Dyskusje ogólne o H41














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • Co się dzieje na tym serwerze przekracza ludzkie pojęcie.

    Mogę zrozumieć klan składający się z samych jedno lewelowców do robienia pieczątek.

    Nazywanie postaci która mnie obraża nie wiem czy mogę tu wkleić, zaraportowałem to.

    Podszywanie się pod nasz klan Klan [Zmr0k] też mogę zrozumieć.

    Dublowanie nicków naszych członków VIdoks a Vladoks jedno jest "l" drugie "i" ale pisanie takich wiadomości


    Co to ma być? Czy naprawdę nie da się z tym nic zrobić, no ludzie!!!




    Usunęłam niedozwolone treści. Malenka

  • Masz najlepszy klan na serwerze z tego co mówiłeś, może po prostu dojedźcie leszczy i otwórzcie kiedykolwiek bramy albo chociaż puszkę coca coli o ile w sklepie Ci sprzedadzą :P

  • Cieszę się że wygrywacie, szkoda że w tak łamiącym zasady gry stylu. Czemu chcecie złamać mnie i zniszczyć mój klan? Bo jestem 2 w rankingu?

  • skromny prezent :D



    Raport z walki 11.07.2019 19:12

    Zwycięzca: Lisa

    Koniec walki: Atakujący zadali więcej obrażeń (18976 : 16687)!

    Zdrowie (po walce): 515.849

    Lisa zdobył : 84.972.995 res2.gif Złoto + 558 res2.gif Bonus złota + 1 Doświadczenie + 1 res_splinters.png Odłamek


    Zwycięzca: Lisa

    Koniec walki: Atakujący zadali więcej obrażeń (31505 : 26901)!

    Zdrowie (po walce): 550.200

    Lisa zdobył : 111.463.324 res2.gif Złoto + 1.125 res2.gif Bonus złota + 1 Doświadczenie


    dzięki Hermol



    Zwycięzca: Lisa

    Koniec walki: Atakujący zadali więcej obrażeń (31505 : 26901)!

    Zdrowie (po walce): 550.200

    Lisa zdobył : 111.463.324 res2.gif Złoto + 1.125 res2.gif Bonus złota + 1 Doświadczenie

    //Połączyłam posty

    Aszti

  • Dobrze że administracja działa tak wolno jeśli chodzi o przekazywanie kont - dzięki Panowie za miłe przywitanie nowej koleżanki na s41 :)

  • USTAWKA nic więcej nie wiem czego wy jej zazdrościcie gdybym chciał też bym tak zrobił wystarczy wejść na s38.

    Wchodź na s38, akurat tak się składa że mój wilk od miesięcy ma tam najwyższy poziom - powodzenia w ustawkach bobie

  • USTAWKA nic więcej nie wiem czego wy jej zazdrościcie gdybym chciał też bym tak zrobił wystarczy wejść na s38.

    Ustawka? to był czysty fart, nie wiem skąd takie Twoje domysły... Zazdrość zjada Twój rozum

  • Ja tak miałem raz ,wygrałem kasę w toto lotka ,wyjechałem na Karaiby,drinki ,plaża takie tam,super było,później pies zaczął szczekać a ja znowu byłem w domu,pospać nawet spokojnie nie można:D

    Through action,a man becomes a hero.

    Through death,a hero becomes a legend.

    Through time,a legend becomes a Myth.

    And by learning from the Myth,a man takes action.


    None Shall Live


    https://www.youtube.com/watch?v=458REFZ2VKM

  • Patrząc na działania „najlepszego klanu na serwerze” nie sposób odnieść wrażenia związanego z niechęcią do walki o bramy...

    Niko, czy Waszą taktyką jest znudzenie wszystkich graczy i otwieranie bram bez walki? Takie miałeś zapędy na początku serwera... a patrząc po innych serwerach chyba tylko na to Cię stać...

    Na początku przeszkadzały Ci wojny 3v3, potem wymyśliłeś że cały świat Cię oszukuje... co teraz?

    Pamiętaj jedno zdanie, że złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy 😂😂😂

  • Witam serdecznie.

    Po kolei, codziennie walczymy o pieczęci, o jakiej niechęci piszesz?

    Nasz klan nie otworzył jeszcze bram. Widzę, że wy skaczecie po 3 różnych klanach i sami się bawicie, dziękuję za zaproszenie.

    Cały czas cię gonię, zauważyłem, że cała topka omija grotę szerokim łukiem i idzie w lvl, ja mam odwrotnie, tylko grocę i lecę na eliksirach :) niedługo dogonię cię w łupie :) a potem przegonię w lewelu :). Skubię Ci 1 lvl dziennie, no i trzymam asa w rękawie, przekonasz się w odpowiednim czasie :)

    Bardzo się Cieszę ze zapanował spokój na serwerze, widocznie wy przyciągacie ostrych graczy a my spokojnych :)

    P.s. może mi powiesz w jaki sposób tak szybko bijesz lvl bez pk?

    Pozdrawiam.