Event και εντυπώσεις!

• Καλησπέρα και χρόνια πολλά,

επιπλέον το πρόβλημα είναι ότι ενώ σε όλα τα προηγούμενα μεγάλα κυνήγια υπήρχε στην λίστα και ο server7 (που είναι ο default για οσους ανήκουν στον s7) πλέον δεν υπάρχει, με αποτέλεσμα αν θες να κάνεις μια επίθεση στον ίδιο σέρβερ που παίζεις, δεν μπορείς από την αναζήτηση με κανέναν τρόπο. Ούτε με τυχαία αναζήτηση ούτε να ψάξεις συγκεκριμένο αντίπαλο, παρά μόνο αν πας από το προφίλ του παίχτη και πατήσεις το κουμπί "Επίθεση"

Το πιθανότερο είναι να έχει το μπέρδεμα που γράφει και η jeandarc με τον s7(fr) αντί για s7(gr)

• Καλησπερα παιδια και καλα Χριστουγεννα να εχουμε .Απλα ο gr 7 δεν μπορει να δεχτει επιθεση δεν υπαρχει καν στην αναζητηση σερβερ ουτε καν στον ιδιο τον 7 και μπορουν να κανουν επιθεση στους υπολοιπους, ενα μπαγκ του ιβεντ ειναι τετοιες μερες τετοια λογια δυσκολα θα το διορθωσουν συντομα.

EDIT : Αντι του ελληνικου 7 μπηκε ο γαλλικος 7 αντι για gr7 μπηκε fr7

• Καλησπέρα το έδωσα ως πρόβλημα και περιμένω απάντηση

«μή μου τοὺς κύκλους τάραττε»

• Ενα f αντι για ενα g και δεν μας βλεπει κανεις πουθενα για pvp. Αλλα αφου δεν ειμαστε στους επιλεγμενους σερβερ πως γινεται εμεις να μπορουμε να κανουμε επιθεσεις;

Κανονικα δεν θα επρεπε να βλεπουμε το εβεντ καθολου, σαν να μην τρεχει...

• ωραιο εβεντ!!απορω τελικα αν καποιοι απο σας που βαζετε αυτα τα εβεντ εχετε παιξει το παιχνιδι ποτε...τον ελληνικο7 δε μπορουμε να τον βαρεσουμε αλλα αυτοι να βαρανε κανονικα και δεν τους βαραει κανεις.......ωραια! τι μηπως εγινε καταλαθος?αλλα υπομονη...οταν γινει η ενωση καποιοι θα κλαψουν...υπομονη να δω ποιοι θα αντεξουν μετα και ποιοι θα πουν bb

• Ρε δια τι είναι αυτά που λες? Τώρα έχουμε νέα ήθη και έθιμα παίζουν οι χειριστές δες στον 7 τι γίνεται. Ξύπνα δια άλλο παιχνίδι βλέπεις? Χοχοχο

• Καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!

Θα παρακαλούσα οι δημοσιεύσεις να τηρούν τις προυποθέσεις του τίτλου.. για τυχόν προβλήματα που αφορούν τα events θα πρέπει να γίνονται μέσα από το Σύστημα Υποστήριξης.

Επειδή βλέπω κακιούλες.. :/ σε καμία περίπτωση δεν έγινε καταλάθος, ένα προβληματάκι ήταν που διορθώθηκε άμεσα..

κ επίσης δεν νομίζω πως υπάρχει κάποιος κανόνας να απαγορεύει να παίζουν οι χειριστές σε servers που δεν έχουν αρμοδιότητα GO.

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία!!

Whds2.png

• Καλησπεραααααα και ελπιζω να περνατε ολοι ομορφα .

Υπαρχει θεμα στον 16 ωρες ωρες κολαει το κυνηγι ρωτηθηκαν και αλλοι συμπαιχτες και ισχυει και σε αυτους πχ πριν 2 ωρες εβγαζε το παρακατω

Bad Request

The request could not be understood by the server.

Reason: Unable to Connect to ssl://s16-ro.bitefight.gameforge.com:443. Error #0:

Redirect in 2 seconds

υγ.Μαρια απ οσο ειναι γνωστο και go και sgo δεν επιτρεποταν [μετα απο καποιο σημειο ειχανε -ειχε ο παραπανω βαθμος παιχτη με παρατραγουδα αλλα δεν ειναι της ωρας] γιατι δεν ειναι σωστο να εισαι ελεγτης του ευαυτου σου και τον αντιπαλων σου .Δεν με απασχολει στο παιχνιδι βεβαια οτι και να κανει ο καθενας γιατι βαρεθηκα ,αρκει να ειναι ολα εντος παιχνιδιου και νομιμα ,αλλιως υπαρχει προβληματακι.

