Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

  • De legalább itt vagytok :)

    Az önbizalom az önismeretből fakad.


    A világ tükröt mutat. Mit látsz benne? A sminked, a tetoválásod, dekoltázsod, vagy a kidolgozott izmaid?

  • Heyyyya!!!!! Pedig újra elolvastam volna néhány történetet nosztalgiából. Legalább a karakterlapjaink meglennének.

  • Úristen, Nerina visszatért és te nem szóltál nekem Equalizer ?! Remélem az ebéded ott rohad a hűtőben!

    Amúgy Nerina nekem se volt időm munka miatt menteni a dolgokat, én is nagyon sok mindent buktam. A jelenlegi fórum pedig alkalmatlan már a régi kreatív sig-ava kombókra, mert az avát ilyen kerek *** rakja és animált képet sem enged.

    A saját kollekciós thread-em mellett az RPG részleget siratom a legjobban. Nagyon sokat adtatok nekem akkoriban azzal a részleggel.


    Hahah, ez komoly, még újból regisztrálni is kellett.
    Ezt mind ezért az új rusnya kinézetért kellett?:)

    Ez az egyik oka, hogy miért nézek fel ritkán. *** az egész fórum felépítése.



    A másik oka, hogy gyakorlatilag nem tudok beszélgetni ezen a fórumon. Azt a hiú ábrándot már elhessegettem, hogy magyarul. Áááá, ugyan kérlek. (Mangákról is angolul beszélgetek, komolyan szinte sírok, mikor egy-két veterán animés magyarul beszélget velem. Ez amúgy az én tört ... mit tört, értelmezhetetlen angolommal igazi művészet :D) De angolul se hajlandóak reagálni. Felmerült bennem, hogy esetleg láthatatlanok a posztjaim, de nem, számolnak utánam.



    Ha esetleg erre járnátok, szívesen dumálnék veletek a régi idők emlékére. Igaz, ma már talán nem vagyok annyira lecsapni való és sokkal mogorvább, komorabb lettem, de egy fokkal talán higgadtabb is. (Mit nem tesz 12 év :D )

    Ja és persze azt hiszem sokkal szókimondóbb és pofátlanabb is vagyok. 8o



    Szerk.: Az avával kapcsolatban van egy tévedésem: engedi a gifet. Csak éppen ha kifutsz a 100kb-ból, akkor nem azt mondja, hogy á-á-á, ezt nem töltheted fel, hanem animáció helyett pillanatképet rak ki. Ettől függetlenül még mindig nem tetszik. Az összes más fórumra gyártott avám kuka a kerek kialakítás miatt és ha valaki online, kitakar az amúgy sem teljes képből.


    Pl. hogy a francba használja ezt itt (igen, egy 8(!!!!) éves avával villogok, azóta se bírok jobbat készíteni ;()


    14263617_e059006ea91c0299c82c80d60acb218b_s.jpg


    Vagy ezt? Ez még kerek lenne, ha nem lennének díszítő elemei a keretnek.


    15203131_23008a5a8800f2adfa6240953fecd773_s.jpg


    Ez az abszolút "inkább nem is fűzök hozzá kommentet" kategória


    15728505_01d740c4ffb05858287b7b465453a007_s.jpg


    De a két nagy kedvencem is totál hasznavehetetlen.... (előbbi 2011 óta(!!) MAL-os profilképem, mondhatni a védjegyem, utóbbi pedig az egyik kedvenc mangám.... szóval ha nem hiperkreatív vagy hisztis troll roham van, szeretem letisztult párosként használni.


    15905485_e5d1c6b03f57f02ac042cd1761217e7b_s.jpg       16478345_3579a968ef8144ef08019569a349aa55_s.jpg



    *"kreatív" hisztit olvashattak*


    Szóval ha van moderátor, juttassa el a fentieknek, hogy menjenek a .... és kérem vissza a négyzetes avát :D

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

    Edited 2 times, last by Nuttika ().

  • Képzeljétek Nutti hiányolt !!!!:D

    :love:


