Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

• Ahha, mesélj még... akit rendszeresen támadsz mennyivel is van lejjebb harci értékben? Ahogy nézem jelenleg úgy 300 a különbség, szóval ez így kicsit mellé ment.
    Nyilván nem zavar ha ezt te csinálod, de visszafelé már nem nyerő.
    Plusz 200 szintről is támadhat valaki, ha harci értékben belefér a támadható kategóriába, privát üzenetben ezt is megírtam már. Ha tetszik, ha nem, ez a rendszer a játékban.
    Egyébként ha hagyod az ellenfeledet, hogy még úgy 25-30 szintet rád verjen, nem fog tudni támadni. Főleg ha ilyen ütemben fejlődik.

Kedvesebben ha kérhetem.

- Equ

• sajnálom, de nem tudok azzal mit kezdeni, hogy nem tudod értelmezni, h nem szintfüggő a támadás, hanem harci érték :)

lehetsz te 500-as, az ellenfeled pedig 1000-res is, ha közel azonos a harci értéked, akkor meg fog tudni támadni.. MIVEL a HARCI ÉRTÉK számít.. és a szinteknek semmi köze sincs ehhez..

Silent-Mester, innentől átadom :)

Ahha, mesélj még... akit rendszeresen támadsz mennyivel is van lejjebb harci értékben? Ahogy nézem jelenleg úgy 300 a különbség, szóval ez így kicsit mellé ment.

S szintben..?

Szerinem nem arról van szó, hogy nem tudja értelmezni, az ilyen észrevételeket mellőzzük. Szerintem itt arról van szó, hogy egy új játékosnak nehéz elfogadni, hogy ekkora szintkülönbséggel különbséggel is megtámadhatják. :)

- Equ

• Szerintem felesleges magyarázni.
    Leírtuk, nem érted.
    Én értem a problémád, de erről szól a játék.
    Én is játszok, kicsit magasabb szinten vagyok, mint te. Engem pl. olyan is tud támadni, aki szintben kb. 400-zal, harci értkében pedig 3000-rel van felettem. Ezért most én is mondjam azt, hogy abbahagyom, mert ez így milyen rossz?

Trockij szintben nincs nagy különbség (voltak egálban, most pár szint van köztük), de nyilván nem ez a lényeg jelen esetben.

• nem lehetséges a költözés, illetve ott is támadnának ugyanígy, max nem az, aki most..

másrészről, az átváltozás rajtad múlik, de akkor is lesz támadásod.. akár magasabb szintről is..

• A nem lehetséges a költözés vajon miért nem érthető..?

nem tudunk áthelyezni.. nem lehet költözni a szerverek között, nincs lehetőség és nem áll módunkban..

• Köszönöm mindkettőtöknek a segítségemre sietést Trockij És Silent mester🤬

egy nagyon kedves Görög admintól kaptam segítséget és sok sok tippet is adott,innen is nagyon szépen köszönöm kedvességét és a tippeket.

Másik fórumon is elmagyarázták hogy nem lehetséges a számlád áthelyezése,nem tudom mit dünnyögsz,lépj tovább,ne az egyébként full segítőkész modikat osszad már ember

• Csak jöttem nézni a drámát.

Szerk: Amúgy létezik a szerkesztés opció és több üzenetből is tudsz idézni. Fölöslege egymás után egy oldani hsz-t egymagadnak összehozni. 2012-ben se volt menő, nem hogy 2022-ben.

Gintama-sig-02.gif

Gintama 2003-2019 ;(

WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

• Mellesleg ma regisztráltál ha jól látom,és csak azért hogy ezt ide beírd nekem?

Azért a hat napos regeddel nem pont neked kéne pattognod, mint kecske kaksinak a zacsiban.

Üdv.: valaki, aki 15 éve nyomja az ipart a bf fórumokon :D (Ha már ennyire az időn lovagolsz.)

Picit kedvesebben ha kérhetem :)

-Equ

Nem, mert nem érdemli meg. Üdv: Nutti.

Gintama-sig-02.gif

Gintama 2003-2019 ;(

Edited once, last by Nuttika ().

• Mellesleg ma regisztráltál ha jól látom,és csak azért hogy ezt ide beírd nekem?

Nuttika:Nem tudtam köszi!

Egyébként nem gyűjtök hszt,mi értelme is lenne? jár valami érte?

A régi szép időkben olyan rangok, melyeket csak a hsz vadászok, a modok és a hsz vadász modok (equinoxxx) érhettek el. Meg persze töménytelen utálat, hogy folyton pofázol. :D De szép idők is voltak. Ha csak fele annyi szabadidőm lenne, mint akkoriban.

Gintama-sig-02.gif

Gintama 2003-2019 ;(