Hrabstwo 36

Ważne linki

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• Widzę że wampy sylwester i nowy rok przed komputerem. Życzę wytrwałości w takim razie.

Krukom życzę zdrowia, by wątroby doszły do siebie . Pozdrawiam tych co juz nie grają.

• ciach

-- Co do berlinek z Krukow to w nowym roku życzę Wam z całego serca, abyście w tym 2019 roku grali z podniesionymi majtkami. Grali uczciwie, sumiennie oddawali kontry po przegranych wojnach i nie bali się od siniakow na twarzy od Hakamy!!. Szczególne życzenia Dzbanowi MyMasterowi

//usunęłam offtop. Aszti

• Jakim dzbanem się jest gdy się siedzi w sylwka i od północy do 5 rano klepie pvp prawie co 15 min 😂😂😂 ja ci życzę troszkę normalnego życia bo utonales w wirtualnym 😂😂😂

• Jednak jesteś trollem nad trollami.

Dziękuję a jestem trollem leśnym, rzecznym, skalnym czy jakim?

Swoją drogą Ty jesteś jeszcze większy dzban od MyMastera, aby krytykować wojnę nasza, a sami na full odpaleni o trzeciej nas zaatakowalismy. Pewnie za słabo oranżada weszła w Was Panie PLK. Kasztanie.

Polecilbym Ci pewnien produkt do odbytniczy Panie tęczowy :)))

Dziękuję za kolejną opinie z dupy wzięta. Zabawny jest ten kont widzenia od punktu patrzenia. Jak andzio każdego obrażal od tchórzy, pajacy i prowokowal to na grupie podnieta jak wszyscy byliby prawiczkami i pierwszy raz widzą kobietę.

Ale jak ktoś Was w głowę puka i co najlepsze po Waszej prowokacji to jest piszesz coś o szacunku. Wstyd mi za Was i za to jak jesteście puści. Nie tylko w sposobie gry ale też tym co sobą reprezentujecie.

Moje wybieram osoby bardziej rozgsrniete niż, Wy? Jak to się dzieje ze u nas dwie osoby mają lvl ponad 1000,a u Was połowa klanu i wygrywamy? Co to o Was świadczy?

Nie wiem po co miałbym wchodzić komuś w tyłek? Nie widzę powodu ale jak to mówisz głową ściany nie przebijesz i znowu życzę Wam tego czego oczekuje ie od innych. Nie jesteście w stanie sprostać to poprostu milczcie na forum. Dziękuję za uwagę i jak mówię każdy post będzie misl moja odpowiedź.

//Połączyłam posty. Aszti

• Jak to się dzieje ze u nas dwie osoby mają lvl ponad 1000,a u Was połowa klanu i wygrywamy? Co to o Was świadczy?

Że mamy życie prywatne, na ile bawimy sie w te wasze śmieszne wojny to już swoją drogą, ale nie zależy nam na nich aż tak, żeby wywalać setki zł na elixiry i kucie sfer :), a już tym bardziej na akcje którą zrobiliście z Niko.

Uuuuu mieliśmy nie wiedzieć? No peszek, a jednak wiemy.

• Jak to się dzieje ze u nas dwie osoby mają lvl ponad 1000,a u Was połowa klanu i wygrywamy? Co to o Was świadczy?

Że mamy życie prywatne, na ile bawimy sie w te wasze śmieszne wojny to już swoją drogą, ale nie zależy nam na nich aż tak, żeby wywalać setki zł na elixiry i kucie sfer :), a już tym bardziej na akcje którą zrobiliście z Niko.

Uuuuu mieliśmy nie wiedzieć? No peszek, a jednak wiemy.

Ahh ten niesforny Niko pewnie czytaliscie jego opis nie no chłopaki przepraszam że kupiliśmy sfery. To ewidentnie jest oszustwo, powinni nas za to powiesić?

GordonFrey przypominam, że jak Daniel, Tomek grali to sami kupowaliscie od niego bo Was (w zasadzie nas) miazdzyli. Jakim trzeba być wariantem aby tak pisać.

Co do kupowania za pk no przepraszam ale jak ktoś ma to ktoś kupuje proste. Myślisz że jakąkolwiek firma utrzyma się z freetoplay? Proszę Ciebie w jakim Ty świecie żyjesz.

• Dla mnie tchórzem byłeś, jesteś i będziesz. W dodatku trollem internetowym.

PS. Obrońca gry fair play. Jak tam konto na które logujesz się z telefonu żony.

Tak samo dobrze jak konta Twojej rodziny. Ohh nie czekaj odpowiem jak Wy.

A masz jakieś dowody?

• co za bagno, dno i muł XD

Zepsuliście ten serwer, nie sadziłem że po ponad 10 lat gry będzie ktoś w stanie to zrobić ale obrzydziliście mi grę tak bardzo ze nie mam ochoty dalej grać.... Nie nie nastąpiło to z dnia na dzień, już ponad miesiąc nie mam nawet wc.

Dzieciaki bez życia wyzywają się na forum gry przeglądarkowej wówczas gdy jednocześnie co niektórzy są ojcami.

Skoro teraz już i tak mnie tu nie ma to na do widzenia mogę trzeźwym okiem powiedzieć pare słów co do OBU ekip.

Obie mają tak samo swoje za uszami, a od roku obie obrzucają się gównem, od dawien dawna w tym syfie nie uczestnicze bo to śmieszne.