    De úgyis le fogja tagadni :D


    Egyébként szerintem abban mindenki egyetért,hogy a régi fórumstruktúra jobb volt...kár,hogy ezt a döntést a felhasználók nélkül hozták meg a fejesek...bár nyílván költséghatékonyabb a dolog így,hogy minden 1 webdomainen fut...de,hogy nem felhasználóbarátabb az biztos. Ezzel meglehetősen kinyírták a teljes fórumot,legalábbis ami megmaradt belőle és nyílván más országoknál sem eltérő a helyzet. Valószínűsítem,hogy az álláspont az volt,hogy a fórum legfontosabb feladata a felhasználók értesítése a legfontosabb eseményekről,nem pedig community kialakítása és fenntartása,nyílván úgy gondolták,hogy erre a játék maga a legjobb felület. Sajnos ha mindenki egyet is ért abban,hogy a megoldás nem volt megfelelő,sem hiszem,hogy már bármi változna. Ez van,öregszünk...:D A játék is,a fórum is,meg az emberek is,akik annak idején elkezdtek játszani a játékkal...utánpótlás meg igen gyéren érkezik csak...de ami érkezik sem fórumozni jár fel,hanem más platformokon próbálja megoldani a kommunikációt. Úgy gondolom,hogy a gameforgenak sem ártana haladni picit a korral és például discord szervert létrehoznia,amelyik a legnépszerűbb felület jelenleg más játékoknál. Az,hogy még IRC chatnél tartunk kezd ciki lenni...már akkor kezdett kimenni a divatból,mikor a játék megjelent ...:D


    De legalább Nutti hiányolt!!!! :D


    De pszt,el ne mondjátok senkinek...

  • Nem kell letagadnom **, mert nem hiányoltalak, hanem számonkértem, hogy miért is vagy még mod. Nincs is rád szükség. A külföldi kollégáitok meg helyettetek is elég .... szóval sikerült már vitáznom külföldi team taggal. Aztán rájött, hogy számolós threadben érdemes a jobb felső sarokban lévő számra hallgatni, nem egyedi módon számolni.

    Egy német team tag, meg gyakorlatilag random számolgat a különböző számolós témákban.


    Ja és:

    Az,hogy még IRC chatnél tartunk kezd ciki lenni...már akkor kezdett kimenni a divatból,mikor a játék megjelent ...:D


    *** fiam... süsü vagy! Nálunk ugye 2007-ben jelent meg a bf és akkor bizony még népszerűek voltak a chatek. Mi pl. 2009-2010-ben eléggé el tudtunk szállni. (Sajnos már nincsenek meg a log fájlok. Szeretlek Windows.....:thumbdown:)


    Nem tagadom, hogy a fórumoknak leáldozóban van, de rendes lehetőségek mellett lehetne stabil közönsége. A mai napig népszerűek a fórumok pl. a hírportáloknál, rajongói oldalaknál, de különböző szubkultúrákban is. Igaz én a sajátom hazai képviselőitől eltávolodtam. (Részben mert a veteránok kiszállóban vannak, szintén nem járnak a magyar felületekre, a fiatalabbaknál meg bejön a Y-Z generáció közötti éles váltás. És a tiniket tiniként is rühelltem. :D )


    Tudom, hogy a discord szerverek népszerűek, de én túl ódivatú vagyok, jelenleg még ódzkodom.

    Azért a fórumnak vannak olyan tulajdonságai, amik szerintem jobbak hosszabb hangvételű beszélgetésekre. Emellett ugye jobb, ha nem azonos időben érnek rá az emberek. Valahogy komfortosabbnak érzem.



    De pl. észrevettem, hogy még mi 5-10 éve azért rendesen el tudtuk mondani, hogy mi tetszik és mi nem, érvelni tudtunk pro és kontra és ezt el is vártuk a másiktól, azzal szemben most két szóban fikázás, dislike és egyéb negatív jelzés dobálása megy, vagy éppen vaktában like dobálás. A tartalom valódi megnézése, értelmezése nélkül. Így nem csodálom, hogy nem népszerűek a fórumok, ahol sosem díjazták a 2 szavas böfögéseket.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Hello mindenki.


    En 2007-2010 ben jatszottam a bitefight al, akkor volt elet a jatekban es a forumon is.


    Jo server 4, legendas jatekosok es klanok. mind a multe, regi forum lezuzva...ez van.


    Egyszeru volt a jatek es nagyszeru!


    Igaz baba74? :)


    nem 75 en voltunk server nyitas utan 2 nappal, hanem 2000 en...

    valami nagyon el lett cseszve.



    A regi forumon es a server 4 n "Hispan" neven voltam ismert.

    Szep Napot!

  • Szia Hispan! Gyönyörű a fórumos neved! :D


    S4-en én is játszottam. 2008-ban vettem át egy Gaia-s karakterét és kértem annak az átnevezését. Nuttika néven toltam és igazándiból még mindig megvan a karakter, ahogy anno, átvételkor megígértem. A klánmester kicsit hálátlan volt és tavaly vagy mikor szó nélkül kivágott a régi s4-es GAIA-ból. Nem értem miért, egy magára hagyott, szunnyadó klánban igazán bennhagyhatott volna.

    Mondjuk marha jó, hogy az összevonás miatt egy szerverre került az eredeti s2-es fő karimmal.


