S 36 SaLTaNaT

• https://i.hizliresim.com/lQ1dob.jpg

Burada konu açarak hızlı hikaye kasmayı anlatarak bot kullandığını sakladığını düşünen, her serverde nasıl birinciliğe oturduğunu, aynı anda birkaç hesabını nasıl kastığını şimdi daha iyi anladığımız muhterem arkadaşın hazin sonu.

Kendisi yetmiyormuş gibi klanındaki oyuncularıda bot kullanmaya teşvik eden emek hırsızı.

Yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.

• Bu Şey Değilmi ya Oyuna yatırdığım para Banka hesaplarınızdaki toplam paranın 2 katı diyen ama Halk plajlarında Alevli Şortuyla Suriyeliler ile denize giren Buğra :)
    Kardeşleri gelsede abilerini bir görseler keşke nasıl temiz oyun oynanır nasıl hikaye kasılır bir daha bilgilendirsin bizi

• Merhaba ;

şüpelendiğiniz oyuncuları destek sisteminden bizlere bildirebilirsiniz.

Keyifli oyunlar dilerim

• Vay zengin buğranın hazin sonu 😂😂😂 ulan buğra birde şekil yapıyorsun param var felan diye botçu seni anlat anlat heycanlı oluyor 😂😂😂 Halk pilajlarının kıdemli adamı sana tavsiye veriyim dostum otel için bilet lazım olursa görsel açıdan söylüyorum alevli şortla almıyorlar 😂😂😂

• Merhaba ;

Keyifli oyunlar dilerim

yıllardır söyleye söyleye bıktık wallahi

sanada helal olsun bugüne kadar nerelerdeydin diğer arkadaşlar zerre umursamadılar incelemediler bugüne kadar

sen olduktan sonra bundan sonra kafamız rahat inş.

• .::Yokedici::.
  • Merhaba ;

Keyifli oyunlar dilerim

Dilimizde Tüy Bitti Üstad.
    Biz Şahsen Bıktık artık bir cok abimiz oyunu bıraktı 2010 yıllarını hatırlıyorum Hem Forumda Hem Oyunda Binlerce Aktif görürdün