Nový server?

• Dobré ráno,

chcel by som sa spýtať, ako často sa spúšťajú nové slovenské servery? Respektíve kedy cca sa spustí server 20? Vrátil som sa po niekoľkých rokoch k bitefightu a rád by som si zahrál na novom servery a nie už na zabehnutom. :)

Ďakujem za odpoveď!

S pozdravom,

Revan :saint:

• Ahoj

Servery vznikajú dosť často. Som len GO a neviem presný dátum, kedy má nový server vzniknúť. Ale aj keby to bolo za mesiac, chce sa ti dovtedy čakať?

Byť tebou, tak zvážim aj staré dobré servery s6 a s13. Síce sa na prvú stranu rebríčka s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nedostaneš, ale budeš mať mnohé iné výhody.

Stretneš starých hráčov, z ktorých mnohí hrajú už cez 10 rokov, naučíš sa všelijaké triky, alebo môžeš spomínať na staré dobré časy ^^ Taktiež by si mal mať na pomery tejto hry dostatok hráčov v rozsahu svojej bojovej hodnoty. A taktiež máš záruku, že ten server behom pár mesiacov neumrie. Medzi ďalšie výhody patrí pohodové hranie o ktorom sa ti po spustení nového servera môže len snívať. Hráči tlačia do hry eurá, údavajú sa navzájom za každú blbosť, hádajú sa... a s najväčšou pravdepodobnosťou na teba budú 5x denne útočiť. Pre niekoho to môže byť samozrejme aj výhoda, no nikto ti nezaručí, ako dlho to bude hráčov baviť. Kľudne sa môže stať, že vás zostane po pár mesiacoch na serveri len hŕstka. Ale zase ak si nájdeš dobrého kamaráta, bude ti zadarmo posúvať výstroj za pekelné kamene.

Svoj názor som ti povedal a už urob ako uznáš za vhodné.

• Pohoda, kúpiť si pekelné kamene nie je pre mňa problém a ja chcem byť skôr ten na prvej strane rebríčka. Čo sa týka útokov, tak to skôr ja budem ten kto bude útočiť a počkať mesiac +- nie je zasa nejaký problém. Ale diky, že si mi odpovedal a dal nejaké info, aby som vedel približne za koľko sa otvorí nový server. Počkám teda :)

• Ahoj Revan, vitaj medzi nami :)

Ono to s tým novým serverom nebude otázka mesiaca, ani dvoch :-) posledný server u nás, najnovší (s19) bol spustený pred rokom v októbri. Ako písal Edwin, o spustení nového servera budeme informovať na fóre aj v Novinkách v hre o pár dní skôr ako bude nejaký nový server oficiálne spustený. Užívaj si dovtedy servery, ktoré máme, naber zopár skúseností, získaj prehľad a potom to rozbehneš vo veľkom štýle :-)

• Ach ten čas beží... :rolleyes:

Revan, možno mám pre teba riešenie. Pred dvoma dňami vznikol nový anglický speed server x6.

Nechceš to skúsiť tam?

• Anglicky nepôjdem hrať,. Ja chodievam dobrodružstvo, na anglickom by som moc nerozumel :D....mne nevadí, že počkám. Keď sa spustí na SK nový, tak pôjdem tam. :)