Hrabstwo 36

Ważne linki

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• jacy Wy jesteście śmieszni:P Medi nie żebraj o lepsze jutro:P założyłes kruki ale niestety nie Ty wladasz, ciekawe czemu tylko garstka dostała bany, Eklips tak pewnie grasz czysto, ale chyba w kostki z administracja :P slaba ta gra sie zrobia, uklady , ukladziki

• Adam, Adamie, Gumis, Zabójczy Gumisiu no niestety się porobiło na serwerze, garstka dostała to czego powinna masa ludkow. Nie mam, małym czlowieczkom oceniać najwidoczniej Ci co dostali robili to najgorzej :p.

Jasne że nie decyduje w Krukach i daleki jestem od chęci decydowania o czymkolwiek. A jak na Twoim serwerze s37?

• u mnie bardzo dobrze, 37 ruszyl sie z miejsca, placzki typu Eklips, Pevu, przestali grac, zaczela sie rywalizacja z Aoa, w koncu jest po co grac, Medi olej to 36, na uklady nie ma rady, raz Wam dalem przyklad jak administracja reaguje na przebieranki w czasie wojny, raz lecialy bany a teraz jest ok , bo pan Piotr z tego korzysta, dla mnie zwykly dzieciol no life i tyle, pozdrawiam

• Meditator gdzie ta wasza rywalizacja? Żadnej kontry. Tchórze jesteście.

Uważaj na słownictwo. Jesteś nikim, aby kogokolwiek w ten sposób oceniać. Śmierdzi hipokryzją na kilometr. Jako były moderator powinieneś zachować klasę i kulturę. Czujesz się bezkarny? Obraża Cię tutaj ktoś? Skoro my jesteśmy tchórze, to niektórzy z Was to oszuści. Dagusia powinna zająć się sprawą Waszych multikont w klanie. Jak tą sprawę skomentujesz? No słucham, użyj tego samego słownictwa. Daruj sobie te swoje nędzne prowokacje. Jakieś dziecko z Twojego otoczenia może się na to nabierze.

Ja ze swojej strony dodam tylko tyle, że skoro szukasz na siłę kłótni i animozji to my nie bedziemy czekac i tolerować takiego chamstwa. Oszukujecie multikontami, wiec wygrywacie w sposob nieuczciwy. Dość tego. Dlugi czas tylko czytałem te (glownie Twoje) zaczepki na forum, mimo, ze padaly nawet jakieś aluzje w moim kierunku.

Nie potraficie zachować klasy i kultury, wyzywacie od tchorzy (gdzie sami unikaliscie wojen jak ognia, gdy byliscie pod ścianą i przegrywaliscie zarowno 3v3 jak i 7v7). Ja jakoś będąc po drugiej stronie każdemu z Was potrafiłem pogratulowac otwarcia bram poprzez sms czy PW, a nawet postepow indywidualnych typu wbicie 1000 lvl. W nagrodę zostaję obrażany na forum.

Zmienilismy rasę, bo mamy ambicje. Nie zadowalaja nas pewne bramy (z ktorych zrezygnowalismy, mimo ze należały sie nam), nie zadowalają nas ciepłe posadki. Eklips sugerował iż zależało nam na adminie - kłamstwo. Jak każdy "solidny pracownik" po to pracuje, angażuje się, stara, wysila, aby zostać docenionym. Liderem tutaj zostałem z musu, bo nikt nie chciał pełnić tej funkcji. Nie pozwolę jednak, aby ktoś obrażał moicj klanowiczów, gdy sam nie jest wzorem do nasladowania. Wracając do kontekstu.... Serwer umierał po stronie wampirzej, dlatego zmieniliśmy rasę. Wiedzieliśmy z czym to się wiąże. Z przegrywaniem, z ogromną stratą do NAJLEPSZEGO obecnie klanu na serwerze jakim jestescie Wy. Macie ogromną przewagę lvlową, sprzętową, sferową (tutaj akurat dzieki multikontom), ilosciową (jesli chodzi o aktywnych graczy jest Was okolo 25 na bramkach, u nas 14). Zamiast cieszyć sie z tego i walczyć, to Andzio wolisz obrazac i prowokowac na forum.

Chcecie psuc zabawę na serwerze - nie ma problemu. Jeśli my będziemy chcieli się do tego dostosować, to spodziewajcie sie redukcji klanu do 6, bloków i utrudniania w otwieraniu bram. Na tym Wam zależy?

Czy lepiej walczyc i SZANOWAĆ się wzajemnie? Nas można bezkarnie obrażać, kłamać w sprawach wojen? Może mi powiesz, ze jestescie idealni. Przecież nie macie tych multikont..... Nie? :)

To tyle ode mnie. Na żadną inną odpowiedź nie licz, więc daruj sobie kolejne prowokatorskie i chamskie komentarze. Nie będę sprawiał Ci tej przyjemnosci. Myślałem, ze jesteś w porządku osobą i dobrym graczem - myliłem się.

To była moja ostatnia wizyta na tym forum, bo szkoda nerwów.

• Mieliście swoją szansę przy 1 vs 6, zaryzykowaliscie strasznie I się nie udało. Ogólnie ryzykowaliscie w wielu wojnach (wiesz o kogo chodzi) i nie wiem czy się opłaciło. W pojedynczych wojnach rzeczywiście sialiscie zniszczenie, jednak w najważniejszym momencie itemy zawiodły...