Co do czystej teorii na temat bram itd na przestrzeni momentu gdy do gry wszedł Karol---> wpakował tyle sosu by móc nas zagryźc że szok, wiec nic dziwnego że mu się to udawało skoro to gra pay to win... a mediator się jara że wygrywał XDDD Karol miał tyle odłamków a co za tym idzie taki wybór w sferach że głowa mała, wiec nie było jak z tym konkurować wówczas gdy my po 4 sfery mega mocne jak mieliśmy na bramy to było git XD

dla mnie i tak my wygraliśmy, skoro przeżyliśmy balibiny, tomy i arturów którzy mieli przewagę w ciach wtedy to chłopaki dali rade, dlaczego? Bo sa lepi a balbiny aż tylu tysięcy nie wkładali w uganianie się za wirtualnymi demonkami w wirtualnym lesie. I to tylko pokazało kto na prawdę jest w stanie dobrze grać. A to że WY z karolem wygrywaliście który to praktycznie sam WAM wygrywał bramy nic nie znaczy, bo to salamandra byłaby w stanie to zrobić z taką toną pk a co za tym idzie sfer.

Chciałem tez skomentować ogólny zarys gry mediego w wojnach na przestrzeni masy poprzednich miesięcy(no offence Paweł, poważnie)

Nie wiem czemu tylko Karol który dobrze ogarnia nie powiedział i nie pomógł Ci medi jak sie przebierać, albo moze po prostu nie chciałeś słuchać, nie wiem xd Teraz już mam to gdzieś xd

Najlepsi gracze pl --> Piotrek i Karol(szkoda tylko że tyle pk ładuje przez co ciężko nawiązać walkę), jedna strona nie zgodzi się co do Piotrka druga co do Karola, ale ja stojąc obok mówię Wam że tak jest.

Najbardziej pracowici gracze że aż w szoku jestem ciągle, ich zaangażowanie powala --> miroo i andzio

pvp ---> blint kozak, szanuje

yenyfer --> strasznie miła osoba

najsłabszy gracz ever --> pevu

ALE I TAK NIE KWESTIONOWANY

Bóg gierki ---> rafaldo XDD

Serdeczne pozdrowionka dla wszystkich normalnych, liczyłem na fajną społeczność i ekipę, społeczności może i fajnej nie było tak na prawdę nigdy bo od lat pamietam zawsze wszyscy gracze się gryzą,,,,ale za to na fajną ekipę trafiłem i ją pozdrawiam całym serduszkiem

(smoku, andzio organizator wszystkiego xd, miroo czyli człowiek akademia XD, plebsior czyli sponsor 70% mojego sprzetu xd, grasiu wielka głowa rodziny, fidzio, master HULK , gordon menda xd, no i Piter chuj który mnie oskamował na 20 złotych xd)

ta gra strasznie wysysa czas który jest dla każdego skończony, zycie mamy jedno a ja nie zamierzam już go osobiście wiecej marnować na taką zajebistą grę zarządzaną przez tak głupie osoby... GF TFU na Ciebie.

Żegnajcie, o konto nie pytajcie, nie oddam innej osobie jak tylko Adamowi.

Pozdrowionka raz jeszcze dla wszystkich, nawet dla takiego premierliga, ja uraz nie noszę, a odchodząc nie chcę być jakoś w niemiły sposób zapamiętany tak wiec 3majcie się wszyscy gorąco.

kiedyś zapewne znowu wrócę do gierki na jakiś serwerze numer 247 gdzie za założenie konta trzeba będzie zapłacić XD

Piotrek, Karol, kawał z Was skurczysynów w tą gierkę :DD

ave Kurki, Zakon i Destino.

//usunęłam wulgaryzm. Aszti

QGxKlNW.jpg

Edited 2 times, last by pevu ().

• Mimo że dziś odchodzisz to nie mówimy żegnaj bo wierzymy że kiedyś znów dane będzie nam się spotkać ku obupólnej radości

Niech Ci życie lekkim będzie... (gl w simsach :) )

//usunęłam wulgaryzm z cytatu i wstawiłam film w spoiler. Aszti

• Że swojej strony też chciałem podziękować Ci za wspólną grę - moze dużo wspólnie nie graliśmy ale suma sumarum okazałes się wporzadku.

Co do moich uszczypliwosci to traktuje to jako zabawę i trochę chce Was nakręcić na grę :) wbrew pozorom pisząc posty mam uśmiech na Twarzy bo wiem że u niektórych się zagotuje.

Niestety nie jestem super pro, latający tapczan ale jakoś sobie w grze radzę. Raz lepiej, raz gorzej bywa. Gdybym wygrał w lotka pewnie byłbym bardziej elastyczny. Powodzenia i szczęścia życzę!

-- s36 umarł dawno temu i tyle...

• Ocalał ktoś jeszcze na s 36 z orgii samozniszczenia ? :D

"A co ma być, i tak będzie: słońce wzejdzie bezlitośnie nad murami umarłego miasta..."

• Wychodzi na to, że na s36 jak meditator ma silnego kolegę z wagonem pk to chętny grać i cfaniakuje, a jak vinc, blint i santiagoo koncza grac to i meditatorowi mięknie pałka i zamiast zebrać pozostałe wampy coby dalej walczyć to chowa łeb w piasek i kasuje konto :D. Tylko uważaj żeby nie było jak ze strusiem, bo strusia jak na betonie wystraszysz to się zabije :D