Hrabstwo 37

Ważne linki

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• Rzeczywiście szykuje się fajna zabawa. Życzę wszystkim samych zwycięstw i niech wygrają lepsi.

My też musimy pomyśleć o akademii, bo nie będziemy w stanie wygenerować wszystkich stempli do walki o bramy.

• Zero ambicji wampirki . Wojny o 1 w nocy 3v3 . A teraz już ilość członków zredukowana do 6 żebyśmy przypadkiem wojny 7v7 nie mogli zrobić .

Co pampersy już pełne ?

• Spokojnie, konwersowałem z Fidzio na ten temat, wy macie wsparcie w LW odnośnie pieczątek, było zbyt niebezpiecznie.
    Jak tylko nasza akademia będzie już w pełni "sprawna" to wraca wszystko do normy. Tymczasem, zerknij też sobie proszę na ułożenie graczy nawet w top15 pod względem łupu, a później zerknij na poziom. To że sam jestem 150 poziomów do przodu - nie wiele daje, jeżeli wy macie 5 graczy po 500 lvl, a u nas jest 3. Mimo wszystko jak wyżej Semper wkleił wiadomość ode mnie, nie poddajemy się. Póki co walczmy - nikt nie zabrania walk 7vs7 a także 3vs3. Wy mieliście większe szanse 7vs7 więc takowe od was szły, my mamy większe 3vs3 dlatego takowe idą od nas, i to nie chodzi o to że atakujemy w nocy - żebyście czasami nie dołączyli, tylko nie tracimy czasu - o 1 robi się luka - nie czekamy idzie wojna :)

Więcej luzu, to tylko gra:))

• Zrobiło się niebezpiecznie rozumiem .... Tyko zauwaz ze to co robicie wyglada tal ze skoro ja nie mogę to im tez nie pozwolę ...

W ostatnim czasie według mnie była zacięta rywalizacja . Wy 3v3 my 7v7 i się działo . Redukcja klanu do 6 członków nam to uniemożliwia aż odechciewa się walki . Z tego powodu odpalamy wszystkie pieczątki . Jeśli tylko gra to grajmy . Jest nas na tym servie nie wielu do gry . Po co ma się całkiem server wypalić ?