Ανοιγματα πυλων συμμαχίας: GiaTonVasilia


  • Η συμμαχία GiaTonVasilia άνοιξε τις Πύλες της Κόλασης. Υπολειπόμενος χρόνος: 08:35:26



    • Πιθανότητα να μη χρησιμοποιηθεί ΠΔ στο PvP.: 20%
    • Πιθανότητα να μη χρησιμοποιηθούν ΠΔ στην Κατακόμβη.: 20%
    • Αναπλήρωση ΠΔ: +30%
    • Βασική ζημιά: -30% (σε εχθρό)
    • Υγεία: +20%
    • Πιθανότητα εύρεσης διπλάσιων θραυσμάτων όταν αναζητάς θραύσματα.: 20%
    • Πιθανότητα ευστοχίας: -30% (σε εχθρό)
    • Διαολόπετρες: 15
    • Θραύσματα: 50
    • +500% αναπλήρωση πόντων ζωής
    • +10% σε όλες τις ιδιότητες



    Υπάρχει καλύτερος τρόπος για να γιορτάσεις τη διαγραφή του ΜΕΓΙΣΤΟΥ μποτακια του ελληνικού Bitefight, απο το πρώτο άνοιγμα πυλών σα συμμαχια;

    Επιτελους καθαρισε αρκετά το παιχνιδι! και πλεον αυτοι οι οποίοι μείναμε (αυτους δηλαδή τους οποίους αφησε και δεν ξενερωσαν ώστε να το παρατησουν) μπορούμε να παίξουμε στα ισα το παιχνιδι! και όταν εννοώ στα ίσα εννοώ χωρις προγραμματακια, κρύψιμο με τις συμμαχίες κλπ κλπ!

    Για τους υπολοιπους της γνωστης συμμαχιας που εμειναν ίσως ήρθε η ώρα , αν όχι να πατήσουν το μαγικο κουμπι της εξιλέωσης (διαγραφης) , να το παρατησουν πραγματικα, ώστε να καθαρίσει πλήρως το παιχνιδι απο μποτάκια. αν και ο
    μικρός νικόλας πάντα θα κυκλοφορεί με δανεικους - κλεμμενους παιχτες. απ αυτόν δεν ξεμπερδευεις!!!!

    όσον αφορα τον αγαπημένο μου
    Αγιο-μπιλάρα, ας σταματησει να παρακαλάει τους συμμαχους μου να μην ποστάρω τις ηττες του και το χαμενο χρυσο στο φορουμ. πραγματικά ότι πιο αστειο ακουσα στα τοσα χρονια του B-f.Μη σας παραμυθιάζει ότι το παρατησε...ανεβαίνει ανεξηγητα πιο γρηγορα απο πριν....και ο χαμενος χρυσός του σκαρφαλωνει στα ύψη!

    Τώρα για καποιους
    γυρωλογους - δικηγορους που εμφανιζοταν αραια και που στα ποστ, χωρις να γραφουν κατι ουσιαστικο....εξαφανίστηκαν και αυτοι!. Οταν το μεγαλο αφεντικό σας, τιμωρήθηκε και τα παρατησε....μεινατε ξεκρεμαστοι χωρις καν να μπειτε στη διαδικασια να αντισταθείτε.ακολουθήστε το παραδειγμα του!!! οπως κάνατε πάντα αλλωστε!τουλάχιστον εμεις προσπαθουσαμε....!


    Δε ξερω αν θα ποστάρω αλλο ανοιγμα πυλών...αλλα τουλαχιστον αυτο θα μείνει για να το διαβαζουν αυτοι που πρεπει....ακομη και μετα απο χρόνια που θα εχουν ξεχαστει οι παιχτες τους, αλλα εκεινοι θα μπαινουν με τον ενα η τον αλλο τρόπο να βλεπουν απλα τι γίνεται στη βαθμολογια!

    Μπραβο για το ανοιγμα....ας ακολουθησουν κ αλλα.....




    Υ.Γ. οπιαδήποτε ομοιότητα με υπαρκτα πρόσωπα του bitefight ,ουδεμία σχέση έχει με την πραγματικότητα και είναι στη σφαίρα της φαντασίας του καθένος!

  • Χαχαχαχαχαχα καιρό είχα να γελάσω με τόσες ασυναρτησίες κάποιου να σαι καλά με έκανες και γέλασα

  • Δεν περιμενα να είσαι απ αυτούς που θα καταλαβαουν.....

    παρ όλα αυτα ανοιξαν πύλες. αυτο μονο
    προσπάθησε να καταλάβεις....

  • δεν εχω χρονο να σου εξηγησω δυστυχως. οποτε θα μεινεις με την απορια.

    κρατα μονο το ανοιγμα πυλών και εγω θα ειμαι καλυμμενος μαζι σου!!