Dzięki za potyczki, kombinowanie z ustawieniami i próby ciągłego zaskoczenia przeciwnika. Dzięki też za ściągnięcie Anii na serwer, zawsze miło zobaczyć znajomy nick, a ona na pewno Wam pomoże z aktywnością :)

A odnośnie jakiegoś blokowania, róbcie tak żeby było dobrze. Skoro zależało wam na rywalizacji, to raczej nie będziecie tego robić. Walczcie na 3 skoro to wasza taktyka, ja to zrozumiem. Tylko wtedy liczcie się z tym, że w większości przypadków nie będę mógł wystawić Andzia do wojny... A to oznacza wojnę na forum :P

Do zobaczenia na placu boju.

• Ja mam multikonta? Jak masz dowody to zgłoś, piszesz do nie właściwej osoby, ja się nie czepiam tego ile kont posiadacie.

My nie potrafimy zachować klasy? Przypomnę, że gdy Wy mieliście 6 stempli, my 1, tak czekaliśmy na wojnę od Was (taktyka), przegraliśmy, ale my daliśmy kontrę, a wy - cała doba bez wojny?? Gdzie wasza klasa?

Jak mam walczyć jak dajcie wojny 3 vs 3??

Ja psuje, to z waszej strony jest organicznie do najlepszej trójki, Wy psujecie rywalizację na serwerze.

Czujesz się obrażony to zrób coś z tym i pokaż, że nie jesteście tchórzami.

Piszesz o walce, której nie ma. Eklips ma rację, jeśli będą dalej wojny 3 vs 3, to będę Wam przypominał, dlaczego zmieniliście rasę, dla rywalizacji, której nawet nie dajecie.

• andzio trafi kontakt z rzeczywistością :D "piszesz do nie właściwej osoby, ja się nie czepiam tego ile kont posiadacie" ciesze się że już otwarcie przyznajesz, że multikonta są u Was jak chleb powszedni.

Zarówno mnie i Karola ciach obchodzi i przejmuje że nie będziesz w podstawowym składzie - Czy to oznacza że jesteś słaby, a może leszcz? Nie wiem odpowiedź sam sobie :p.

Rywalizację i uczciwa grę psuje tu wiele rzeczy od multikont, po boty na lvl w tym też zebranie najmocniejszych i grzanie ławy. Zaproponowałem Was podział 4fun na dwa klanu i walkę - nikt nie podniósł rękawic i olewke robicie,a teraz płacz i lament że mimo iz Nasza ambicja pokusiła nas na zmianę rasy to dalej nie robimy rywalizacji?.

Dlaczego chcesz wymusić na nas zachowania jakiekolwiek? Zacznijcie grsc uczciwie to i rywalizacja będzie xD

Usunęłam pseudocenzurę.

Aszti

• Ciach. Kierujesz do mnie słowa o multi. Ja nie mam. A Ty masz? Dlatego piszę że kierujesz słowa do nie właściwej osoby. Rób co chcesz. Nigdy więcej nie pisz wtedy o rywalizacji. Ostatnie wojny pokazały kto jest słaby i leszczem.

Usunęłam prowokującą część wypowiedzi.

Aszti

• andzio zacznij czytać i pisać że zrozumieniem bo widzę, że to chyba szwankuje u Ciebie.

ja się nie czepiam tego ile kont posiadacie - Fragmentem powyższym można wywnioskować, że macie multi i My też możemy mieć.

Jeżeli chodzi o słabych to otwarcie mowimy, że jako Klan jesteście mocniejsi ale to Ty boisz się formacji 3v3. Zresztą proponuję, dołączenie do słabszych i powalczymy w formacji 7v7.

• Ale przecież Andzio nawet nas w poprzednich bramach ratował w 3v3 jak jeszcze konrada mieliście tak wiec nie boi się walczyć 3v3 :D Pamiętam jak dziś, my mieliśmy jedną pieczęć, Wy 6 i andzio walczył w 3v3 i zrobił mega robotę wtedy :D Tak więc obsrany to on nie jest nigdy ;DD

• ja tak tylko Wam przypomne ze jakby karol i pawel rasy nie zmienili to kruki otwieralyby bramy za bramami - bez jakiejkolwiek walki czy rywalizacji

wojna 3x3 to tez rywalizacja - i z tym sie andzio musisz pogodzic - gdyby nie posuniecie chlopakow nawet tych wojen na 3 byscie nie mieli...

widze ze wszystko po staremu - placzki placza ze powalczyc nie moga - niestety sytuacja jest taka a nie inna

pisalem wczesniej moge i teraz napisac: nie smuszaj innych klanow by walczyly tak jak Ty tego chcesz - a jezeli chcesz wojen na 7 andzio to je po prostu rob - ale nie oczekuj ze ktos bedzie Ci dawal wojny ktore w 75% przypadkow przegra - to juz nie bylaby chec rywalizacji ze strony wampow a po prostu samobojstwo

milej zabawy zycze - tym co sie bawia i tym co maja kompleksy rowniez :P

• a mówiłem że będą płacze, po tym jak Trójka z serwera poszła na odpoczynek. Ten serwer to rak, usunęli głównego guza, ale to rak z przerzutami, których nie widziano przy usuwaniu go, Zła diagnoza na wstępie popędza tego, dziada do działania i czuje się w tym jak ryba w wodzie. Poczytajcie o raku i przerzutach. Zrozumiecie o czym piszę :)  Dagusia