Rozmowy i opinie o forum














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • Witajcie!


    Zapraszam do swobodnej dyskusji o forum - zmianach, błędach, konkursach, pomysłach itd.


    Może zacznijmy od tego, jak Wam się podoba nowe forum?

    Śmiało o wszystkim piszcie.



    Pozdrawiam,

    Orestes

    orebf.png

    Masz pytania ? Potrzebujesz pomocy ? Napisz !

  • Kocham nowe powiadomienia, lajki (nie muszę spamować żeby z kimś się zgodzić) i oznaczanie osób. <3


    Od siebie rzucam jeszcze jedną wskazówkę:


    Automatyczne obserwowanie tematu

    Jeżeli nie chcemy obserwować każdego tematu w którym udzieliliśmy odpowiedzi należy wyłączyć opcję w ustawieniach > https://forum.bitefight.gameforge.com/settings/ > Interface > Automatically watch threads when I have replied to them.

    Jeżeli już dodało nam jakiś temat do obserwowanych możemy przestać go obserwować z poziomu tematu lub odznaczyć na liście: https://forum.bitefight.gamefo…orum/watched-thread-list/. Z poziomu tematu robimy to klikając na małą zakładkę z prawej strony u góry nad guzikiem "Reply".


    Jeszcze taka uwaga. Zwijanie forum za pomocą ">" nie wyłącza powiadomień o nowych postach. Jeżeli chcecie mieć tylko licznik z PL musicie wyłączyć forum jak pisała Ores w wskazówkach > Witamy na nowym forum



    Powiadomienia <3

  • Moja ocena nowego forum to dno, szkoda starego i za razem przejrzystego forum, wszystko było czytelne a nie co teraz, jedyny plus ze konta nie aktywne na starym forum będą usuniete ale to jedyny plus, a aktywnosc na nowym forum to brak słów.

  • Kwestia przyzwyczajenia.

    Jak dla mnie kolorystyka,układ i bliskość 'reszty świata' na plus.

    Czasami warto coś zmienić-to na co patrzymy też :P

    Odnoszę wrażenie ,że to Forum jest bardziej przejrzyste-może dlatego ,że jeszcze nie obrosło w miliony tematów itp:P

    A jeżeli wrócą działy powiązane bezpośrednio z grą-to pojawią się też i inni użytkownicy . Nie dla wszystkich bowiem pisanie o wszystkim i o niczym jest wymarzoną formą integracji;)  

  • no z tego co widze to uzytkownicy tego forum to poza paroma wyjatkami to czlonkowie teamu.

    ciekawy jestem czy biterw bedzie dzialalo na tym forum bo poki co nie ma dzialow ze starciami bohaterow czy cos w ten desen...

  • Data: 27.05.2018 11:09

    [ PIEKNE ] < LadyANNA > vs. < runa. > [ -ML- ]

    Wampir (5803) - (5800) Wilkołak

    [ 543 ] Poziom [ 620 ]

    [ 15.501 ] Zadane obrażenia [ 12.112 ]

    Zwyciężył(a): [ PIEKNE ] LadyANNA - zdobyte złoto: 306

    + 3 pkt. dośw.



    chyba działa;>


    Ale nie wiem na co i na ile to Forum obliczyli twórcy;>


    123

  • Forum okropne

  • no ales rozwinal wypowiedz... :)

    moze jednak znajda sie jakies plusy - w swoim czasie :)


    i taka uwaga - pisalem w ostatnim poscie na starym forum i nie doczekalem sie odpowiedzi... dlaczego jak w grze klikam "forum" to wciaz przekierowuje na stare forum a nie tutaj?

  • Bo stare jeszcze działa i pewnie dlatego.. Po drugie taka informacja powinna być w grze w nowościach że jest nowe forum a tego nie było. Nowe forum nie uzdrowi i tak aktywnosci. Większość osób ma wywalone na forum.

    63bea34fdb2981ec.jpg

  • i taka uwaga - pisalem w ostatnim poscie na starym forum i nie doczekalem sie odpowiedzi... dlaczego jak w grze klikam "forum" to wciaz przekierowuje na stare forum a nie tutaj?

    Jest weekend. Pewnie po weekendzie zrobią.


    Po drugie taka informacja powinna być w grze w nowościach że jest nowe forum a tego nie było.

    W planach było wysłanie jej dziś wieczorem. ;)



    Jest sporo pracy z nowym forum i niestety wszystkiego na "już" się nie da. :saint:

  • olbrzymie avatary? - na co to - widzę max 2 posty - na starym miałem przejrzystość kilku-kilkunastu na stronie w zal od tego ile treści.

    Rozumiem że idziemy w kolorki.

    nie wiem czy chcę w ogóle się uczyć tego forum od nowa.

    Wchodzę na forum i widzę 357 postów - ale muszę wybrać Polskę zeby odnaleźć się i swojaków - jest sposób by wejść od razu w polskie forum?

  • Dwukrotnie edytowałam-raz nic nie dodajac,a potem dodalam '123' i raport jest jaki był.

    Ale może ja nie rozumiem o jaką edycję chodzi i może ja zle widzę swoje posty.

    Jeżeli w poście napiszę:

    Code
    1. [b]coś[/b]

    i dam wyślij to post zostanie poprawnie wysłany. Otrzymam pogrubione "coś". Jednak jak dam edycję to na starym forum zobaczyłabym:

    Code
    1. [b]coś[/b]

    Na nowym jest podgląd czyli widzę pogrubione coś.





    Runelord


    W temacie > Witamy na nowym forum

    Masz jak wyłączyć zagraniczne fora.


    Wchodzisz na stronę główną > https://forum.bitefight.gameforge.com/forum/

    Nad "Latest Posts" masz przekreślone oko. Tam wybierasz co chcesz widzieć.


    Lub zapisz lin do polskiej sekcji: Polski