  • μια απλη αναγνωση χρειάζεσαι και θα σου λυθούν όλες οι αποριες απλα δεν μπαινεις καν στον κοπο μικρε δικηγορακο! παιξε το παιχνιδι σου αν δε το παρατησεις και συ συντομα και μην ασχολεισαι με μεγάλα πραγματα.|σου εχω γραψει τοσες φορες για τις πυλες. ανοιξαμε πύλες. το λεει ξεκαθαρα στον τιτλο. δεν θες να καταλαβεις. η μαλλον δε σε συμφερει. παρ όλα αυτα δε θα αλλαξει τα τεκτενομενα. συνεχιζεις το παιχνιδι σου. εγω ανεβαίνω και εσυ απλα παραμένεις στασιμος στις χαμηότερες θεσεις τις βαθμολογιας ειδικα τωρα που δε θα εχεις απο επουθενα βοηθεια!καλη συνεχεια....

    περιμενω τον επόμενο γιατι εσύ κουρασες
    χωρις λογο!!

  • Επουθενα?? Άλλη μια ασυναρτησία.. Πολλές ασυναρτησίες τώρα τελευταία... Όσο για τον δικηγόρο μιλάς εσύ που τον κάνεις εσύ με μεγάλη επιτυχία που βγαίνεις και μιλάς μονο εσύ από τήν συμμαχία μάλλον τα έχεις λίγο χαμένα ή δεν τα έχεις καταλάβει σωστά δεν πειράζει θα μάθεις κάποια στιγμή....

  • το επουθενα ηταν ενα λαθος όπως το δικο σου στο προηγούμενο ποστ "τής ασυναρτησίες". εγω το προσπερασα γιατί αλλου ηταν το νοημα! εσυ μη εχοντας επιχειρήματα σταθηκες σε ενα ασημαντο λαθος! ποσο μικρός....

    εγω τουλάχιστον γραφω για τη συμμαχία μου. το θέμα ειναι οτι εσενα πλέον δε σου έχει απομείνει ουτε ο αφεντης σου, ο οδηγός σου, ο υποβολεςας σου σε αυτά που γραφεις, ... για να τον υποστηρίζεις....! οποτε καπου εκεί το χάνεις....ακολουθησε το παραδειγμα του για να ξεχαστείς και συ οπως αυτός σε λιγο καιρο!

    εγω θα ειμαι εδω και μπορεί να ξανανοιξω πύλες....αλλα σιγουρα θα εχω ασχολούμαι και με αλλους σαν εσενα που τυχον θα εμφανιστουν ανουσια μπροστά μου.....ετσι για να γεμιζω τον ελευθερό μου χρόνο!το σιγουρο ειναι ότι θα εξαφανιστουν όπως τόσοι αλλοι ομοιοι σου....

    καλη συνεχεια και ψαξε κατι αλλο για να γραψεις....ίσως για τις πύλες που ειναι και το κεντρικο θεμα μικρε αστοχε σχολιαστη....

  • Μάλλον ο άστοχος εδώ είσαι εσύ πριν έλεγες για δικηγόρους τώρα λες να ψάξω να βρω να σχολιάσω κάτι... Τα έχεις λίγο χαμένα αλλά δεν πειράζει θα είναι τής ηλικίας σού.... Και είναι κρίμα να πέφτο στο επίπεδο σου που είναι και μικρό και πολύ ασχολήθηκα μαζί σού.... Αλλά δεν στεναχωριεμαι όλο και κάτι θα βρεις να γράψεις με το μικρό μυαλό σου για να νομίζεις ότι μου τήν είπες.... Καλή συνέχεια σε όλους

  • Οι πύλες άνοιξαν αυτό είναι γεγονός... εγώ θα προτιμούσα να γίνουν και μερικές μάχες ώστε να έχει περισσότερο ενδιαφέρον... πολλοί θα τρέξουν να πουν ότι ανοίξαμε χωρίς αντίπαλο, αλήθεια είναι αλλά κανείς δεν θα πει ότι ο αντίπαλος προκειμένου να ηττηθεί στα ίσα προτίμησε να φύγει εγώ τους αναγνωρίζω λοιπόν ότι μπόρεσαν να αναγνωρίσουν ότι έχουμε και την υπομονή και την γνώση οπότε σωστά έπραξαν ...αν πάλι κάποιος θέλει μπορεί να κάνει το άνοιγμα πιο ενδιαφέρον...καλή συνέχεια σε όλους...

  • Συνιστώ την δέουσα προσοχή σας..... επίσης προσοχή στο Σπαμ κ στο Trolling


    Να σταματήσει ΕΔΩ η προσωπική σας αντιπαράθεση, οτιδήποτε έχετε να το λύσετε κατ' ιδίαν.

    Να σταματήσουν οι αναφορές σε άτομα που δεν είναι παρόντα. Να σταματήσει η αναφορά για ανάρμοστους τρόπους παιχνιδιού.. που αν υπάρχουν στοιχεία παρακαλώ να απευθυνθείτε στο Σύστημα Υποστήριξης κ ΜΟΝΟ εκεί.


    Όποια από τις επόμενες δημοσιεύσεις μετά την απάντησή μου είναι εκτός θέματος θα προειδοποιηθεί άμεσα σύμφωνα με τους κανόνες


    whiteika123.png

  • Μπήκα να διαγράψω και το λογαριασμό μου στο forum και έπεσα στο ποστ από τα πανηγύρια και ότι είχα bot και με έκλεισε η εταιρία. Οπότε για τους ουδέτερους ανεβάζω μια φωτό για να ξέρουν την αλήθεια γιατί η εταιρία δεν πρόκειται να πει κάτι....Περάσαμε πολύ καλά τόσα χρόνια αλλά όλα τα ωραία κάποια στιγμή τελειώνουν από τη στιγμή που η ίδια η εταιρία δεν θέλει να κάνει κάποιες σοβαρές αλλαγές έτσι ώστε το παιχνίδι να αποκτήσει και περισσότερους πελάτες και να γίνει πιο ελκυστικό στο κόσμο! Καλή συνέχεια σε όσους αντέχουν!






    +1 προειδοποίηση για spam~ Whitedrum

  • Ρε Αντωνάκη σκαλωμενε ακόμα μαζί μου ασχολεισε; Τράβα πήδα τιποτα ρε γίγαντα , μήπως κ ξελασκαρεις λίγο. Παίζεις μόνος άνοιξες πύλες χωρίς μάχη και το θεωρείς επίτευγμα ;

    Πάντως το καλο είναι ότι εσένα και κάτι άλλους εδώ μέσα τους έχω κάνει να με σκεφτοντε κάνα χρόνο που δεν ασχολούμαι.

    Άντε καλά ανοίγματα μαθηματικάρα μου







    +1 προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

  • ΑΧΑΧΑΧΑ ....πόσο χαίρομαι που καποιοι από εσας, χωρις καν να σας ονομάσω ταυτιστήκατε με όσα αναφέρω. Με βγάλατε από τη δύσκολη θέση! και όλα αυτα....ενω εχετε παρατησει το παιχνιδι! οποτε αφου ο καθένας βρήκε τον "ηρωα" του σε όσα, λέω εγω ειμαι καλυμμενος.

    οι πύλες ήταν απλα η αφορμη για να αποκαλυφθει η ταυτότητα καποιων.εμεις οι λιγοι που μειναμε συνεχιζουμε να απολαμβανουμε το παιχνιδι και να ανοιγουμε πύλες τωρα που
    καθάρισε.....

  • Με όνομα δεν με ανέφερες ρε καθυστερημένος είσαι;

    Και σ χω πει κοψε την πρωινή. Δεν με ακούς.






    Παρακαλώ ΠΡΟΣΟΧΗ στις εκφράσεις σας



    +1 προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

  • εγω ειμαι μικρός νικολας. εισαι ο μονος νικολας; γιατι μικρος σίγουρα είσαι σε διαφορους τομεις! όπως η ηλικια πχ....

    εγω σχολίασα για τις πύλες. εσυ χωρις να αναφέρω τον παιχτη σου ήρθες και σχολιασες ασχετα πραγματα.....

    και να φαντασεις ότι έγραψες πως παρατησες το παιχνιδι. ασε σε μαθαμε....ψαχνεις ποιον παίχτη θα σου χαρισουν μπας και κανεις τίποτα στο παιχνιδι....ξεφτισμένο το κόλπο σου....


    η ουσια ειναι μία. ακομη και οι καινουριοι συμμαχοι σου σε παρατησαν και τωρα εμεινες ΠΑΛΙ στην απ' έξω. εμεις ανοιξαμε τις πύλες μας και διασκεδάζουμε το game!

  • Όταν φτάσεις τα ανοίγματα που έχω κάνει σε όλους τους σέρβερ που έχω παίξει.. Έλα ξανά απασχόλησε με. Θα χρειαστεί να απέχω κάνα δυο χρόνια ακόμα βέβαια για να με φτάσεις αλλά δεν βαριέσαι.. χαχαχα πόσο μπόμπιρας είσαι... Τα φιλιά μου αντωνακηηηηη....


    Μιλάει για ηλικία άνθρωπος που πετάει μπιχτες και φοβάται να πει αυτό που θέλει στα ίσια ; Χαχαχαχ. Πραγματικά κάτι τυπακια σαν κ σένα είναι το μόνο π μου έλειψε όσο καιρό απέχω από το γκειμ

  • Ήδη σας έχει γίνει σύσταση να αποφύγετε τις προσωπικές βολές αλλά εξακολουθεί η ίδια τακτική, παρακαλώ

    μην εκτροχιάζεται την συζήτηση πέραν του τίτλου της.


    Θα συνιστούσα τα post's να μείνουν εντός θέματος, ειδάλλως θα αναγκαστώ να κλείσω το θέμα

    whiteika123.png

  • ο παιχτης ο δικος σου δεν ειναι πανω απο 1000 λεβελ. η βοηθεια σου στο να ανοιξεις πυλες με αυτον τον παιχτη ειναι μηδαμινη. Μην καρπώνεσαι το τι κανανε οι αλλοι για σενα ή τι έκανες εσύ με τους παιχτες που έχεις ¨παρει¨.....
    οποτε ασε τα μεγαλα λογια για τους μεγαλους παιχτες.....μικρε νικολα!
    εμεις καταφέραμε και αντεξαμε και ανοιξαμε πύλες. εσυ με το σπαθι σου ....ποτε...!!!