Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

  • Milyen jóváhagyásra gondolsz?
    Ha az, amire gondolok, akkor az említett team tag valahogy sikeresen zárolt minden thread-et a fórumon (nem csak a magyar szekcióban), majd újra engedélyezte az összeset.

    Próbálok jól nevelt lenni.... ja, az sose volt az erősségem. Ekkora marhát :D


    Könnybe lábadt szemmel tekint a játékra és a fórumra mely régen oly sok örömöt, bánatot, bosszúságot okozok neki.


    Nosztalgia faktor befigyel, üdvözlet a régieknek, újaknak....és azoknak akik még emlékeznek szerény személyemre.


    ui: már csak a játékba kéne valahogy bejelentkeznem, már ha megvan még a dicsőmultú (haha) karakterem.


    Üdv újra köztünk! A legtöbb régi arc inkább csak beköszönt, de mivel nem voltak itt a többiek, el is mentek. Nem tudom, hogy visszanéznek-e. Én is csak ciklikusan jövök fel. Van, hogy akkor 1-2 hétig mindennap, vagy, hogy aztán megint hetekre eltűnjek. A régi RPG-sek egy része már beköszönt, de pl. Noellel sajna senki nem tudja felvenni a kapcsolatot. :(
    Azt tudom, hogy anno te is voltál S5-ön, amikor a spam szervezett oda egy társaságot. Direkt azért lettem vámpír - a szokásom ellenére - mert a csapat így egyezett meg. A másik s1 volt, de ott csak rövid ideig voltam jelen.

    Amúgy nem lehet, hogy összevonás miatt volt névváltás? Nekem is két Nuttikám volt (s2, s4), az egyiknek módosítani kellett a nevét.

    Az sajnos nem jelent semmi. Nekem is mind a 3 karimon volt pokolkristály (s2, s4, s12), ám az egyiket így is sikerült totemmé ütni valamikor valakinek. Szerencsére nem az első karimat, az meg van még és asszem éppen ideje belépni rá, hogy ne legyen totem. Csak ezért lépek be rá pár hetente. :D


    Látom Nuttika örök és elpusztíthatatlan... :D

    Azt azért nem mondanám. Nagyon régen letettem már a lantot. A játékot több, mint 8 éve fejeztem be, a fórumra már 2013 vége felé ritkán jártam fel, szerintem olyan '14-15 körül már havi-kéthavira ritkult a dolog, utána pedig ritkábbra, mint ahogy ide benézek. Sajnos már csak nagyon erőltetve megy az, ami anno csuklóból. De ha szeretnéd megpróbálok a nosztalgia kedvéért kötekedni veled.


    Ami a kretén animéskedést illeti 2014 körül leálltam a szezonozással időhiány miatt, aztán teljesen. Azóta 1-1 dolgot néztem meg... tavaly sikerült megnéznem 1 filmet (Perfect Blue), egy pszicho-krimi szerű izét (Monster), meg elkezdtem egy sorozatot, de hát... Most a karantén alatt láttam pár filmet közös stream-ben és októbertől elvileg újra próbálkozom szezonossal, mert jön az InuYasha folytatása.... (bár nem tudom, hogy ezért hajlandó leszek-e szombaton korán kelni, hogy premierben nézzem....)
    Ahogy az aláírásom mutatja, azóta áttértem a kínai mesékről a koreai képregényekre :D
    (Igazándiból ezt a bekezdést csak azért írtam utólag ide, hogy meglegyen a nosztalgia faktorod....:P )


    Amíg nem lesz telefonos applikáció addig esélytelen, gép előtt csak munka végett ülök. :)

    Az applikációnak nem sok esélye van. A böngészős játékok közül úgy tudom egyedül az ikariammal próbálkozott a GF, de az befuccsolt. Jó ideje bejelentkezni se lehet rá, automatikusan kidob. Jó eséllyel nem hozta meg a várt sikert, így a többi játékba nem fektet be ilyen téren a cég.
    Apropó, ugye nem te vagy ikariam alphán szerverén az a szellemi kerekesszékes AjaLa, akivel egy kristály szigeten vagyok? ?(

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Az applikációnak nem sok esélye van. A böngészős játékok közül úgy tudom egyedül az ikariammal próbálkozott a GF, de az befuccsolt. Jó ideje bejelentkezni se lehet rá, automatikusan kidob. Jó eséllyel nem hozta meg a várt sikert, így a többi játékba nem fektet be ilyen téren a cég.
    Apropó, ugye nem te vagy ikariam alphán szerverén az a szellemi kerekesszékes AjaLa, akivel egy kristály szigeten vagyok? ?(

    Ez egy nagyon szomorú dolog sajnos...Pedig tényleg szívesen játszanék vele megint, szórakozásképp, de így több mint esélytelen.