    Ami a fórumos életet illeti szerintem még 2011-ben se volt rossz, valamikor 2012-ben kezdett el rohamosan zuhanni. Ha jól rémlik, azért még 2014 körül is néha-néha voltak hsz-ek.


    Most viszont esélytelen, hogy újra feltámadjon akár csak nosztalgiából a fórum. Nem sokaknak van kedve újra kezdeni. Meg így messziről jött ember azt mond, amit akar. Ha nem foglalt egy régi neves játékos neve, akkor bárki beregisztrálhat vele ide és játszhatja a nagyot. (Azért örülök, hogy senki nem adja ki magát Mr.X-nek vagy Szabolcsnak esetleg Tuloknak. :D )

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Hello Nuttika.


    Koszi, mar jeleztem, hogy irjak at Hispan ra.

    Nekem is megvan meg az s4 es karim.


    Nagyon nagy elet volt akkor s4 n, Gaia, ELIT, LOTB, WMS, Kitaszitottak, es a LordWillhelm fele brigad :)

    Eskuvo a forumon... :)

    Most az s29 n szerepelek ujra, nosztalgiabol.

    Vagyunk vagy 100 an 3 nappal a nyitas utan, ez mar tavolrol sem az a bitefight ami anno volt...









  • ohh.. már az ELIT is "halott".. :(


    meglepődve tapasztaltam én is, h milyen kevés az aktív játékos.. de kb ugyanazok vannak, mint az előtte lévő 2-3 szerveren..


    Nutti, a Gaiai amúgy feltámadt, miután lapátra kerültél..

  • Trockij nem mindegy, hogy melyik Gaia: szerintem az az s2-es. Ott kicsit más a helyzet. Az s2-es később alakult - ha jól tudom - és testvér klánja volt az s4-esnek. Ezért is kaphattam meg anno az s4-es karit, mert megbíztak bennem. Aztán később rám maradt az s2-es céh és beengedtem egy másik céhet az addigra eléggé összezsugorodott céhbe. Velük élte a fény korát a Gaia fuu talán 2010 körül. Aztán a társaság egy részének túl kicsi lett a céh, noha s2 egyik legbrutálisabb farkas bandája voltunk és össze akartak bútorozni egy másik csapattal. De úgy, hogy a felépített céh is megmaradjon. És én voltam kiszemelve hátrahagyott házőrzőnek. Eléggé pocsékul tálalták a dolgot és a vége heves vita lett, mert nem mindenki akart összebútorozni a másik csapattal. Végül szakadás lett. én maradtam az s2-es GAIA-ban ők pedig megalapították a Hordát. Idővel én is elhagytam az s2-es GAIA-t, de a céh "nem oszlott föl", a húgom karaktere benn van. Amúgy is szellemtanya.

    Ami a s4-es GAIA-t illeti nem hinném, hogy a régiek visszatértek. Az már akkor kripta lett, amikor még az s2-es virágzott.


    Néha elgondolkozom, hogy visszatérjek-e de ááááh, nem nagyon akarok már új karaktert kezdeni. A régiért meg sorban állnak, hogy totemizálják, hiába írok nekik, hogy bocsi haver, de feljárok pár hetente, hogy ez ne történjen meg.


    Ikariamon pl. kipróbáltam az egyik új szervert (az úgy is csak legózás nálam :D ) és ott sem jobb a helyzet. A fórumon is panaszkodtak, hogy egyáltalán nem értik a gf-et, mert nem új szerverekre, hanem összevonásra lenne szükség. A frissebb szerverekre ugyan azok mennek és teljesen kihaltak a régiek.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • Nem felejtettem el, hogy te és pl. ha jól emlékszem még baba74 is ott volt. S4-en passzívabb játékot folytattam, pont elég volt az agresszív lét s2-n. Ha jól rémlik, Ayala is s4-es volt. (Ő ugye korábban mod volt.) Ő volt az egyik, aki s5-re szervezett egy fórumos társaságot. Az volt szinte az egyetlen alkalom, hogy nekem vámpírom volt.



    Amúgy egy ideig az egyik GA is az s2-es céhünkben volt. Sompa vagy mi volt a neve. Nehéz lenne elfelejteni, hogy egy ekkora "kutyával" ( :D ) voltam egy céhben, aztán kb. egy büdös szót nem váltottunk játékon belül.


    Azért azt hozzáteszem, hogy 2012-ben ugye jött nekem az érettségi és akkor fogtam vissza a játékot. S4 teljesen kispadra került, onnantól nem követtem semmit, s2-nél még megpróbáltam visszatérni, de mivel akkoriban az élet nem úgy hozta, hogy legyen rá időm, végül azt is "otthagytam".

    Ennyi év távlatából pedig őszintén szóval nem nagyon tudom már felidézni a neveket. Emellett s12-n is rendelkeztem karival, konkrétan a szervernyitás napjától, ott is elég aktív voltam.

