Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

• Nincs BF fórum általános nélkül! :) Bár a helyszín új, de ez semmit sem változtat az itteni szabályokon. Azaz bármit, bármiről, bármennyit, bármikor - persze csakis kultúráltan! :)

• na végre alig vártam, hogy valaki megnyissa :P

jó húzás volt ez a fórum a GF-től, csak szomorúan tapasztalom, hogy a magyar "kollégákat" annyira nem hatotta meg az új fórum.. bízom benne, hogy előbb utóbb beindul az élet..

egyébként nem lenne szerintem rossz ötlet, akár egy international szerver létrehozása vagy szerverek összevonása hasonlóképpen mint most itt..

giphy.gif

• Lorovus

Set the Label from Fórum to Egyéb
  • Lorovus

Added the Label Általános
  • Lorovus

Removed the Label Forum Discussion
  • A nemzetközi szerver ötletet simán bedobhatot az International részbe, hátha rákap majd valaki. :D

Amúgy nem rossz ötlet és már sokszor volt róla szó, végül még sem lett az egészből semmi... talán majd most :D

• Na akkor én is beköszönök itt is :) remélem kicsit jobban felpörög itt,mint a régi fórumon az utóbbi időben:)

• Az első tíz hozzászóláshoz még nekem is hozzá kell tennem ebben a friss, ám de annál nagyobb történelemmel bíró threadben. ;)

Így egy-két nap nézelődés után mostmár egész barátságos ez a felület.

• A pofám leszakad... hát mi ez a retek?! Komolyan, ennél még az ogame-ikariam-metin2-es f...talicskaokádékhányadék verzió is jobb lett volna. 11 éves accom ment a kukába, több ezer hsz-nyi emlékkel, írással, beszélgetéssel, számolással - és persze azokban sok anyázással - úgy, hogy szerintem semmit nem old meg a fórum kihaltságának problémájából.

Még le kéne mentenem a régi sig-ava thread-emet, mert ki tudja, mikor kukázzák fritz-ék.
    Uuuu de rohadtul lecsapnék most párat.

Gintama-sig-02.gif

Gintama 2003-2019 ;(

WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

• A fórum új, Nuttika a régi. :)

Viszont mostmár egyetlen fórum-regisztrációval könnyedén el lehet érni a többi közösséget a kérdésekkel, véleményekkel.

• Attól függ, mi számít réginek. Csak roppant módon fel vagyok háborodva, hogy pillanatok alatt megszűnt és lezárásra került a régi fórum. Ha jól rémlik, anno Equ megjegyezte, hogy elvileg nekünk is az új fórummotorral kéne működnünk, mert a németek beígérték. Aztán ehelyett pikk-pakk jött ez az izé.

Személy szerint nekem mind az .org, minde a .de fórumon volt accom, előbbire írtam is, utóbbit meg hajdanán próbáltam olvasni, amikor még tudtam is 2 szónál többet németül. (De cserébe most japánul tudok többet :D,)

11 év után csak úgy becsapni az ajtót eléggé szíven üti azokat, akik eddig kitartottak mellette.... Ráadásul a spam kukázva lett, ami engem, mint spam veteránt egy csöppet érzékenyen érint.

Emellett biztosra veszem, hogy pl. Nerina, Chopina vagy éppen Jeanae nem fog ide regisztrálni. A régi oldalra néha benéztek nosztalgiázni, de ide miért kéne regisztrálniuk? Egyikük se játszik már.

Gintama-sig-02.gif

Gintama 2003-2019 ;(

• Na abból te nem eszel! Engem úgy se fognak, mert nem tudnak. Ezek a kis süsük nem tudják még, mekkora fekete pestist engedtek szabadon azzal, hogy nincs hsz korlátozás. :D Ha egyszer megindul a szekér...

Gintama-sig-02.gif

Gintama 2003-2019 ;(