    Nem, nem én vagyok.

  • Az applikációnak nem sok esélye van. A böngészős játékok közül úgy tudom egyedül az ikariammal próbálkozott a GF, de az befuccsolt. Jó ideje bejelentkezni se lehet rá, automatikusan kidob. Jó eséllyel nem hozta meg a várt sikert, így a többi játékba nem fektet be ilyen téren a cég.
    Apropó, ugye nem te vagy ikariam alphán szerverén az a szellemi kerekesszékes AjaLa, akivel egy kristály szigeten vagyok? ?(

    Ez egy nagyon szomorú dolog sajnos...Pedig tényleg szívesen játszanék vele megint, szórakozásképp, de így több mint esélytelen.


    Nem, nem én vagyok.


    Amúgy tökjól el tudok játszani telefonról. Kaland kicsit nyögvenyelős, de támadni, cuccot cserélgetni, barlangot pötyögni, rituálét idézni simán lehet. Ezt úgy írom hogy utálok a telefonon mazsolázsni a dolgok között. :D
    Rosszul tudod.. Az ogame-nek is van telefonra applikációja. :D Ugyan vannak hibák, bugok amik néha előfordulnak de műxik.

  • No én nem. Iszonyat lassú, mert állandóan húzgálni vagy nagyítgatni kell. Kláncsatát sem tudok indítani, mert nem tudom beállítani a létszámot mobilon. A max, amit csinálok, hogy elküldöm dolgozni. Jó lenne szintet lépni a játéknak, de ezt már szerintem csak itthagyni lehet.

  • Nemrég értesültem róla hogy Safarin elég jól el lehet navigálni a bf-et. Illetve Firefox böngészőről is lehet kláncsatát indítani.
    Chrome-mal van a baj inkább... :)

  • Rosszul tudod.. Az ogame-nek is van telefonra applikációja. :D Ugyan vannak hibák, bugok amik néha előfordulnak de műxik.


    Akkor rosszul tudtam. Mondjuk azt hiszem az ogame az első game-jük, szóval azt még nyomják. Ikariamon is a bónuszokért ogame-s videót kell nézegetni.


    Viszont máshoz tuti nem gyártották már le. Mondjuk már nem is sok böngészős játékuk megy.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Rosszul tudod.. Az ogame-nek is van telefonra applikációja. :D Ugyan vannak hibák, bugok amik néha előfordulnak de műxik.


    Akkor rosszul tudtam. Mondjuk azt hiszem az ogame az első game-jük, szóval azt még nyomják. Ikariamon is a bónuszokért ogame-s videót kell nézegetni.


    Viszont máshoz tuti nem gyártották már le. Mondjuk már nem is sok böngészős játékuk megy.


    Cöhh.. Ultimate Pirates.. khm.. :P


  • Ez valami 2018-as játék, vagy mikori. Nem vagyok már megszállottja a cégnek, '19 elején dobbantottam metinről is. (És csak részben volt felelős a játék érte, a másik feléért a team tehetett a kettős mércés moderálásával. Ami ott ment a játékban, az gyalázat. BF-en soha nem tapasztaltam ilyesmit a game team részéről.)


    Amúgy nem tudom. Mennyire fut ez a játék? Voltam már olyan böngészős játékukon, ami nem jött be, ezért dobták azt. Amit tudok, hogy a BF-en elég kihalóban vannak a régi szerverek, ikariamon ugyan ezt tapasztalom. Sorra nyitják a szervereket, amiken eleinte nagy a játékosszám, de pár hét alatt felére apad.... tavaly ősszel regisztráltam egy akkor pár napos szerverre, 200 alatt vagyunk. De van olyan szerver, ahol 76-an vagyunk a vakáció módosokkal és már inaktív, de még nem felfüggesztett játékosokkal együtt. Erősen gondolkozom én is, hogy töröljem a fiókomat. Mondjuk mivel ott engedélyezett a multi, vannak nevek, akiket látok minden frissebb szerveren, amin fenn voltam akár 5-8 névvel is (Lui2, Lui3, Lui4 stb. nem nehéz azt feltételezni, hogy ez bizony egy ember)



    Kezd nagyon depresszív lenni ez a hozzászólás, csak a régi idők emlékére írnom kéne valami animéset.... mivel jó ideje nem animézek....

