S43 + ogólna dyskusja na temat żywota


Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


 • Dzień dobry,

  Chciałbym poruszyć temat sensu otwierania kolejnego serwera oraz prędkości x6.

  Osoby aktywnie grające na serwerach x4 wiedzą jak obciążający dla gracza jest taki speedserver- szczególnie dla tych którzy pa wydają na las. Na speedzie x6 w 8 godzin mamy 192 pa- czy gameforge w ogóle bierze to pod uwagę?


  Na większości Hrabstw prócz najnowszego wieje nudą - w większości przypadków przez ludzi, którzy nie potrafią nawiązać żadnych stałych znajomości, nie potrafią przegrywać, są niecierpliwi lub oszukują. Albo wszystko jednocześnie.


  Nie bez winy jest też sama rozgrywka, która nawet na krótką mete jest strasznie monotonna, niezbalansowana i nawet częste eventy nie są w stanie tego zmienić. Dlaczego GF od kilku lat nie wprowadza żadnych zmian? Pomysły mieli przez lata podawane na tacy, wystarczyło je zaimplementować do gry.


  Jak sobie o czymś przypomnę to nie omieszkam dopisać :)

 • GF wie, ze gra zdycha i robi wszystko zeby wydoic z nas ostatnie pieniadze


  Nowy serwer = nowe osoby marzące o top1 i ładujace setki (tysiace) pln, zarówno wśród stałych bywalców, jak i jednostrzałowców z ambicjami.

  Speed serwer = szybsza wymiana gratów za PK

  Eventy = wieksze parcie na picie i kupowanie mikstur

 • Na pewno bardziej skuteczne dojenie odbywałoby się gdyby więcej ludzi leciało w góre na starych serwerach.


  Dlaczego wszedzie po kilkunastu tygodniach zabawa ma się ograniczyć do kilku osób walczących o bramy (które szybko zrezygnują w razie niepowodzeń) + kilkunastu (?) osób grających pvp dla własnych osiągnięć?

 • Jak wjedzie taki typ z wagonem kamieni i zrobi 500lvl w tydzien na x2 to kto nowy przyjdzie?

  Jedyne sensowne byłoby połączenie serwerów i danie jakichś rekompensat tym z nizszymi lvlami. Moze cos by sie ruszyło

 • Dlatego w pierwszym poście napisałem, że gra jest niezbalansowana - nie chodziło jedynie o różnice między itemami za kamienie i bez oraz bezużyteczność itemow dodających skille.

  Ostatnio patrzyłem na przyszłe zakupy na s36- na 2030 lvlu jest broń bez kamieni, która jest słabsza niż broń za kamienie na lvl 1230. To jest chyba lekka paranoja, bo 800 lvli to ja wbilem w 13 miesięcy na speedservie x4, przez większość czasu klikając las i raz na jakiś czas wspomagając się cmentarzem (średnio pewnie raz dziennie).

 • NO tak a jak by ograniczyc kupowanie kamoli na probe na nowym serwerze np. odpalaja s43 i ograniczenie na miesiac max 500 kamoli na jedno konto przy zachowaniu x8 szybkosci .... oczywiscie z punktu widzenia "firmy" paranoja ale na [ozor - było by woecej graczy skłonnych wydac "określoną" sume miesicznie np. JA - dawalo by to BALANS pomiędzy "dojeniem" a grą i serwy by rosłyyyyyyy !!!!

 • Ogólnie rzecz ujmując GF nie wykazuje żadnej inwencji od grubych, grubych lat i nie sądzę by cokolwiek miało się zmienić jeśli nie podpiszę się pod tym wszystkim Polski support BF'a i zasugeruje czegoś Niemcom z GF :)

  QGxKlNW.jpg

  Edited once, last by pevu ().

 • Dlatego tą grą za mocno nie trzeba się przejmować,są ciekawsze pozycje w sieci,ta gra to antyk ,dla zabicia czasu coś w rodzaju pasjansa w Windows :D

  EUROPA BIAŁA ALBO BEZLUDNA  "A co ma być, i tak będzie: słońce wzejdzie bezlitośnie nad murami umarłego miasta..."