Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

• Rádásul ma ér véget a mikroevent,és lecsúsztam így róla,mert ma nem játszottam pontosan ezért,hiszen megtámad folyamatosan,szilánkot meg mindent visz.

70 szinttel előttem van persze hogy ő nyer.

-szóbeli figyelmeztetés: ne bumpolj témákat

Raix

• Sziasztok!

Ha lehet állitsátok be hogy ne tudjon engem megtámadni,csütörtökön event és játszani akarok,így nem lehet játszani.

Több mint 70 szinttel van előttem,még jó hogy ő nyer.

200 szintröl én egy 191 szintűt nem tudok megtámadni,mert nem engedi a játék.

Akkor meg ez hogy van hogy engem egy 70 szinttel több játékos minden nap meg tud támadni?

• üdv,

mint azt privát üzenetként is megválaszoltam, nem szint- hanem harci érték függő a támadás.. ameddig elér, menni fog, hiszen bőven van nálad arany..

1 nap alatt 20 szint lépése esetleg gyanúsabb lehet, de ezt csak- és kizárólag jegyrendszeren tudod ellenőriztetni..

üdv, T.

• Jegyrendszeren ellenőriztessem,supportnak írjak...

Nem írok én sehova semmit,ha a moderátorokat nem zavarja hogy csalnak akkor jól van ez így.

Több moderátornak is írtam privátba,válaszolni nem tudnak.

figyelmeztetés - Ne jelents hiba kihasználásokat vagy más játékosokat a fórumon. Abban az esetben, ha egy hibát jelentenél be kérjük, előbb jelentsd nekünk a Támogatói rendszerünkön keresztül.

Raix

• Sziasztok, van valami aktívabb szerver még a játékban? most kezdeném :)

A legújabb.. de talán az első pár régi, egyszeres sebességűn van több játékos :)

Nem írok én sehova semmit,ha a moderátorokat nem zavarja hogy csalnak akkor jól van ez így.

A moderátorokat sose fogja zavarni, hiszen ők a fórumért felelnek és nem a játékért..

ezért kell a supportnak írnod.. bár a te problémád nem hiba és nem tekinthető csalásnak sem..

• Jegyrendszeren ellenőriztessem,supportnak írjak...

Pedig minden ilyen esetben az a hivatalos útja a jelentésnek, ha a jegyrendszeren keresztül jelented, mivel annak van hivatalos nyoma, és nem mellékesen gyorsabban is kapsz választ.
    Azóta válaszoltam én is az itteni üzenetedre.

• Engem nem zavar az se ha csal,az se ha nem,ő dolga hogy játszik.

Engem csak az zavar hogy egy egyenlőtlen csata ez így,hiszen több mint 70 szinttel és több száz ponttal van előttem.

Az megoldható hogy engem ne tudjon megtámadni?

• Amit te csalásnak vélsz, az továbbra sem az, és nem, nem megoldható, hogy ne tudjon támadni. Legalábbis a mi részünkről nem, ez ellen te tudsz tenni.
    A játékban nem szint alapján, hanem harci érték alapján lehet támadni, ezt leírtuk már páran. Ha ezt szeretnéd, hogy ne támadjon, akkor harci érték alapján kerülj ki az ő támadható zónájából.

• Mindegy,hanyagolom ezt a játékot mert ez így élvezhetetlen.

Az hogy egy 70 szinttel több játékos meg tud támadni az nekem már nem fér bele.

szóbeli figyelmeztetés:

• Kerüld el az olyan hozzászólások írását amelyek: spam, trollkodó, durva, bojkottáló, „játék abbahagyásáról szóló” vagy az „Általános szerződési és használati feltételeket megsértő” tartalommal rendelkeznek vagy általánosságban megzavarják a fórum légkörét.

Raix

Ez is egy megoldás...
    Végülis egyszerűbb, mint megérteni azt, amit próbálunk elmagyarázni, és amiről a játék szól.

te nem támadsz nálad kisebbet?

Akit megtámadtam vagy aki engem támadt meg hasonló szintem volt mint én,hasonló harciértékekkel.

Nagy általánosságban mindig győztem,hiszen egy igazságos csata volt.

• akkor mégegyszer.. nem szint, hanem harci értéktől függ a támadhatóság.. :)

melyik szerverről beszélünk egyáltalán..?

Ez is egy megoldás...
    Végülis egyszerűbb, mint megérteni azt, amit próbálunk elmagyarázni, és amiről a játék szól.

Nem erről van szó.

Nem zavar ha valaki győz,hasonló szinten hasonló harciértékkel.

200 szinten vagyok 210 szintű megtámad nem zavar,na de 70 plusz szintű?

• Ahha, mesélj még... akit rendszeresen támadsz mennyivel is van lejjebb harci értékben? Ahogy nézem jelenleg úgy 300 a különbség, szóval ez így kicsit mellé ment.
    Nyilván nem zavar ha ezt te csinálod, de visszafelé már nem nyerő.
    Plusz 200 szintről is támadhat valaki, ha harci értékben belefér a támadható kategóriába, privát üzenetben ezt is megírtam már. Ha tetszik, ha nem, ez a rendszer a játékban.
    Egyébként ha hagyod az ellenfeledet, hogy még úgy 25-30 szintet rád verjen, nem fog tudni támadni. Főleg ha ilyen ütemben fejlődik.