ΚΑΛΑ ΦΑΓΩΠΟΤΙΑ

• Καλησπέρα επίσης χρόνια πολλά δεσποινίς white!!! Είσαι κουκλίτσα ζωγραφιστή!!!! Μα γιατί το λες αυτό? Λέω ψέματα? Δε νομίζω... Πολλοί χειριστές παίζουν με μεγάλους παίκτες που απαγορεύεται.. Γιατί θες να σου πω? Α και για να μην ξεφύγουμε από το θέμα νωρίτερα το μεγάλο κηνυγι κόλλαγε και έβγαζε bad req

• Επειδή βλέπω κακιούλες.. :/ σε καμία περίπτωση δεν έγινε καταλάθος,

τι αρα εχω δικιο??το λες μονη σου οτι εγινε επιτηδες δλδ..τεσπα δε θα πολυασχοληθω με αυτο .νωριτερα κολλαγε στον 16 το κυνηγι παταγες και εβγαζε μπαντ.και τωρα εχω την εντυπωση οτι πατας και αργει πολυ μεχρι να βγαλει αποτελεσμα

• Καλημέρα ..για αρχή θα τονίσω και εγώ οτι αυτό το ποστ ειναι για εντυπώσεις και οχι για να αναφέρετε προβλήματα ή παράπονα του στυλ που παίζουν οι χειρστες ή και γιατί παίζουν . Κατά δεύτερον ποιος σας είπε οτι οι GO-SGO δεν μπορούν να παίξουν? ίσα ίσα που ΠΡΕΠΕΙ να παίξουν για να ξέρουν άριστα το παιχνίδι ώστε να σας βοηθούν . Απλά εγώ για κάλο και για κακό όπου παίξουν δεν τους δίνω πρόσβαση σε εκείνο το σερβερ για να κάνουν χειρισμό ώστε να μην υπάρχουν παρατράγουδα και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο..

και Δια μην παραφράζεις τα λεγόμενα της whitedrum.. αυτό το μπέρδεμα έγινε όντως μεταξύ γαλλικού και άλλης μιας χώρας.. δεν μπέρδεψαν 3 χώρες για να μεινει στο απυρόβλητο ο 7.. αν ειναι δυνατόν..

θα σας παρακαλέσω να μείνετε εντος του θέματος και τα παράπονα να σταματήσουν εδώ

• Ωραίο εβεντ εσωτερικές επιθέσεις μεταξύ των σερβερ μας... Παράκληση παικτών?? Από σένα έγινε κυρία νανσυ? Ως παίκτρια? Και ωραίο ειρωνικο χαμογελάκι... Αν υπάρξει πρόβλημα να σε ενημερώσουμε... Σαν την προηγούμενη φορά που τους τσακισαμε στη φάπα στον 16 και δε μπορούσαν να μας βαρέσουν?? Καλοοοο

• Μια ερώτηση - πρόταση... μήπως τα μεγάλα κυνήγια για να είναι μεγάλα κυνήγια να μην τα ανακοινώνατε μια εβδομάδα πριν?

• καλημερα

Aimostaghs23 σας ανακοινώθηκε τι έγινε για τον σερβερ 7

Minotavr καλό ειναι να ενημερώνεστε οι παίχτες για να προετοιμάζεστε.. για αυτό και το ανακοινώσαμε τόσες ημέρες πριν

• Έχει το καλό του, έχει και το κακό του αυτό...

Σίγουρα προετοιμάζονται καλύτερα οι παίχτες και φροντίζουν να είναι άδειοι ή και να κρυφτούν ακόμη αλλά έτσι δεν έχουμε μεγάλο κυνήγι και νομίζω ότι ο σκοπός αυτού του event είναι να γίνει μεγάλο κυνήγι.

Τέλος πάντων εγώ την άποψη μου εξέφρασα εσείς ξέρετε καλύτερα!

• ναι και το προηγουμενο μεγαλο κυνηγι ανακοινωθηκε 5-6 ωρες πριν, οποτε δεν ειναι θεμα προετοιμασιας αλλα αλλων παραγοντων..

• Για το κυνήγι που γίνεται εντος Ελλάδος μπορούμε να το ανακοινώσουμε όποτε θέλουμε για αυτό και το βάλαμε τόσες ημέρες πριν για την προετοιμασία των παιχτών.

Το μεγάλο κυνήγι που αφορά όμως όλες τις χώρες συμφωνείτε να ανακοινώνετε από όλους μας λίγες ώρες πριν για αυτό για να γίνεται ταυτόχρονα η ενημέρωση προς όλους τους παίχτες και για αυτό υπαρχει αυτή η διαφορά

• Αναρωτιεμαι ποσο δυσκολο ειναι να σκεφτει κανεις οτι τα 2 εβεντ που θα μπουν μαζι (ατελειωτος χρυσος - εβεντ αγορων) ειναι τελειως αντιθετα και αντικρουομενα μεταξυ τους

και δεν πρεπει να μπαινουν ταυτοχρονα! Αναρωτιεμαι επισης αν οι "υπευθυνοι" εχουν παιξει ποτε το παιχνιδι ωστε να γνωριζουν τα βασικα!

Βαζουν ταυτοχρονα 2 εβεντ και μετα Δευτερα Τριτη δεν θα εχει τιποτα ενω θα μπορουσαν ευκολα να τα βαλουν χωριστα και να εχουμε σερι 4 μερες ή και παραπανω.

Και θα σκεφτει ο αλλος, δε φτανει που στο "πεθαμενο" bite σου βαζουν εβεντ καθε τοσο εν ετει 2021, παραπονιεσαι κιολας!

Απλα καταληγω στην διαπιστωση οτι αλλο ειναι να κανεις μια αλλαγη στο bite που θα οφελησει τους παικτες και αλλο να την κανεις σωστα!

Οπως και με τα οπλα που εβγαλαν μεχρι τα 10.000 λεβελ και εμειναν εκει λες και ηταν το μονο κομματι που ηθελε αναβαθμιση

ετσι και με τα εβεντ δεν μπορει το μυαλο να παει ενα βημα παραπερα τελικα...