Hrabstwo 37

Ważne linki

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• Rzeczywiście szykuje się fajna zabawa. Życzę wszystkim samych zwycięstw i niech wygrają lepsi.

My też musimy pomyśleć o akademii, bo nie będziemy w stanie wygenerować wszystkich stempli do walki o bramy.

• Zero ambicji wampirki . Wojny o 1 w nocy 3v3 . A teraz już ilość członków zredukowana do 6 żebyśmy przypadkiem wojny 7v7 nie mogli zrobić .

Co pampersy już pełne ?

• Spokojnie, konwersowałem z Fidzio na ten temat, wy macie wsparcie w LW odnośnie pieczątek, było zbyt niebezpiecznie.
    Jak tylko nasza akademia będzie już w pełni "sprawna" to wraca wszystko do normy. Tymczasem, zerknij też sobie proszę na ułożenie graczy nawet w top15 pod względem łupu, a później zerknij na poziom. To że sam jestem 150 poziomów do przodu - nie wiele daje, jeżeli wy macie 5 graczy po 500 lvl, a u nas jest 3. Mimo wszystko jak wyżej Semper wkleił wiadomość ode mnie, nie poddajemy się. Póki co walczmy - nikt nie zabrania walk 7vs7 a także 3vs3. Wy mieliście większe szanse 7vs7 więc takowe od was szły, my mamy większe 3vs3 dlatego takowe idą od nas, i to nie chodzi o to że atakujemy w nocy - żebyście czasami nie dołączyli, tylko nie tracimy czasu - o 1 robi się luka - nie czekamy idzie wojna :)

Więcej luzu, to tylko gra:))

• Zrobiło się niebezpiecznie rozumiem .... Tyko zauwaz ze to co robicie wyglada tal ze skoro ja nie mogę to im tez nie pozwolę ...

W ostatnim czasie według mnie była zacięta rywalizacja . Wy 3v3 my 7v7 i się działo . Redukcja klanu do 6 członków nam to uniemożliwia aż odechciewa się walki . Z tego powodu odpalamy wszystkie pieczątki . Jeśli tylko gra to grajmy . Jest nas na tym servie nie wielu do gry . Po co ma się całkiem server wypalić ?

• Nooo troszke gości fantazja poniosła 😂😂😂

Ale tez możesz jechać na PC i telefonie przecież masz dwie ręce 🧐

• Dobrze że was fantazja nie ponosi, biedne poszkodowane wilczki bez multi-kont - a sfery się kują same.... pewnie z powietrza.
    Jak tam po ostatniej farsie trafień? zadowolone gacki że upolowały, zbanowanego Premiera?
    To że ktoś maczał w tym paluszki wiem na 100%, ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że strach po kolanach aż cieknie...:)
    Nie martwcie się, przyjdzie kryska na tak zwanego budryska ;)

• Dowciapny jesteś :P

Wiadomosc od Lordbanahus: prosze o nie szkalowanie mojej osoby jak i konta to ze jestem aktywnym graczem i boicie sie tego nie znaczy ze mozecie mowic ze oszukuje w grze. To ze pan fisiek nie umie grac to nie moja wina ja jestem zawsze gdyż jestem osoba chora i nie mam nic innego do roboty jak tylko grac w gry wiec jestem zawsze dostepny doswiadczenie w tej grze nauczylo mnie tego ze spisuje sobie wszystkie wartosci graczy i obserwuje wspolczynnik wzrostu wb z wzrostem w waszym przypadku miesa. Prawda jest taka ze wasz klan sam zrabowalem na pewnie ze 100 mln a fisiek ma wiecej zrabowane. Wiem ze jestescie zazdrosni ale rozumiem ze nie kazdego stac na taka aktywnosc gry jak ja ale na tym gra polega. Ja odbieram 5 zadan dziennie od poczatku serwera czemu bo mnie na to stac. Chcecie z kims pogadac to nauczcie fiska grac. Mi jego postac pasuje i mam nadzieje ze nie znudzi mu sie grac i zawsze bedzie dawac tyle co daje. Moze na tym polega jego gra ale nie mnie to oceniac.Na s37 jest to moje jedyne konto na innych serwerach rozwijam postacie w podobny sposob aby byly najmocniejsze.

//połączyłam posty. Aszti

• wilczki straszyly ze odejda a tu taki suprise, bawcie sie sami [ciach]. Nas juz nie ma, mieczem wojujesz, od miecza giniesz

//zbędny komentarz

Orestes