.12.02. - 2022.12.03.

szerintem magyarul érthetőbben le van írva.. :)

• A dátum nem stimmel,a többi jó:)

• lehetséges, hogy a BF időközben változtatott az event időpontján.. ;)

a tartalom viszont nem változott, valamint a MAI nap mindkét event időpontjában szerepel..

• lehetséges, hogy a BF időközben változtatott az event időpontján.. ;)

a tartalom viszont nem változott, valamint a MAI nap mindkét event időpontjában szerepel..

Más fórum részlegen a valós időponttal jelent meg az event:)

Tudom,nem a ti hibátok sose semmi,szerintem ez is az enyém:/

Az event December 3 és 4 nem pedig az általatok kirakott időpont,amire úgy jöttem rá hogy amikor szerintetek event volt se plusz arany a barlangban se semmi nem volt.