Hrabstwo 36














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • czy to naprawdę konieczne? jakoś udawało nam się bez bloków walczyc so far

    przecież fajne jest hasło: wygramy przegramy j..ł to pies. Tak jest tak jest tak jest!


    Prosba o dalszą fair play Peter

    thx

  • a idz...

    piotus zniza sie do poziomu biedronki i tyle...


    blokowac sie - ehhh

    po wielu mozna sie bylo tego spodziewac ale raczej nie po klipsiku - widac mylilem sie

  • skoro wydarzylo sie raz to moze sie wydarzyc i drugi i trzeci...

    na tym serwie nie da sie zablokowac mozliwosci walki bo to speed i w dodatku bez multi - ale mozna walki opozniac - nie przekonasz mnie


    jak ktos regularnie wtapia to tak sie pozniej zachowuje - no niestety

    szanowalem rywali - ale teraz stracili w moich oczach

    to ten sam poziom co biedrona - on moze pozakladac multi i blokowac sie co chwila - jaky tu bylo mozna toby robili to samo - wlasnie to co sie stalo o tym swiadczy

  • Nie bardzo wiem co wtapiac? To my teraz większość wojen wygrywamy. Nasz lider o inicjatywie akademi nawet nie wiedział. Możesz nas nie szanować, ale osobiście nie życzę sobie porównywania do graczy typu biedronka czy tam innych jego pokroju.

  • spoko - ja mam uwierzyc w to ze lider nic nie wiedzial??

    przeciez wiem jak zawsze bylo - "na fejsie ustalilismy"...

    i bede porownywal z kim mi sie podoba i z tym z czym taka gra mi sie kojazy


    wygrywacie pojedyncze walki - ok

    a bramy?

    pewnie wygracie - ale jeszcze do tego nie doszlo

  • Piszesz wtapiac. Nie napisałem że bramy otwarte, tylko że większość wojen wygranych mamy. I możesz sobie robić co chcesz. Myśleć co chcesz, ale na obrażanie sobie nie pozwolę.

  • No i widzisz. Jak chcesz to potrafisz. Swoją drogą ładne sferki wam Kowal kuje. No i te stemple tak przeszły jeden po drugim. Ja ze swojej strony gratuluję.

  • raz na wozie raz pod wozem - ostatnio to Wam wszystko pieknie poszlo - tym razem nam...

    ale prawda jest taka ze to chyba jeden z niewielu, jak nie jedyny serwer na ktorym tocza sie tak wyrownane wojny o bramy...

    juz przeciez mielismy wczesniej 7 pieczatek tylko na bramy bylo za wczesnie a tu nagle zrobilo sie 5:2 na Wasza korzysc...


    oby tak dalej - bo przynajmniej jest jakas chec do gry...



    edit:


    no i GF sie cieszy - bo chyba wiecej zarobi na naszej rywalizacji niz na otwarciu kolejnego serwera

    :D