Számoljunk el 10.000-ig.

  • 3761



    Ördöglakat helyett hoztál volna sudokut, az le is kötne.


    fizimiska



    Szia Csicsoba! Régen jártál erre.

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • 3763

    Whds.png


    Έμεινα στο μυστήριο του βλέμματος σου, χάθηκα βαθιά μέσα στα μάτια σου ...

    και ταξιδεύοντας μέσα σου, έφτασα στον καθρέφτη της ψυχής σου ... να ψυθιρίζω τρυφερά ...

    Σ'αγαπώ!!!

  • 3766


    Szia, Nuttika!

    Senki nem vesztett vele sokat :)


    Cain!

    Ne aggódj! Törölközővel 2in1 fésülködsz is.


    Tapasztalatból mondom, azért ilyen az avatarom. Kompenzálok.


    Amúgy rossz spam részbe írtam? :/

    Az önbizalom az önismeretből fakad.


    A világ tükröt mutat. Mit látsz benne? A sminked, a tetoválásod, dekoltázsod, vagy a kidolgozott izmaid?

  • 3767

    Whds.png


    Έμεινα στο μυστήριο του βλέμματος σου, χάθηκα βαθιά μέσα στα μάτια σου ...

    και ταξιδεύοντας μέσα σου, έφτασα στον καθρέφτη της ψυχής σου ... να ψυθιρίζω τρυφερά ...

    Σ'αγαπώ!!!

  • 3768


    Általában a feleségek házisárkányok lesznek, de én egyedi és menő akarok lenni, így úgy gondolom, hogy a választott példaképem a medve lesz.

    Ahogy szokták mondani: ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve. Az megöl. :D



    körszakáll :D




    Ugyan Csicsoba, sose árt pár veterán. Ahogy nézem, egy idős vagy Cainnal és őszintén szólva.... egy jó ideje már vénnek érzem magam, de most a ti társaságotokban újra fiatalnak számítok. :D

    És nem, nem vagy rossz témában, csak Cain kitalálta, hogy dobjuk fel egy kicsit az unalmas számolgatást, ha már más spam téma sajna nem megy. Szerintem nagyon is jó ötlet volt, de sajnos nem csatlakozik a kutya sem. :(

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • 3770

    Whds.png


    Έμεινα στο μυστήριο του βλέμματος σου, χάθηκα βαθιά μέσα στα μάτια σου ...

    και ταξιδεύοντας μέσα σου, έφτασα στον καθρέφτη της ψυχής σου ... να ψυθιρίζω τρυφερά ...

    Σ'αγαπώ!!!

  • 3773

    Whds.png


    Έμεινα στο μυστήριο του βλέμματος σου, χάθηκα βαθιά μέσα στα μάτια σου ...

    και ταξιδεύοντας μέσα σου, έφτασα στον καθρέφτη της ψυχής σου ... να ψυθιρίζω τρυφερά ...

    Σ'αγαπώ!!!

  • 3775:evil:


    Honnan tudod, hogy arcomat fedi egy körszakáll??:)


    Nagyon örülnék, ha páran még csatlakoznának, de a sok HSZ vadász azt sem tudja milyen a Magyar nyelv!



    kukorica

    8pNx3Qm.png

  • 3776


    Egy Nő sosem öregszik. Olyan, mint a jó bor. Érik.

    Csibe vagy még.


    A csirke szereti a búzát, kukoricát. De tovább nem kukoricázok Veled, mert megjárom.


    őszapó

    Az önbizalom az önismeretből fakad.


    A világ tükröt mutat. Mit látsz benne? A sminked, a tetoválásod, dekoltázsod, vagy a kidolgozott izmaid?

  • 3777



    Bevallom nektek őszintén, nem vagyok egy nagy madárszakértő, nem tudnám megkülönböztetni az őszapót más verébalakúak közé tartozó fajtól. Bár lehet, ha közel lennének, más lenne a dolog, de meghagyom ezt a szakértőknek.


    matróna

    Gintama-sig-02.gif


    Animegirl 2007-2022

    "俺に勝てるのは俺だけだ。" - Thank you captain obvious, Ahomine :D


    WARNING!!! Brainless manga-freak and crazy sh*tpost maker 8)

  • 3780


    Én a matrónát nagydarab, szigorú, férjét (akár élve) eltemető nőnek látom. Tudom, hogy nem (pont) ez a jelentése, de valahogy ez van előttem.



    doromb

    Az önbizalom az önismeretből fakad.


    A világ tükröt mutat. Mit látsz benne? A sminked, a tetoválásod, dekoltázsod, vagy a kidolgozott izmaid?