    Az InuYasha kapott folytatás animét. Amit eddig láttam, az alapján jó sza.... széklet. Meg nekem a múlt héten a hét híre volt, hogy a Boruto írója távozik és visszatér az eredeti író, aki a Boruto apját, a Narutot írta. Lehet, végre elkezdem újra olvasni. (Mondjuk ezeket már rég megbeszéltem megfelelő dc szerveren, de kell a nosztalgia faktor, hogy lehessen utálni :D)



    Ja és a pandémia rohadjon meg, idén emiatt belekezdtem egy rakat franchiseba (manga only): Dragon Ball, Yugi-Oh, Jojo, Saint Seiya. A végén én is izmokat növesztek és rohadt erősen fogok kártyázni :/


    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • DB: Nem tudom mire ez a hype, gagyi, sok izom, sok feltámadó halott, Goku hülye, még csak a korszakalkotást se érzem benne. Max divatba hozta a kretén, hülye főhős típust, amit nem kellett volna. Kösz a semmit.


    Ne kritizáld a Dragon Ballt.. de nézhetjük együtt, mit szólsz? :)

    Az egyik legjobb sorozat egyébként is.. :)


    Mennyire fut ez a játék?


    átlagban a jelenlegi szerveren olyan 200 fő aktívan tolja a világból.. a bulgár csapat az egyik legerősebb.. :)


    Ikariamot hagyjuk :D azon a világon, ahol én vagyok 102 a hivatalos létszám és kb 2 online van akármikor is megyek fel :D

  • DB: Nem tudom mire ez a hype, gagyi, sok izom, sok feltámadó halott, Goku hülye, még csak a korszakalkotást se érzem benne. Max divatba hozta a kretén, hülye főhős típust, amit nem kellett volna. Kösz a semmit.


    Ne kritizáld a Dragon Ballt.. de nézhetjük együtt, mit szólsz? :)

    Az egyik legjobb sorozat egyébként is.. :)


    Ööö.... nem? Mint írtam, a olvastam. És az utóbbi pár évben eléggé rákaptam a mangákra, animézni meg nem animézek már. (Ezen javítottam valamit, hogy az elmúlt pár napban végül megnéztem a sorozat 2-4. évadát... mejegyzem, a 2. évad első részét még tavaly ősszel néztem meg, azóta volt szüneteltetve...)


    Most, hogy már olvastam pár azokban az években megjelent sorozatot, azt kell, hogy mondjam, egész egyszerűen mázlija volt, hogy éppen ő volt az, amit felkaroltak az olvasók. Ami az eladásokat illeti már régen lehagyták úgy, nagyon régóta csökken mind a magazinok, mint maguknak a sorozatoknak a kötet verziós eladás, fele annyi nincs, mint a nyolcvanas évek közepén. (Az más dolog, hogy ami lehagyta is szerintem túlértékelt. Mind pl. One Piece, mind a Kimetsu no Yaiba. Utóbbi elég közepes, nem tudom, miért adják el akkora klasszisnak. Ennyire nem jó és nem is egyedi....) Ami pedig az anime változatot illeti, az abból is minden évben jön ki valami agyonsztárolt. Pl. nem tudom, most a koronavírus miatt mennyit csúsztattak a Shingeki no Kyojin utolsó évadán, de megint tele lesz vele a net, amikor elkezdik sugározni. (De legalább majd 1-2 év és leül végre a körülötte lévő hiszti :rolleyes:)


    átlagban a jelenlegi szerveren olyan 200 fő aktívan tolja a világból.. a bulgár csapat az egyik legerősebb.. :)


    Ikariamot hagyjuk :D azon a világon, ahol én vagyok 102 a hivatalos létszám és kb 2 online van akármikor is megyek fel :D


    Aktívan egyszerre vagy ennyi aktív játékos van, aki be is lép?

