Taverna En Karlı hikaye Kasma Yöntemi

 • Bir çok sv de reislerinize öğretmişimdir. Reislerinizde tabiki sizlere ama püf noktaları bilmeyenler vardır. Bilmeyenler için kısaca yazmak istiyorum, performansınız yarıya düşecek ve 2 katı ganimet alıcağınızdan emin olabilirsiniz...  1.Pc başında iseniz, ekranı sol üst de Tarayıcı ayarından %67 küçültün. Bu sayede her göreve tıkladığınızda sayfa aşağı kaymıcaktır ve daha hızlı olacaksınız..


  2.Her göreve iki kez sol tık yaptığınızda, kazanılanı göstermeden diğer göreve geçer. %100 hız artışı sağlar hikaye kasmada..


  3. Hızlı serverlerde önceliğim tabiki ganimet bunun için hikayede. Orman bölümüne girip, ordan hiç çıkmıyoruz ormandan +75 bin enerjide yapmak için aynı zamanda. ilk başta Düşmanı yakala, hücum et ve kesinlikle incele ve keşfeti kullanın çoğunuz incele ve keşfeti kullanmadığı için ganimeti düşük oluyor. İncele ve keşfet de ortalama 3-4 de bir mutlaka ganimet vermektedir.


  4. Enerji problemi 230 levele gelmedi iseniz enerji probleminiz olacaktır. Bunun için öncelikle 1 saatde veya 2 saatde bir sv hızınıza göre değişir. kutsal yerden enerji tamamlayın . her saatde yaparsanız 5 fp harcamış olacaksınız, ama bunuyükseltirseniz fpler boşa gider yani ganimet.


  5. 100 level altında iseniz enerjiyi taverna hikaye kısmında dağ bölümünden bol bol ye kasarak enerjinizi artırabilirsiniz. Yani ganimet için orman enerji için dağ dan çıkmıyoruz. dağdan enerji fullendiği zaman tekrar ormana girip ganimet kasın azaldığı zaman dağa geçin.


  Özellikle yeni sv açıldığında hiç enerji ve fp ihtiyacınız olmayacak bu yöntem ile 8 saatde 55-60 level oabilirsiniz. Tabi gölgeleri alın ilk etapda ne kadar fp birikirse o kadar kardır.


  6. Kardeşiniz yeğeniniz varsa siz yokken o kasabilir, öğretin onada verin eline kassın. Tek kişi kasmak zor ne kadar kolaylaştırsakda.


  7.Hızlı internet benimki şuan Türkiyenin kullanabileceği en yüksek mbps 'de 100-90. (inanmayan arakdaşlar var ise teamden beraber bağlanıp bakabilirler.)


  8. İyi bir bilgisayar, ben yazılımcı olduğumdan dolayı, bilgisayarım 25-30 bin kadar. yani çift tıklayıp geçtiğinde saniye almıyor. ( Bunun içinde inanmayan bir gruba Teamden bağlatıp gösterebilirm)  Tabi internet ve bilgisayar normal derece bile olsa yukardaki fonksiyonlar sizin hem 2-3 kat fazla level, ganimet almanıza ve zamanınızı yarıya indirceğinize emin olabiirsiniz.
  Boş boş konuşmak yerine oyunu öğrenmek isteyenlere yararı olacağından eminim. Birde ilk sv açıldığında attığınız fark çok önemli, ben bir svde 24 saat uyumadığımı bilirim. Fark attıkdan sonra rakibinden çok daha fazla ganimet kasıyorsun.  :thumbup:

 • Yararlı konu evet, emeğine sağlık. Keşke paylaşmasaydın bunlar bot sanmaya devam etseydi.

  I have lived a thousand years, I may live a thousand more, or I may die tomorrow, but I no longer fear death for I have known it once already. I am reborn and my eyes have been opened to the sacred world and the promise of what is yet to be. There is no beginning. There is no end. There is only becoming.


  —Selene, end of Underworld: Blood War

 • Yararlı konu evet, emeğine sağlık. Keşke paylaşmasaydın bunlar bot sanmaya devam etseydi.

  yarın yine bizden öğrenip eke eke konuşakcaklar herzaman olduğu gibi. Bari öğrenip konuşsunlar boş beleş bilgisiz cahil gezip ona buna laf söylemelerinden iyidir. Bari birazda bilgiler olsun.


  Oyunu öğrensinler, nasıl bir ekiple beraber yola çıkmışlarsa her türlü pislik var adamlarda. Onun bunun grubuna adam sokma, videolar alma, botdan ban yeme, yedikleri halde hala millete bot diye her yerde ağlayıp sızlama adamların içine işlemiş biraz bilgi iyidir.

 • eline sağlık reis,çok güzel yazmışsın sayende bilgilendik.

  Ormanda sürekli hücum et çıkıyor gerçekten bunu bilmiyordum

 • Server 36'ya Bakınca Nasıl Tavernada Kasıp Liderliğe oynadığını gördük be canım :)
  Ucuz Numaralar Bunlar Botunu başka şekilde gizlemeye çalış bence sen