    Nehéz elfelejteni, hogy pl. 2010-ben mikor kórházban voltam, Apumtól kértem mobil netet, hogy jelezzem mindenkinek, hogy azért tűntem el, mert éppen azért küzdök, hogy levegőt kapjak :D Nem kicsit voltam megszállottja a játéknak. (Sötét múlt. Az életrajzomban természetesen majd letagadom és ti is hallgattok erről!!! :D )


    Ui.: Szóismétlés ... ugyanitt magyar nyelvleckéket vennék és bojler eladó.:whistling:

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • S1-en X volt a király. Ott volt a másik vámpírom, de csak rövid ideig. Fuu, mekkora balhé volt, mikor X karijával történt valami.


    Igen, céh, szövetség, klán.... mindegyik játékban más és ha keverem, akkor akinek mondom mindig bámul, mint borjú az új kapura.




    Melyiket mennyiért? A nyelvleckét vagy a bojlert? :D


    Szerk.: Amúgy ha jár erre magyar mod: lehet valamit csinálni a profilhoz írt kommentekkel? Valami amcsi hülye gyerek tele spameli a falamat. Törölni nem tudom. Most blokkoltam, de a szemete attól még ott van.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

    Edited once, last by Nuttika ().

  • Melyiket mennyiért? A nyelvleckét vagy a bojlert? :D


    Hm.. nyelvleckét adni Nuttinak.. hm.. a fantáziádra bízom.. ;)


    ja, nekem aztán mindegy, h hogyan nevezed :D beszélek olykor Nuttika-nyelven.. :)


    gondolom, tudod jelenteni.. aztán esetleg ők el tudják tüntetni.. vagy nem.. :D megteszteltem, de passzolom.. :D


    ui: a bojlerről volt szó, természetesen..

  • Tudom jelenteni, de még is mennyi magyar mod aktív? :D Ráadásul *** blokkoltam is, szóval nem nagyon tud rámenni a profilomra. :D


    Trockij, Trockij. Rossz, aki rosszra gondol. De hogy lásd, hogy az elmúlt 12 évben ugyan anime-manga retardált maradtam, és csak fizikailag mondják rám, hogy nagykorú, itt hagyok valamit.



    Hibátlan érvelés!

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)


  • Hááát.. ha még ennyi idő után sem sikerült rájönni, h abban semmi rossz nincs, sem így-sem úgy, akkor sajnos tényleg a bojler marad.. :(

  • Már mint miben? :D Abban, hogy mocskos humorom lett?* :D Egy ideje a kritikán aluli fordítások mellett - amiket a barátaim mindig röhögve fogadnak a mellékelt kommentárokkal - a vátdöfák cenzúrákat és ... a humoros képeket gyűjtögetem :D


    Gondoltam kirakom ezt metin2-re aláírásképnek, de eléggé maradiak és tudod, hogy nekem milyen jó kapcsolatom van a moderátorok. :whistling:


    agw6aoi432.png


    Egyik ottani fórumosnak mutattam. Mondom ültessük át ezt a valós életbe.

    Jegy nélkül utazol, jön az ellenőr, és beveted. Az ellenőr természetesen ledöbben, mire te:

    - Na de kaller úr, a nővérem aszonta, ha gond van, vetkőzzek.


    Komolyan sajnálom, hogy a nővéremnek sose voltak ilyen tuti tippjei, én meg túl maradi voltam, hogy ilyet tanácsoljak a húgaimnak :D



    És mivel gonosz vagy, nincs bojler, csak használt porszívó!!!!




    * Nem kell féltened, ennyi idő alatt megrontottak a sötét erők. Csak a fő hobbim nem változott. Vagyis de, nincs időm animézni, mangáknak meg már mobil app is van. Bár határozottan vannak olyan sorozatok, amit nem a villamoson fogok olvasni.
    Meg igyekszem a netre kevés infót kirakni magamról.



    Szerk.: Itt hagyok egy kis zenét, hogy sátánistának nézz és ne akarj nyelvleckéket adni :evil:


    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

    Edited once, last by Nuttika ().


  • Nem mocskos a humorod.. bár ha vetkőzöl, akkor elmegyek kallernak :D


    "nekem milyen jó kapcsolatom van a moderátorok." - moderátorokkal :)


    Porszívó? hm.. nem veszem ám el Előled a házimunkát.. ;)


    tehát villamoson utazol.. megjegyzem.. :D én is szoktam, de fix, h nem egy irányba tartunk.. most se.. :)


    mint láthatod, egy ördög van kint profilképnek.. szerintem ezzel pont az ellenkezőjét éred el.. :love::evil: