Witamy na nowym forum


Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


 • Witajcie na nowym forum!  Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i będziecie zadowoleni  Na forum obowiązuje nowy: Regulamin Forum.  W razie jakichkolwiek problemów, proszę śmiało pisać do mnie na PW lub w temacie Rozmowy i opinie o forum.  Kilka wskazówek:  1. Jeśli nie chcesz widzieć wszystkich sekcji obcojęzycznych, skorzystaj z funkcji Forums On / Off. Przycisk znajduje się w prawym górnym rogu forum (przekreślone oko) - widoczne na zdjęciu w spoilerze. Opcja ta jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników!


  2. Jeśli podczas pisania posta chcesz wspomnieć o innym użytkowniku, wstaw małpę (@) przed nickiem: Orestes - osoba ta otrzyma powiadomienie.  3. Forum posiada opcję "Like" (lubię to) przy każdym poście, pod sygnaturą. Zamiast pisać krótkie "popieram", użyj jej :thumbsup:  4. Każdy skomentowany lub napisany post, będzie generował automatyczne powiadomienia o nowych odpowiedziach. Wszystkie opcje dotyczące tej funkcjonalności możesz zmienić tutaj: https://forum.bitefight.gameforge.com/notification-settings/  Wasz Zespół BiteFight.pl

  Masz pytania ? Potrzebujesz pomocy ? Napisz !


 • Automatyczne obserwowanie tematu


  Jeżeli nie chcemy obserwować każdego tematu w którym udzieliliśmy odpowiedzi należy wyłączyć opcję w ustawieniach > https://forum.bitefight.gameforge.com/settings/ > Interface > Automatically watch threads when I have replied to them.


  Jeżeli już dodało nam jakiś temat do obserwowanych możemy przestać go obserwować z poziomu tematu lub odznaczyć na liście: https://forum.bitefight.gamefo…orum/watched-thread-list/. Z poziomu tematu robimy to klikając na małą zakładkę z prawej strony u góry nad guzikiem "Reply".


  Jeszcze taka uwaga. Zwijanie forum za pomocą ">" nie wyłącza powiadomień o nowych postach. Jeżeli chcecie mieć tylko licznik z PL musicie wyłączyć forum jak pisała Ores w wskazówkach > Witamy na nowym forum

  Masz pytania ? Potrzebujesz pomocy ? Napisz !