Dyskusje ogólne o H41

Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• W tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z Hrabstwem 41 oraz sprawach nawiązujących do tego Hrabstwa lub mających na to Hrabstwo istotny wpływ.

Proszę jednak pamiętajcie, że obowiązuje tu Regulamin Forum.

Wszelkie dialogi prowadzić należy w granicach dobrego smaku, a wypowiedzi pisać dłuższe niż 1-2 słowa.

Typowy spam dla spamu będziemy mordować. :D Wulgaryzmy i inne pochodne tego typu również.

Zapraszamy do dyskusji :)

zl6pPYR.jpg

B00Dzfh.png & MaW9TB0.png

Laters, baby! ♡

• Obstawiajcie ,kiedy projekt pod tytułem Bite Fight zostanie zamknięty i pojawi się informacja,że z powodu nieopłacalności utrzymania tak dużej ilości serwerów ,gońcie się wszyscy jak leci i grajcie sobie w coś innego.:priest:

"A co ma być, i tak będzie: słońce wzejdzie bezlitośnie nad murami umarłego miasta..."

• Obstawiajcie ,kiedy projekt pod tytułem Bite Fight zostanie zamknięty i pojawi się informacja,że z powodu nieopłacalności utrzymania tak dużej ilości serwerów ,gońcie się wszyscy jak leci i grajcie sobie w coś innego.:priest:

E tam! Ja myślę, że zaczną łączyć na potęgę i redukować liczbę serwerów. Już w kilku wersjach językowych połączyli serwery w jedno i wsadzili na brytyjskiego BF'a. :)

i2N3Nlp.jpg

exbMiDhg9.png

• BITEFIGHT z całym szacunkiem ale już nie istnieje od dawna jak zbierze się 10 osób którzy grają coś na nowych serwerach to jest coś przykładem np s 39 gra może z 10 osób z czego połowa wbije grote i wychodzi bo wieje nuda to samo na s 40 grają 2 klany z czego gra ostro może 5 graczy wiec teraz dajecie s 41 wbilem w 2 dni top 1 bez premium zwątpilem widząc jak mnie atakują typy z gargulcami mają ksiegi skrzynki itp a grać i bic lvl nie potrafią ale dajcie s 42 za 3 msc może ktoś zagra 😂😂😂zamiast połączyć serwery i żeby była jakaś rywalizacja i pvp grane a nie atakować 2 graczy przez cały dzień i pakować pk setkami na co na marne sam odpuszczam grę na 41 i 39 tez juz mi się nie chce grać bo serwer umiera .

• MiniNinja obyś miał rację, ponieważ nowe gry na przeglądarkę mają w tej chwili falstart jeżeli chodzi o frekwencję a niektóre stare już nie istnieją,jak nie połączą faktycznie tych serwerów to będzie kicha,po prostu gry MMORPG itp. ,nie są już tak popularne jak kiedyś i będzie jeszcze gorzej w tym temacie,osobiście też wolę potłuc on line na Xboxie niż klikać w obrazki ,gram z sentymentu bo to jedna z pierwszych gier w którą grałem a parę gier w których zaczynałem już nawet nie można odszukać w sieci,pozostał bo nich smród czyli wspomnienie w Wikipedii.

"A co ma być, i tak będzie: słońce wzejdzie bezlitośnie nad murami umarłego miasta..."

• Nie rozumiem operatorów tej gry administratorów itp od czego wy jesteście. ?Skoro każdy pisze i jest za tym żeby połączyć serwery a wy nic z tym nie robicie od X czasu tylko dajecie jakieś śmieszne ewenty na pk po co na co ktoś ma kupywac pk jak nie ma ludzi na hrabstwie w końcu będzie tak ze Ci starzy wyjadacze i aktywne osoby przestaną grać i bf upadnie na amen .A wy nadal będziecie stawiać nowe serwery dla 3 osób.

• Nie słuchajcie Torendo94 bo pierwszy pobiegł na nowy serwer aby nabić sobie poziom a was zniechęca aby nie miał konkurencji.

• Operatorów gry nie zrozumiesz i nie przegadasz. To my gracze powinniśmy nie zakładać kont na nowych serwerach. Wiadomo że zawsze znajdzie się paru chętnych ale czym mniej tym lepiej :)

Tworząc nowe serwery jeszcze bardziej pogarszają sytuacje na starych serwerach.

Nowych graczy bitefight nie przybywa. Jest garstka ludzi co tylko skacze po serwerach bo na poprzednich im nie wyszło - i tu jest błąd, za szybko się poddajecie !

• Nie słuchajcie Torendo94 bo pierwszy pobiegł na nowy serwer aby nabić sobie poziom a was zniechęca aby nie miał konkurencji.

xD Większej głupoty nie dało się napisać xD

Nie rozumiem operatorów tej gry administratorów itp od czego wy jesteście. ?Skoro każdy pisze i jest za tym żeby połączyć serwery a wy nic z tym nie robicie od X czasu tylko dajecie jakieś śmieszne ewenty na pk po co na co ktoś ma kupywac pk jak nie ma ludzi na hrabstwie w końcu będzie tak ze Ci starzy wyjadacze i aktywne osoby przestaną grać i bf upadnie na amen .A wy nadal będziecie stawiać nowe serwery dla 3 osób.

Otwieranie nowych serwerów nie zależy od teamu BF tylko od wyższych instancji.

i2N3Nlp.jpg

exbMiDhg9.png

• Może kiedyś coś osiągniecie jak za 2/3 lata zostanie 2 graczy z 20 multi hehe. Tak minininja większej głupoty niż to co ty napisałeś to się nie dało napisać.

• JA tam z RDL nie jestem 😊jak siedzą u mnie to chyba im dobrze 😊ciesze się ze ludzie się dobijają do klanu co dzień musimy rozbudowę robić ale to akurat mile a Ty Dzozef masz jakiś żal do nich ze siedzą z wilkiem z s 40 a nie z Tobą co gracie razem na s 40 😆😆😆😆😅?