Ανοιγματα πυλων συμμαχίας: GiaTonVasilia

• Μικρέ Νικόλα! Που έχεις πάρει παίκτες δανεικούς κοκορευεσε κιόλας? Χάχα έχεις πλάκα!! Πόσα ανοίγματα έχεις κάνει? Πόσα? Με τους δανεικούς η με τον δικό σου παίκτη? Η με τους αγορασμένος τότε παίκτες? Γειά σου ρε Νικολάκη πλακατζη!!που ήσουν τόσο καιρό? Γύρισες από τις διακοπές από την Ιθάκη?? :):)

+1 λεκτική προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

• Πετάχτηκε και η άλλη η τσαπου.. δεν θα μπω καν στον κόπο να σχολιάσω τις μλκιες που λέτε περί αγορασμενων παιχτών δανεικών και δεν ξέρω εγώ τι.

Παναγιωτακο παίκτης φάντασμα ήσουν πάντα και μιλάς; Αλλος έφτιαχνε 1 λβλ παίχτες κ έβριζε μάνες σπίτια κλπ ξέρετε τα γνωστά παιδιαριστικα κ όλα αυτά επδ όπου σας βρίσκαμε σας γλενταγαμε. Δ έχω να πω κάτι άλλο. Ξέρετε καλά όπου με/μας βρίσκατε κλαρίνο. Κ όταν δεν παίζαμε κουμάντο εσείς. Δεν ξανασχολιαζω τίποτα αρκετο χρόνο σπατάλησα. Όποιος θέλει κουβεντουλα, κερνάω καφεδάκι 😘😘😘😘

Υ/Γ : Αντωνακηηηηη πονάνε ακόμα τα 100 γιούρια που έδινες για να αγοράζεις.ψευτικο χρυσό;;; Χαχαχαχαχαχαχα γελάει ο κόσμος με την πάρτη σας

Παρακαλώ μεγαλύτερη ΠΡΟΣΟΧΗ στις εκφράσεις σας

+1 προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

Edited 2 times, last by Getto911 ().

• Το φόρουμ δεν είναι αρένα κ ούτε γίνεται διαγωνισμός για το ποιος μπορεί να προσβάλει τον άλλον περισσότερο.

Σας είχαν γίνει δύο συστάσεις.. Θα αναγκαστώ να βάλω λουκετάκι στο θεματάκι..

10802olkt1.png

• Whitedrum

Closed the thread.
  • Καλημέρα σας

Μετά απο ενημέρωση της CoMa, θέλει το θέμα να παραμείνει κλειστό κ ότι στο μέλλον για ανοίγματα πυλών ή γενικά για ποστ στο φόρουμ  να μην γίνονται κατηγορίες σε άλλους για bot κτλ. κ αν έχετε κάποιο τέτοιο θέμα να γίνεται αναφορά ΜΟΝΟ στο Σύστημα Υποστήριξης

10802olkt1.png