    Ami az ikát illeti, ott két szerver is van, ahol rendszeresen 0 online játékosnál lépek be, mindegy, mikor megyek fel. Egy másikon is általában 1 számjegyű van. Mint mondtam, nem véletlen gondolkozom azon, hogy inkább törlöm őket a fenébe. Az egyiken úgy 7-8 hónappall a szerver indulása után kezdtem, nagyjából 1 éve vagyok fenn, de már 10 tíz szinten mindenben a fiókom. Pedig nem erőltetem meg magam.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Aktívan egyszerre vagy ennyi aktív játékos van, aki be is lép?


    Elméletileg ennyi az aktív játékos abban a pillanatban.

    Ikariam esetében max egy összevonásnál lehetnek érdekesebb dolgok.. de addig részemről marad az építkezés, amíg bele nem unok :)


    Az anime-részhez nem tudok hozzászólni, bocsi :D

  • Az anime-részhez nem tudok hozzászólni, bocsi :D

    Pláne, hogy mangáról volt szó, nem nagyon animézek már. Jövőre lesz pár, amit nézni fogok, de azok egy része folytatás.



    Aktívan egyszerre vagy ennyi aktív játékos van, aki be is lép?


    Elméletileg ennyi az aktív játékos abban a pillanatban.


    Az nem rossz. Bár most per pill nem nagyon érdekel új játék. Ha nagyon ki akarok kapcsolódni, akkor van online kártyajátékos oldal, ott egyedül elkattintgatok 10-15 percig és megvolt a napi agyelrohasztás.


    Ami ikariamot illeti évek óta nekem is csak legó. Olyan szinten, hogy már semmilyen taktikai részre nem emlékszem, pedig anno voltam szövetségben és háborúztunk is.A nagy fiókjaimra szökőévente jön egy levél, az is kulturális egyezmény ajánlat, mert kinn van a profilomon, hogy keresek partnert. A kisebbeken is nagyjából már ez a helyzet. A legfrissebben próbálnak csábítgatni, mert ott jó helyen vagyok az építkezés miatt, de ott meg a törlésen gondolkozom.



    Most felmentem BF-re, az s4-es karimon semmi, az s2-est maxra leütik a mai napig. Totem sose lesz, de ha nekik jó. A statisztikát meg se nézem, tuti teljesen elbarmolódott 8 év alatt.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Pláne, hogy mangáról volt szó, nem nagyon animézek már. Jövőre lesz pár, amit nézni fogok, de azok egy része folytatás.


    én kérek elnézést.. :)

    h is keverhettem össze.. :(


    keresek partnert


    Te Nutti.. partnert keresel..? tényleg..? ( ne kínálj ekkora magas labdát.. )


    ott egyedül elkattintgatok 10-15 percig és megvolt a napi agyelrohasztás


    én bemegyek melózni és ugyanez.. :D


    a törlésen gondolkozom


    meg tudlak érteni.. számtalanszor álltam neki törölni magam innen-onnan.. és ezért sem játszom már BF-en aktívan :)


    az s4-es karimon semmi


    jó, h szólsz.. :D de még megvan a kicsit T.. igaz, semmi támadás és nem is totem, de megvan.. :D

    de azért az 1785- és az 1424 napos klántársamból sem lett totem még.. :D

  • Idén karácsonykor hogy fognak alakulni az eventek? Lesz valami speckó, vagy úgy mint tavaly, a hétköznapi eventeket fogják pörgetni?
    Ezalatt értem, hogy lesz-e esély találni arany dobozt, lesz-e pk-s akció, -ha igen, akkor hány %-os- vagy esetleg valami speckó cuccot sikerül majd betolni.

    Tavalyelőtt karin voltak mindenféle ajándékok, tavalyin már csak az 50%-os pk-s event volt meg az átlagos napi eventek, amiket max meghosszabbítottak.jó, h szólsz.. :D de még megvan a kicsit T.. igaz, semmi támadás és nem is totem, de megvan.. :D

    de azért az 1785- és az 1424 napos klántársamból sem lett totem még.. :D


    ezt meg nem is akarom látni meg felfogni se xDD

  • Személy szerint köszönöm!


    Ezennel én is Boldogat!

    Az önbizalom az önismeretből fakad.


    A világ tükröt mutat. Mit látsz benne? A sminked, a tetoválásod, dekoltázsod, vagy a kidolgozott izmaid?